Byli piłkarze Liverpoolu w nowych klubach

Luis Suarez wraca do macierzystego klubu - urugwajskiego Nacionalu Montevideo.

Podsumowanie

https://twitter.com/TheSpecialOneEP/status/1555227138424446976?t=_XcidpIeCOloYX2LnpP1ZA&s=19

Gini przyleciał dzisiaj do Rzymu, żeby zostać zawodnikiem Romy. :wink:

1 polubienie

Chlop mial ciepla posadke u nas a teraz bedzie klepal w lidze europy dla Mourinho.

Wiedziałem, że tak skończy. Napewno pluje sobie w brodę.

A tam pluje. Fajne miasto, Italia, pensja się pewnie zgadza. Życie to nie tylko piłka.

A pamiętam jak się ze mnie śmiali, jak mówiłem, że chłop jest za słaby na zespół, który wymaga kreatywności w środku pola. Wijnaldum to typowy solidny pomocnik, zadanowiec. U nas się sprawdzał, bo Klopp od środka pola nie wymaga fantazji. W Romie też się pewnie sprawdzi, bo to tartak Jose i zapewne na mundial się załapie.

1 polubienie

Paryż a teraz Rzym. LM wygrana, PL również. Dla mnie to chłop może czuć się spełniony. Teraz w Rzymie wszyscy kochają Mourinho po LK. Gini będzie jedną z twarzy (założę się, że nieudanej) odbudowy klubu. Napewno ciekawy projekt. Powalczy sobie o pudło we Włoszech, posmakuje nowej ligi. A nóż znowu powalczą o puchar europejski niższej rangi.

Martin Skrtel, który zakończył karierę, wraca do piłki - amatorskiej, będzie grał w klubie z 8. ligi słowackiej.

3 polubienia