Byli piłkarze Liverpoolu w nowych klubach

Javier Mascherano zostanie trenerem reprezentacji Argentyny U-20.

Co prawda Duńczyk zakończył już karierę, ale lepszego tematu nie ma.

Artykuł o Danielu Aggerze, swego czasu jednen z moich ulubionych graczy. Moim zdaniem gdyby nie zdrowie byłby wielka legenda klubu. Oddał serce dla klubu

Link do retrofutbol

1 polubienie

Big Shaq z bramą i asystą w meczu z OM…zagranie palce lizać

Get French Football News donosi: Gini Wijnaldum to jeden z zawodników drużyny PSG, który może zostać pominięty w fazie pucharowej Ligi Mistrzów, ponieważ ich skład jest zbyt duży.

LINK

https://twitter.com/AnfieldEdition/status/1488878102461751301?s=20&t=VG8a1WuuUuzXlDtEWC19OA

Powtórka z rozrywki historii Emre Cana. Wygląda na to że dużo łatwiej odstrzelić zawodnika który był darmowy, niz takiego który trochę klub kosztowal.

Shaqiri bliski przenosin do Chicago Fire po pół roku w Lyonie.

Wiesz może dlaczego Shaq tak szybko zmienia klub?

Jego tygodniówka była dużym obciążeniem. Poza tym w Lyonie panuje burdel. Rotacja trenerów, gdzieś się pogubili ze swoją rolą i szkoleniem i oczywiście budżet.
Marcelo,tego jeszcze z czasów Wisły 2 lata próbowali się pozbyć stosując sztuczki jak chwilowe odsunięcie od składu, mimo że wciąż dobrze tam grał. Dopiero teraz rozwiązali umowę.

Shaq już oficjalnie w Chicago.

Coutinho bramka i dublet asyst z Leeds.

Moze nieodpowiedni temat ale niech bedzie. Nasz niedoszly pilkarz Jewhen Konoplyanka zagra w Extraklapie konkretnie w Cracovii. Starsi kibice pamietaja sage ze stycznia 2014 roku jak nam Mourinho sprzatnal Salaha i skierowalismy sie na wschod po Konoplyanke. Slynna wyprawa Ayre do Dniepropetrowska. Mial wrocic z Jewhenem , wrocil z niczym.

1 polubienie

Ja pierdykam co to były za emocje. Nom stop info, ze transfer zaraz będzie. Konopia miał być, a wyszło dupa i kamieni kupa. Czas pokazał, ze aż tak zle Nam nie wyszło

1 polubienie

Bruno Lage, obecny menadżer Wolves o Ki-Janie Hoeverze: „Mam w zespole zbyt dużo dzieci, które nie pracują tak, jak powinny. A potem, kiedy wchodzą do zespołu, zdarzają się takie rzeczy. Kontuzje mogą się zdarzyć, ale ten zdarzył się, ponieważ nie jest na to przygotowany. Nie marnuję czasu na chłopaków, którzy nie pracują ciężko”.

LINK

https://twitter.com/TalkingWolves/status/1500170198111948801?s=20&t=rNPiyrPkr0Xz_IyhNbZmZQ

Bruno Lage był niechętny wystawieniu Hoevera w przegranym meczu z Crystal Palace. Menadżer zasugerował, że młody Holender doznał kontuzji, gdyż nie pracuje zbyt ciężko na treningach. To by wiele wyjaśniało, dlaczego Liverpool zdecydował się na sprzedaż zawodnika uznawanego za spory talent w swoim kraju. Cóż, nie pierwszy, nie ostatni.

LINK

https://twitter.com/TheAthleticUK/status/1500195693251678210?s=20&t=rNPiyrPkr0Xz_IyhNbZmZQ

Nasz były lewy obrońca Alberto Moreno doznał zerwania więzadła krzyżowego przedniego prawego kolana. Wracaj szybko do zdrowia Alberto. :slight_smile:

LINK

https://twitter.com/VillarrealCF/status/1500852304580329477?s=20&t=tlbODmLB5O1J8UbEOLND_Q

1 polubienie

Zwracam uwagę na Coutinho pod Gerrardowymi skrzydłami - 7 meczy, 3 bramki i 3 asysty, udział w bramce średnio co 86 minut.

Pamiętam okoliczności, w jakich odchodził, ale jednak cieszy jego powrót do życia. Może służy mu po prostu liga angielska, ale myślę, że sporo tu też zasługi Gerrarda. Fajny obrazek, budzi u mnie ciepłe odczucia - może sam zawodnik kojarzyłby się bardziej boleśnie, gdyby LFC tak nie wystrzelił w następnych sezonach, ale jednak wystrzelił - więc łatwiej wybaczyć i cieszyć się, że po kilku mega ciężkich latach powoli robi kroki w dobrą stronę.

@Arvedui zgadza się. Miałem nawet takie przemyślenie przy transferze do FCB, że może mu być ciężko o tyle, że u nas (grając mimo wszystko bardzo często w kratkę i przeplatając fenomenalne mecze z takimi bardziej przezroczystymi) zawsze był wspierany, lubiany i generalnie doceniany. Było nie było - w tamtych czasach generalnie raz na parę sezonów los nas obdarzał wybitną jednostką i on był jedną z nich, łatwo wybaczało mu się zjazdy formy. FCB (w tamtych czasach) to trochę inny świat, kibice i media bardziej bezlitosne, oczekiwania większe, bardziej pilne, jest mniej cierpliwości, więcej światła reflektorów. Przyszło mi do głowy, że mentalnie mogą takie okoliczności Coutinho totalnie nie podchodzić.

Trzymam kciuki za niego w Aston Villi! Otoczka wokół klubu budowana przez Gerrarda może sporo pomóc.

1 polubienie

Coutinho wraca na dobre tory, choć te statystyki wypracował sobie głownie ostatnio w meczu z Southampton i wcześniej przez 45 minut z Leeds. Trzecia bramka to wejście na 25 minut z United. Ma chłop przegląd pola i kontrolę piłki bajeczną, tylko musi się czuć kochany w drużynie. Inaczej zostaje z niego pół zawodnika.

1 polubienie

Wijnaldum statystycznie jak w Liverpoolu
https://www.meczyki.pl/newsy/wielka-wpadka-transferowa-psg-flop-zamiast-wzmocnienia-jest-bezuzyteczny-nawet-niczego-nie-probuje/184083-n

W Liverpoolu bylo tak samo. Tyle, ze u nas jest Klopp, ktory potrafi z kazdego goscia o zelaznych plucach zrobic Pana Pilkarza. Nie dziwi mnie, ze sie tam nie sprawdza, dziwny ruch PSG w sumie.