Championship

To raczej nie chodzi o pojemność stadionu, a o doprowadzenie wyposażenia obiektu do standardów transmisji w PL oraz modernizację istniejącej infrastruktury do zasad bezpieczeństwa

stadion Luton ma klimat. Przypomniał mi się nasz mecz z Exeter City w pucharze i “popisy” pewnego rudego Węgra.

Tu nie chodzi o pojemność ale o stan techniczny tego stadionu.

Faktycznie stadion niczym z innej epoki.

A ja żałuję, bo po Sunderland till i die jakoś połączyłem w cierpieniu z kibicami z tego miasta. BTW polecam wszystkim popatrzeć jak wygląda zarządzanie w myśl angielski. Momentami dramat, momentami wręcz beka.
Poza tym stadion na ponad 40 tys ludu

Coventry prowadzi 1:0!:muscle::blush:
Sky Blues w finale na Wembley i oby awansowali do PL.

Niesamowita sprawa. Luton lub Coventry w Premier League. Trzymam kciuki za Coventry. Mam do nich jakiś dziwny podświadomy sentyment. Na Luton jeszcze przyjdzie czas. Póki co kojarzą mi sie z lotniskiem. :smiley:

Witam w gronie sympatyków Coventry😊
Samo miasto ma ciekawą przeszłość i zostało bardzo zniszczone podczas II WŚ.

1 polubienie

Luton - Coventry w finale na Wembley.

1 polubienie

Jobe Bellingham przenosi się z Birmingham City do Sunderlandu. Nie zastrzegają dla niego numeru, ale może warto mieć na niego oko :wink: Swoją drogą robi lepszy postęp w karierze niż niedoszły zbawca naszej kadry - Krystian Bielik, z którym grał dotychczas.

Robi większy postęp od Bielika to taka średnia rekomendacja chyba :smiley: ?

Masz rację:) po prostu śledzę uważnie naszych reprezentantów i dodaję jako ciekawostkę.

1 polubienie

Zmarł John Berylson, właściciel Millwall. Ciekawe co dalej z tym zasłużonym klubem.

Oglądam w ten weekend mecze Champioship. To jest bardzo ciekawa liga, z roku na rok coraz lepsza. Jak się popatrzy ile uznanych firm jest tam obecnie, to naprawdę wolę to od topowych lig kontynentalnych.

Czy ktoś z was wie co się stało wczoraj w meczu Southampton vs. Preston? Na flashscore widnieje jako przełożony z powodu zamieszek na trybunach.

Coś tam się jarało obok stadionu.

Tak to dokładnie wyglądało.
https://x.com/Patyrrr3/status/1765380898961191019?s=20

Było to kilka godzin przed meczem, ale mimo wszystko zdecydowali się przełożyć mecz.
Info ze strony klubu:

O kurcze to nieźle się tam działo. Dzięki za info!*

1 polubienie

Jak coś to Lester wraca do PL.

A druga drużyna to Leeds United albo Ipswich Town, Pawie przegrały 0:4 z QPR, co umożliwiło awans Leicester.