Byli piłkarze Liverpoolu w nowych klubach

Raczej sarkazm w nawiązaniu do tej calej medialnej szopki ktorą nas karmili od wielu miesiecy. Odklejone to jest twoje zboczone uwielbienie do pewnego klubu z menczysteru :laughing:

Oj gdyby taką sylwetkę miał za czasów gry w Liverpoolu… przestawiałby wszystkich jak małą szafkę :smiley:

3 polubienia

O kurde nieźle przypakował a taki był szczypior jak u nas grał, pewnie równo szły te… odżywki :slight_smile:

@Loku64 no przecież napisałem że odżywki :wink:
Ale fakt, stary jeszcze nie jest i jeśli to faktycznie jego pasja i dużo trenuje to takie wyniki są do osiągnięcia na czysto, szczególnie że stać go na trenerów, dietetyków itd.

Niekoniecznie u niego progres było już widać w trakcie kariery piłkarskiej. Po powrocie do Atletico był już masywny. Po prostu mógł się w pełni poświecić swojej zajawce, jak skonczyl grać. Po 30tce tez można rosnąć bez soku z gumijagod, jak się odpowiednio trenuje i odżywia :stuck_out_tongue_winking_eye:

Stalowy Szok zrobił nawet o nim filmik i tam stwierdza, że raczej nie pomaga sobie Ferdziu.
Ja nawet widzę po sobie spory progres będąc te kilka lat młodszym od Torresa, a nawet diety nie trzymam. Po prostu zrobiłem sobie domowa siłownie i regularnie ćwiczę od paru dobrych miesięcy. On ma swoje siłownie profesjonalne i stać go na trenerów i diety jakie sobie zamarzy.

Akurat Stalowy Szok pojecie o kulturystyce ma mierne delikatnie mówiąc szczegolnie patrząc na jego sylwetke, którą jak mówił robił latami albo nie robił prędzej można powiedzieć. Słuchając jeszcze jakie glupoty mówi, nabierając na to dużo ludzi pokazuje jaki jest obeznany w temacie.

Torres sylwetka super pasuje mu taka postura.

1 polubienie

Nie No co to, to nie. Dociety jest bardzo i ponoć startuje nawet na zawodach.
Po prostu nie ma predyspozycji/chęci na robienie masy.

@lucasss a co jest złego w modulowaniu głosu :sweat_smile:? Może chce brzmieć w konkretny sposób, albo jest wstydliwy. Dopiero niedawno sie pokazał, a od paru lat jego filmiki kojarzę.

Nie wiem co inni o nim mówią, bo w sumie nie oglądam polskiego jutuba fitnesowe. Właśnie on jest jedynym z naszego podwórka, którego zdarza mi sie filmiki obejrzeć. Jak dla mnie kopalnia fajnych ciekawostek.
Co do metod treningów to głównie od Athleana czerpałem( wiem, że na filmikach niektórych używał fałszywych ciężarów, ale to nie odbiera mu wiedzy)

Stalowy Szok to chyba największy oszust w tej całej fit branży. Każda osoba z większym pojęciem punktuje go bez problemu. Do tego typ moduluje głos xD

@Loku64 chodzi o fałszywe kreowanie wizerunku.

1 polubienie

Tez dużo osób może mieć zwyczajny ból dupy, bo ma sporo wyświetleń i nie robi z siebie przy tym debila.

Ciekawe pod jakim wzgledem. Bo on popiera swoje tezy badaniami. A modulowanie glosu to nie wiem w czym jest niby problemem

1 polubienie

Żaden ból tylko koleś okłamuje ludzi i wiele osób prawidłowo Go wyjaśnia. Gościu dodatkowo namawia do zakupu tego całego ebooka, a znajdujące się tam materiały są błędne i można znaleźć samemu w internecie. Sylwetkę ma jak pierwsza lepsza osoba z ulicy i to robiona na sterydach, co jeszcze gorzej o nim świadczy. Zdjęcia sylwetki robił w takim świetle, aby wyolbrzymić “mięśnie”, których nie ma. 90% Jego materiałów to brednie, a badania wyssane z palca lub nie mające większego sensu.

1 polubienie

pokaż swoją sylwetkę porownamy. w koncu pierwsza lepsza osoba. I pokaż mi te fotki w świetle, w którym pokazują się mięsnie , których nie ma.
Ja wiem, że jest google i mozna sobie poszukać, ale skoro wiele osob go wyjasnia, to podeslij jakies linki.

Nie mam tyle czasu żeby siedzieć i szukać takich pierdół teraz, bo akurat mam co robić. Dla tych co mają duzo czasu i się nudzą odsyłam na przykład na kanał Patryk2703, bo On akurat dobrze i merytorycznie wyjaśnia nie tylko Stalowego. Tam też znajdziesz w którymś materiale fotki Stalowego z Jego konta, które są omawiane ze specjalnej sesji zdjeciowej w zestawieniu z sylwetką z nowych materiałów.

PS
Warto byłoby lepiej przenieść tą rozmowę jak mamy ją kontynuować do innego działu, żeby nie robić tutaj śmietnika.

1 polubienie
1 polubienie

3 polubienia

Słusznie, lepiej zbierać doświadczenie i stopniowo doskonalić warsztat niż wskoczyć na zbyt głeboką wodę i utonąć jak Stevie G.

5 polubień

Forma Torresa jak najbardziej naturalna, zwłaszcza że już od kilku lat trenuje, a zaczynał z bardzo przyzwoitego pułapu.

Natomiast Stalowy Szok, w którymś z filmów, wypuścił fejka, jakoby niemal każdy piłkarz Liverpoolu brał leki na astmę. Ktoś puścił fejka, a on powtarza tę dezinformację.

2 polubienia

Odnośnie Torresa mi osobiście chodziło, że fajnie mu w takiej formie, a sylwetka oczywiście spokojnie do osiągnięcia.

Cały Stalowy powiela też po innych informacje, więc to nic nowego. Kto siedzi w temacie ten wie, a kto nie to jest podatny na Jego kłamstwa.

Nie wiedziałem, gdzie umieścić, a akurat mi się wyświetliło i uznałem, ze warto się podzielić😅

Kiedyś to piłka graliśmy :grin:

1 polubienie

To i ja coś wstawię z dawnych czasów, tak mi się przypomniało po tej akcji w LaLiga ostatniej.

Jakim prawem ten gol został zaliczony, tego nie rozumiem do dzisiaj

To była bodajze inauguracja sezonu rownie słabego, jak ta decyzja sędziego :grin:

@MG75
To było naście lat temu, wiec ciężko powiedzieć i sytuacja co najmniej nietypowa. To był balon. Raczej jak piłka się odbija od przedmiotu wrzuconego na murawę, to zdecydowanie nie powinno się zaliczyć bramki.