Chelsea FC - Liverpool FC (Finał FA Cup)

Skład Chelsea:
Mendy, Chalobah, Thiago Silva, Rudiger, James, Jorginho (C), Kovacic, Alonso, Mason Mount, Lukaku, Pulisic.

Rezerwowi: Kepa, Azpilicueta, Sarr, Ngolo Kante, Loftus-Cheek, Saul, Barkley, Ziyech, Werner.

No proszę, a jednak Kovacic się wyrobił! Ławka Chelsea wygląda naprawdę solidnie - Werner, Ziyech, Kante, Azpilicueta. Szykuje się naprawdę trudny mecz.

Liverpool bez niespodzianek. Wychodzimy najsilniejszym składam. Połączenie doświadczenia z najlepszą formą i jakością powinno zaprocentować. Oby tylko dobrze i bez strachu wejść w mecz.

Ciekaw jestem w jakim stopniu ogarniemy środek pola. Hendo w roli defensywnego pomocnika, to zdecydowanie dużo bardziej wartościowa opcja, niż Hendo w środku pomocy. Powinniśmy dać radę.

Przykro mi to pisać ale Chelsea to ma…

Przykro mi to pisać ale niektórzy nie powinni mieć prawa głosu na tym forum.

2 polubienia

Niektórym remis z Tottenhamem wjechał za mocno xD

Ciekawe czy zagwiżdże ten Pawson przynajmniej raz na naszą korzyść w środku pola, czy już do końca meczu będzie 100% dla Chelsea?

Wiem, że piłkarze mają w nogach cały sezon, ale tempo tego meczu sprawia, że mam wrażenie jakbym oglądał mecz polskiej Ekstraklasy :smiley: Zero ładu i składu, zarówno z jednej jak i drugiej strony. Mamy szczęście, że Chelsea nie za bardzo kwapi się do lepszej gry.

Mnie martwi to, że tak słaba Chelsea jest w stanie puścić nam kilka kontrataków. Co będzie z Realem, którzy są mistrzami w tym elemencie gry?

Oglądając ten mecz dochodzę tylko do wniosku, że tę resztkę sezonu PL lepiej byłoby sobie odpuścić. W tym tempie LFC straci jeszcze 2 zawodników pierwszego wyboru, a to byłaby tragedia.

1 polubienie

Wchodzi Kante wiec nasze akcje będą kończyć się na 30 metrze.

Diaz mimo swojej aktyności zepsuł dziś wszystko co było do zepsucia.
A szkoda, bo już powinno być po meczu

Bo jak ktos jest abrdziej aktywny i ma wiecej okazji, to ma wiecej szans na zepsucie. Salah dochodzi do pozycji, strzela, tylko nie chhce wpasc. I caly czas pretensje i powinien siedziec na lawce. Dzis Mane nie mial zadnej sytuacji i ma spokoj u kibicow, bo nic nie zepsuł.

1 polubienie

Dlaczego VVD zszedł?

Może po prostu już jest zajechany.

Myślałem, że jakaś kontuzja

Dibra mamy 2 tygodnie do finału z Realem, niezależnie od wyniku dzisiejszego meczu musimy dograć ligę rezerwami bo fizycznie jesteśmy totalnie wyczerpani po tym sezonie, a Real sobie odpoczywa już od kilku kolejek

Niewiadomo, ciężko mi sobie wyobrazić Virga schodzącego z własnej woli, w finale pucharu.

alez zmarnowana zmiana z firmino, nie dal kompletnie nic, kazda pilke stracil

1 polubienie

Niestety widać ile kosztuje sezon obie drużyny, mecz wygląda jakby grali oldboye. Pora finału też nie pomaga.

Firo to najsłabszy ofensywny zawodnik obecnie, więcej daje Origi czy nawet Mino. Jutro się wyjaśni czy warto walczyć w lidze i jak podejść do dwóch ostatnich spotkań.

1 polubienie