Viaplay

Jak ogladam F1 to zawsze mam problem przed samym wyscigiem. 3vx z rzedu wyskakwial mi blad na chwilę przed startem, ze zastanawialem sie czy uda mi sie obejrzeć poczatek wyścigu komfortowo. za kazym razem udało się, ale byla chwila kiedy sie zastanawialem jak to będzie wygladalo z transmisją w trakcie wyscigu. Z PL jakosc nkestety nie powala, ale dotad co ogladalem nie mialem problemu z płynnością

To ja zadnych problemow, czy to kwale, czy wyscig

No to dobrze, ze nie każdy mial takie problemy co ja. Mi doslownie co wyscig wyskakiwal blad tuz przed startem, ze musialem restartowac trasmisje z aplikacji i wtedy juz hulalo bez zarzutu. Przyznam, ze za kazdym razem irytowało mnie to

Domyślam się, że jakość transmisji zależy od oglądalności. Ja też nigdy nie miałem problemu z oglądaniem F1, a w trakcie oglądania meczy kilka razy zdarzyły się jakieś przerwy w transmisji słabsza jakość. Chociaż jak czytam jakie ludzie mają czasem problemy z viaplay to w porównaniu z moimi to ja nie mam żadnych.

U mnie OK, nic się nie zacina, chyba że łącze się rwie, ale to już nie wina Viaplay tylko internetu.

Ostatnio przeważnie oglądam spotkania czy skróty bez komentarza i jestem spokojniejszy :wink:

A ja wczoraj ostatni mecz w tym sezonie na viaplajce. Cena poszła w górę (mało tego, ściągnęli mi w kwietniu 55 zł mimo, że na stronie pisało iż następna płatność to 34 zł) więc oddaje swój głos portfelem przeciwko. Uważam zwyczajnie, że cena nie odpowiada zawartości. Oczywiście jednostkowy przypadek rezygnacji to nic ważnego jednak nie mam zamiaru narzekać a korzystać z usługi. Jeśli cena spadnie do jakiś maks 40 zł to rozważę powrót.

@Loku64 wszystko rozbija się o to, że prawdopodobnie i tak bym oglądał samo PL.

Warto sprawdzic ten pakiet wielkiej piłki. Jak ja brałem było po 60 zł. W tym masz Viaplay, Eleven sports, Polsat premium sport i canal plus online, plus normalne kanał canal plus. . Do tego dekoder i właśnie trochę kanałów tv. Cenę chyba nieco podnieśli, na 70 bodajze. Jednak nadal dużo bardziej się opłaca niż samo Viaplay.

1 polubienie

Pakiet wielkiej piłki ? Gdzie to jest dostępne ? W ramach viaplay czy Canal Plus ??

Ja wziąłem właśnie ten pakiecik od canal + i jestem bardzo zadowolony. Dodatkowo jeszcze można sobie wziąć np. HBO Max za 15 zł, masz zarówno dostęp do serwisów internetowych jak i dekoder do telewizora z wbudowanym viaplay wszystkie Canal Plus sport, eleveny i ligę mistrzów z Polsatu póki jeszcze mają prawa telewizyjne. Reasumując nie musicie sobie w kilku różnych miejscach brać subskrypcji żeby wszystko obejrzeć tylko jeden pakiet od canal+.

Czyli tylko ja dałem się wydymać C+? Jestem już z nimi paręnaście lat. Ostatnio przedłużyłem umowę. Mam Polsaty premium, eleveny, canal+, viaplay za 5zł msc + HBO darmowe przez bodajże 5 miesięcy. Dekoder ten najlepszy 4K dualbox czy coś takiego. Koszt miesięczny to 115zł. Czytając o tym pakiecie wielkiej piłki widzę jak dałem się wydymać ^^

@sijdn

To jest standard nie tylko co do telewizji, ale też internetu itd.
Lojalni klienci są karani, a nie nagradzani.
Najlepsze rozwiązanie to umowa rok/max 2 i skakanie od konkurencji do konkurencji, bo poinformowaniu, że już mamy umowę gdzie indziej, ale z chęcią się przeniesiemy dostaniesz lepsze warunki.

U mnie taka sama sytuacja pobrali 55 zł mimo, że widniała na koncie 34 zł. Napisałem do nich na czacie i anulowali subskrypcję na już i oddali całą kwotę. Kto ma podobną sytuację polecam napisać do nich jeśli nie chcecie płacić takiej kwoty i odzyskać to co pobrali.

Co do cen dla nowych i długoletnich użytkowników to od dawna stosowana jest praktyka, że nowy ma lepiej, bo liczy się statystyka, aby baza użytkowników była jak największa. Część starych użytkowników albo i dużo więcej zostanie dlatego tak robią.

PS
Właśnie sprawdziłem innego operatora, który dostarcza Viaplay i taka Vectra miała w tamtym miesiącu 34 zł, a teraz już 55.

No trochę ja bez HBO place 76 zl

Orientuje się ktoś, gdzie można i czy w ogóle się da odtworzyć dane skróty poszczególnych archiwalnych meczy w Viaplay? Na ten moment niestety widzę tylko te ostatnie.

Panowie, sprawdźcie sobie czy wam taka oto oferta nie wpadła na pocztę. Ja skorzystałem. co prawda tak faktycznie półtora miesiąca oglądania, ale zawsze.

Już ze 3 razy mi to wysłali. Cwaniaki, pokończyły się ligi to wysyłają promocję, bo teraz nie ma co oglądać. Niech wysyłają częściej jak ligi hulają, a nie cenę wywalili do góry. Stara cena 34 zł była jeszcze powiedzmy do zaakceptowania.

1 polubienie

Ok dzięki czyli bez zmian . A jak ogarniacie Viaplay za granicą w tej chwili ? Cały poprzedni sezon oglądałem przez VPN w tej chwili wprowadzili jakieś zabezpieczenia i nie działa wyskakuje komunikat ze chcesz oglądać przez VPN i po zabawie

@Kura75 Jeśli przebywasz na terenie Unii Europejskiej, to możesz korzystać z polskiego Viaplay bez VPN-a.

To wiem chodzi mi w tym przypadku o UK