Viaplay

U mnie taka sama sytuacja pobrali 55 zł mimo, że widniała na koncie 34 zł. Napisałem do nich na czacie i anulowali subskrypcję na już i oddali całą kwotę. Kto ma podobną sytuację polecam napisać do nich jeśli nie chcecie płacić takiej kwoty i odzyskać to co pobrali.

Co do cen dla nowych i długoletnich użytkowników to od dawna stosowana jest praktyka, że nowy ma lepiej, bo liczy się statystyka, aby baza użytkowników była jak największa. Część starych użytkowników albo i dużo więcej zostanie dlatego tak robią.

PS
Właśnie sprawdziłem innego operatora, który dostarcza Viaplay i taka Vectra miała w tamtym miesiącu 34 zł, a teraz już 55.

No trochę ja bez HBO place 76 zl

Orientuje się ktoś, gdzie można i czy w ogóle się da odtworzyć dane skróty poszczególnych archiwalnych meczy w Viaplay? Na ten moment niestety widzę tylko te ostatnie.

Panowie, sprawdźcie sobie czy wam taka oto oferta nie wpadła na pocztę. Ja skorzystałem. co prawda tak faktycznie półtora miesiąca oglądania, ale zawsze.

Już ze 3 razy mi to wysłali. Cwaniaki, pokończyły się ligi to wysyłają promocję, bo teraz nie ma co oglądać. Niech wysyłają częściej jak ligi hulają, a nie cenę wywalili do góry. Stara cena 34 zł była jeszcze powiedzmy do zaakceptowania.

1 polubienie

Ok dzięki czyli bez zmian . A jak ogarniacie Viaplay za granicą w tej chwili ? Cały poprzedni sezon oglądałem przez VPN w tej chwili wprowadzili jakieś zabezpieczenia i nie działa wyskakuje komunikat ze chcesz oglądać przez VPN i po zabawie

@Kura75 Jeśli przebywasz na terenie Unii Europejskiej, to możesz korzystać z polskiego Viaplay bez VPN-a.

To wiem chodzi mi w tym przypadku o UK

Nie wiem ile w tym prawdy, ale ciekawe, ciekawe, moze ktoś znajdzie gdzieś wiecej informacji.

1 polubienie

Na każdej grupie na Facebooku które są związane ze sportem pojawił się ten komunikat, więc zapewne to prawda. Z tego co jeszcze wyczytałem, to ponoć ktoś te prawa ma kupić. Jaja by były, bo komentatorzy którzy odeszli z c+ wpadli lekko na mine :sweat_smile:

Zapewne tu dowiemy się więcej: Viaplay planuje wycofać się z Polski. Dopiero z przytupem tu wchodził

Chyba faktycznie

https://next.gazeta.pl/next/7,151243,29991150,to-juz-pewne-viaplay-opuszcza-polske-jest-oficjalne-potwierdzenie.html

@Edum Ja miałem drobne problemy tylko na samym początku roku - problemy z odpaleniem meczu lub wyścigu F1, sporadycznie apka w tv zacinała się i musiałem wyłączać i włączać ponownie, ale od paru miesięcy zupełnie bezproblemowo korzystałem i na jakość nie narzekałem

Trochę lipa, ja tam z viaplay żadnego problemu przez cały sezon nie miałem, a jakość była lepsza niż na tym śmiesznym canal+online.

I teraz znowu wszystkie ligi będą rozbite na 5 platform i kupuj sobie dostępu na każdej, jakby Cię interesowała szersza oferta sportowa…

2 polubienia

Ciekawe ile im to zajmie, w końcu wykupiłem tan pakiet w którym to mam i umowę na ze 2 lata, więc co teraz :smiley: raczej tak z dnia na dzień nie wyjda. Dziwne w ogóle, bo zaczęli polskich filmów sporo dodawać.

Ciekawe, nie spodziewałem się że tak szybko to upadnie.

Czyżby Premier League wraca do C+?

Cóż viaplay upada wtedy kiedy już problemy techniczne zdaje się były rozwiązane. Widocznie za dużo praw wykupili i nie udźwignieli tego

Wspaniała wiadomość, 720p w XXI wieku to żart.

3 polubienia

pytanie co dalej z prawami do PL? Bo wycofanie się Viaplay nie oznacza z automatu, że PL wróci do którejś ze stacji telewizyjnych (C+). Oczywiście prawdopodobnie viaplay będzie chciało sprzedać te prawa, ale pewności nie ma jaki będzie skutek.

Ciekawe, a ja wczoraj wykupiłem abonament na rok czasu. Chyba tak szybko nie wyjdą skoro mają taka ofertę wciąż?

Może będą dajmy na to do końca roku nadawać i potem przejmie ktoś inny i tam będzie się oglądało jak na wykupionym do zakupionego wcześniej okresu albo po prostu zwrócą pieniądze.