Fabinho

W tym temacie rozmawiać będziemy o Fabinho.

Wiadomo dlaczego nie brał udziału w dzisiejszym gwałcie na united? Jakaś kontuzja czy sprawy prywatne?

Zdaje się, że stłuczenie mięśnia. Na Mewy powinien być gotowy.

Kto by się spodziewał, że pod nieobecność Salaha i Mane główną odpowiedzialność za strzelani bramek weźmie na siebie Brazylijczyk… Fabinho. Bardzo cieszy jego postawa.

Pozamiatał dzisiaj środek pola. Zbierał drugie piłki, odbierał jak było trzeba. Dzisiaj razem z Thiago zagrali kosmiczny mecz w środku pola.

6 polubień

Oby nic poważnego, bo bez niego leżymy w finale. Najgorsza jest świadomość, że tej kontuzji można było uniknąć, bo Fabs potrzebował wolne już od meczu rewanżowego z Villarreal. Klopp go bezczelnie zajechał i to w kluczowym momencie sezonu.

Wyglądało na dwugłowy uda, więc może mieć pozamiatane oba finały

Zależy czy naciągnięcie czy naderwanie. Jak naciągnięcie to na Paryż powinien zdążyć. Na Chelsea na 100% nie wyjdzie.

Fabinho seemed to be walking freely as he came back out to sit on the bench in the second half and told his manager he should be fine to play in the FA Cup final against Chelsea at the weekend.

[Times]

1 polubienie

Nie ma co ryzykować na FA CUP, ale byłoby świetnie, gdyby nie było to nic poważnego

1 polubienie

Twitterek donosi, że Fabinho rozpoczyna walkę o powrót na finał z Realem. Badania mówią, że to coś z mięśniem podkolanowym (naciągnięcie).

Jeden z najgorszych spotkań Brazylijczyka, nie zlicze sytuacji w których był dzisiaj spóźniony lub źle ustawiony. Poziom odbioru piłki w porównaniu do poprzednich sezonów też spadł drastycznie.

Może ten Arthur faktycznie będzie nam potrzebny, bo dzisiaj przez te błedy piłka przechodziła przez nasz środek jak przez dziurawy ser.

1 polubienie

I pomyśleć, że z całej trójki i tak był najlepszy w środku pola.