Canal+

Rafał Nahorny ostatnio zaczął nagrywać vlogi na kanale CANAL+SPORT na YouTube. Ostatni film, jaki wrzucił, nosi tytuł:

CZY SZOBOSZLAI I MAC ALLISTER POMOGĄ THE REDS POWRÓCIĆ NA SZCZYT? NAHORNY O WYSPACH #12

Ogólnie fajnie się go słucha, gdy nie komentuje meczu. Jak ktoś jeszcze nie widział, to polecam :wink:

6 polubień

Czy obiły się komuś o uszy jakieś informacje na temat transmisji meczy na nowy sezon w canal + ?

@Kura75 Będzie tak, jak w zeszłym sezonie. CANAL+ pokaże mecze drugiego i trzeciego wyboru, natomiast wszystkie mecze (w tym szlagier kolejki) będą transmitowane w Viaplay.

Na ten moment nie ma jeszcze informacji, które dwa mecze wybrał na pierwszą kolejkę CANAL+. Domyślam się, że nas nie pokażą, bo gramy z Chelsea, więc Viaplay pewnie zablokuje im ten hit kolejki.

Post został scalony z istniejącym tematem: Viaplay

Tomasz Włodarczyk podaje, że od sezonu 24/25 Liga Mistrzów będzie transmitowana w Canal+ !

5 polubień

A propos, wie ktoś jak sytuacja z Premier League w przyszłym sezonie? Były głosy że Viaplay zwija się z Polski.

I to jest świetna wiadomość. C+ jakością komentowania oraz studiem i całą oprawą zjadał polsat na śniadanie.

5 polubień

Ogladam tylko nasze mecze Ligi Mistrzów i w polscie nigdy nie było dobrego kometarza, a studio to parodia była z tym gotowaniem i celebrytami

ViaPlay chyba po sezonie 24/25 zawija się z Polski

Za to LE i LKE w Polsacie :stuck_out_tongue:

1 polubienie

Bardzo dobra informacja. Według mnie CANAL+ zdecydowanie najlepiej opakowywał Ligę Mistrzów. Mam tu na myśli, zarówno studio, ekspertów i komentatorów, jak i obecność multiligi, której w Polsacie Sport Premium próżno było szukać.

Zmiana jak najbardziej na plus, tylko ciekaw jestem czy CANAL+ udostępni Ligę Mistrzów konkurencji, tak jak to do tej pory praktykował Polsat. Być może znowu się wymienią kanałami, skoro Polsatowi najpewniej przypadną w udziale prawa do Ligi Europy i Ligi Konferencji :slight_smile:

2 polubienia

Mam nadzieję, że tak się nie stanie. Może i mieli początkowo problemy, ale od dłuższego czasu - przynajmniej ja - żadnych nie doświadczam, jakościowo przebija wg mnie wszystkich, a nie chcę mówić o dostępności w oglądaniu, możliwości “dzielenia” się kontem z inną osobą czy po prostu fakcie, że jeśli pewnie by zostali, to chcieliby zmonopolizować transmisję wykupując pewnie w przyszłości na PL również LM, co by mnie bardzo cieszyło.
Oby poprawa w transmisji i jej jakości prowadziła do poprawy sprzedaży (tu może się jeszcze poratują jakimś wkładem w reklamę? bo przy wejściu robili wielki szum, ale u wielu osób transmisje przerywały czy były słabej jakości, a to się przecież mocno poprawiło). No i cała otoczka wokół meczów, dostępne WSZYSTKIE mecze, omówienia, wymienność ekspertów, komentatorów. No kupili mnie tym po prostu.

1 polubienie

LM znow na Canale+…popieram w calej rozciaglosci :smiley:
Raz,ze posiadam te programy a Polsatu nie i korzystam z Viaplay.dk :joy:
A dwa to nawet ogladajac tylko jakies fragmenty z telewizji Solorza na Interii mozna sie zirytowac jakoscia komentarza.

@ManiacK
Tez chcialbym aby Viaplay pozostal nadawca PL i zgadzam sie z Twoim zdaniem no chyba ze…bylby powrot na Canal+ ale w lepszym formacie np wszystkie mecze niz poprzednio.

Jeśli PL wróci do Canal, to z LM wywalą taką cenę abonamentu, że będzie grubo.

1 polubienie

Panie! Max 40 dychy mogę dać :rofl: za więcej na 2 mecze w tygodniu się nie opłaca.

Canal jak to canal dałby jakiś pakiet premier league ( jak VIA się zwinie) i ligę mistrzów bez zapychczy to dałoby się cenę około 40/50 ogarnąć.

Ale pewnie będzie jak zwykle czyli, za drogo na to co oferują z syfem którego chyba nikogo.

Osobiscie mam Canal+ w ramach Playera i to w pare osob wiec da sie zaplacic choc tanio nie jest.
Fajnie byloby miec najwazniejsze rzeczy czyli PL i LM na jednej platformie.

No i gitara! :rofl:

1 polubienie

Z ziomkiem kiedyś rozkminialiśmy że wkurzające jest to że każdy rodzaj rozgywek jest transmitowany na innej platformie ( wiadomo, biznes na prawach do transmisji ). Ale jak zjebiście by było gdyby FIFA stworzyła jedną, gigantyczną platformę na której były by rozgrywki wszyskich najważniejszych lig, wszystkich najważniejszych pucharów ( oczywiście w jakiejś rozsądnej cenie, co w wypadku FIFA było by nie możliwe ) Ale czy to nie było by piękne?

W zasadzie sam sobie odpowiedziałeś na zadane pytanie: “…oczywiście w jakiejś rozsądnej cenie, co w wypadku FIFA byłoby niemożliwe…” :slight_smile:

Wizja utopijna, w zasadnie niemożliwa do spełnienia. Po pierwsze, dlatego, że FIFA nie ma nic do lig narodowych. Są to ligi zawodowe, które same sprzedają swoje prawa. Nawet lokalne federacje nie mają tu nic do gadania, a co dopiero FIFA :wink:

Po drugie, prawa do transmisji są coraz droższe. To już nie są te lata, w których całą piłkę można było upchnąć w CANAL+. Teraz konkurencja jest nieporównywalnie większa i rozdrobnienie praw telewizyjnych jest zjawiskiem, które już postępuje i które wciąż będzie postępować. To jest trend nieunikniony.

2 polubienia

Jasne, jak najbardziej. To tylko marzenie :blush: