Viaplay


jo tyż. Zapomniałem anulować bo miałem brać wielką piłkę a tu cena na razie “normalna”.

To jak ktoś ma za 34 zł to chętnie mogę się dorzucać do współdzielenia, dziś z MANU gramy więc zależy mi by norlmanie na tv obejrzeć :wink:

Szukałem kiedyś takiej strony. Wielkie piwko dla ciebie. Jest i netflix. Ciekawe czy to też działa, bo kiedyś kupowałem na allegro netflixa, ale blokowali później.

@josif

Znajomy brał na tej stronie Canal+ parę razy, parę razy Netflixa i od jakiś 3/4 miesiąców bierze Via Play.
Mówił mi, że raz miał problem z Via, bo wyskoczył mu komunikat ( za dużo urządzeń).
To wiadomo ludzie którzy kupują, dają dane swoim znajomym hehe.
Ale jak napisał do suportu od razu dostał dane na inne konto na którym już śmiga mu wszystko bez problemu.
Ja używam od 28 lutego i obejrzałem jak na razie 4 mecze premier League bez żadnych problemów.

Z tym osobiście uważam, że z Netflixem to już ryzyko, bo ten portal w ostatnich miesiącach stara się uprzykrzyć dzielenie kont.

1 polubienie

To trochę dziwne, że Wam w marcu pobrało 34 zł, zamiast 55 zł, bo to jest wbrew temu, o czym zapewniało Viaplay. Może to ich błąd, a może coś się zmieniło i będę chcieli utrzymać subskrybentów stałymi cenami… Tego nie wie nikt. Zresztą, sami zobaczycie, ile Wam ściągną z karty w kwietniu. Dajcie znać za miesiąc, bo aż jestem ciekaw :slight_smile:

1 polubienie

Bardzo rażący jest komentarz dzisiaj. Bournemouth tylko wejdzie na naszą połowę i jest wielka ekscytacja. Z kolei gdy my napieramy, cisza… i czekanie aż będzie można powiedzieć “kolejna strata Liverpoolu”. Komentarz przy podyktowaniu nam karnego: “Jednak karny” totalnie stonowanym, wręcz rozczarowanym głosem. Już pal licho, że gramy fatalnie, liczyłbym na mniej jednostronny komentarz, co myślicie?

2 polubienia

Słaby komentarz w Via ?
Nowe… Nie znałem. :joy:

Dlaczego komentarzy mieliby się zachwycać naszą grą z Bournemouth? Komentarz adekwatny do wydarzeń na boisku.

1 polubienie

Czy ktos opowie jak wyglada obecnie wspolpraca Canal Plus i viaplay? Mam obecnie lokalnego dostawce kablowki i canal plus jest jako dodatkpwy pakiet 11 kanalow (sport1-4, now, family, seriale, film, premium, <<1, dokument) i zakladam na 95% ze to tylko daje mi 2 mecze obecnie, a zeby miec cala lige to trzeba miec dekoder canal plus, prawda to?

1 polubienie

po co wrzucasz news z sierpnia 2022?

To jest odpowiedź do kolegi wyżej, który szukał informacji, nie potrafisz zerknąć post wyżej?

1 polubienie

@lfc777 Wszystkie mecze Premier League są transmitowane wyłącznie w Viaplay - czy sobie wykupisz dostęp do tego serwisu bezpośrednio w ramach subskrypcji za 55 zł miesięcznie, czy poprzez telewizję satelitarną CANAL+, to już jest Twój wybór. Osobiście polecam w CANAL+, bo to się bardziej opłaca. CANAL+, do którego masz dostęp w kablówce, pokazuje na zasadzie sublicencji od Viaplay dwa mecze w kolejce - jest to mecz drugiego i trzeciego wyboru, ponieważ hit kolejki jest zawsze zablokowany dla CANAL+ przez Viaplay. Jeśli zależy Ci na dostępie do wszystkich meczów Premier League, to polecam Ci pakiet satelitarny CANAL+, do którego wkleiłem Ci link pod spodem. Pakiet ENTRY+SPORT kosztuje 75 zł miesięcznie i w jego ramach, oprócz dostępu do Viaplay, masz jeszcze wszystkie kanały CANAL+, Polsat Sport Premium z Ligą Mistrzów, a także Eleven Sports - łącznie 81 kanałów w pakiecie. No i przede wszystkim, umowa jest na 24 miesiące, więc masz gwarancję, że nikt Ci nie podniesie ceny w trakcie tego dwuletniego okresu. Co do aplikacji Viaplay, jest dostępna na dekoderach Ultrabox+4K i Dualbox+4K. Oczywiście możesz z niej też korzystać na telewizorze, jeśli masz odpowiedni Smart TV, na smartfonie, tablecie itd. Szczegóły dotyczące tego pakietu, znajdziesz tu: Entry+ SPORT | Oferta telewizji satelitarnej CANAL+

1 polubienie

Widzę, że już podnieśli cenę tego pakietu o 5 zł. Udało mi się w połowie lutego podpisać umowę za 70 zł, co uważam za bardzo dobry deal. Jeśli ktoś ma obawy o dekoder, że nie ma co z nim zrobić etc. to uspokajam - dostajecie dostęp do Viaplay i C+ Online, także możecie przez aplikację oglądać. Dla Pana Clashmana duże piwo za podpowiedź w sprawie Entry + Sport, bowiem być może dalej bujałbym się z osobnym Viaplayem za absurdalne pieniądze. :slight_smile:

Dzieki @Clashman za wyczerpujaca odpowiedz :+1: Mam abonament viaplay jeszcze na starych warunkach za 33,25 i chyba do tego sie ogranicze poki co, a canal plus moze kiedys jak bede mial troche wiecej czasu na TV.

Ja również korzystam ze “starego” abonamentu i nie nie ma potrzeby zmieniać. Liga mistrzów na Polsacie i tak bez Liverpoolu więc nic ni stracę. :upside_down_face:

Dzisiaj jak włączyłem viaplay to kazało mi podać hasło. Jak podałem to pojawił się komunikat “Nie można nawiązać teraz połączenia, spróbuj później” czy jakos tak. Zanim znalazłem jakiś stream to już było 0:1, w drugiej połowie już działał ale spadki jakości były. Do tego żenujący poziom komentatorów, niestety ale viaplay to dno i nic się nie poprawia.

Mi od 75. minuty psuła się jakość. Nasz gol na 2:2 ledwo co widziałem, jakość w momencie tej akcji była katastrofalna.

Niesamowite jest to, ze przy F1 w Viaplay nie ma zadnych problemow- plynny przekaz, super eksperci, kapitalna realizacja. Natomiast przy PL- jakosc dramatyczna, piksezola, a eksperci w studiu albo stronniczy albo brzmią jak przecietny kibic po 0.7

Tych “ekszpertów” to w większości nie da się słuchać.
Gadają takie farmazony, że zastanawiam się skąd oni się wzięli🤦🏻‍♂️