Ciekawostki

3 polubienia

https://youtube.com/@boss_pod?si=Q8OwlWUC74culhmP

Przypadkiem trafiłem na nowy podcast o Liverpool FC, prowadzony przez Jamiego Webstera i Paddy’ego “The Baddy” Pimbletta ( dosyć popularny wojownik UFC).

Na razie są tylko 2 odcinki, ale pewnie będzie się pojawiało więcej.

Na dłuższe podróże samochodem w sam raz, przynajmniej dla mnie.

Może kogoś też zainteresuje.

1 polubienie

Moje ukochane, rodzinne miasto :blush:

Wiele zmieniło się w ostatnich latach(choć jeszcze dużo jest do zrobienia!) ale to już nie jest zapuszczona, zaniedbana i zrujnowana przez komuchów mieścina tylko fajna, tetniąca życiem miejscowość.
Przekonajcie się sami i wybierzcie się do “Wiednia Północy” jak nazywano kiedyś Beuthen.

Ino Bytom :muscle::sunglasses:

7 polubień

wreszcie w środku pola podajemy a nie miedzy obrońcami.

5 polubień

Świeży wywiad z Jurgenem :smiling_face_with_tear:.

Widać, że odżył.

Oto wspaniali kibice Evertonu radujący się na widok swoich piłkarzy po meczu z tottenhanem
od 10 sekundy
FAKIN FAKIN FAK OF
image

2 polubienia

Podobają mi się te korporacyjne oszczędności :slight_smile:

2 polubienia

Ekipa Dyche’a wracała pociągiem?

Co za memiczny gówno klub, transfery za kase z Premier League, standardy pracy z okręgówki

1 polubienie

Kurcze najbardziej co mnie wkurza to fakt,ze gdyby nie era “gumozuja” ktory nawiasem mowiac byl bliski wylotu z tego klubu,to oni do dzis pewnie byliby szara myszka taka jak w latach 70- i 80- tych gdzie przez 26 ! sezonow nie wygrali mistrzostwa Anglii o czym ich w wiekszosci glupawi fani racza albo nie wiedziec badz wola przemilczec.
Udalo im sie z tym Szkotem jak slepej kurze ziarno ale na szczescie po jego odejsciu powrocili tam gdzie ich miejsce czyli bycie “memnited” i oby tak dalej czyli do konca swiata i 3 ! dni dluzej :joy:

“memnited” ole ja z ciebie smieje sie :crazy_face:

Barcelona pozbyła się Faye, Roque, Lengleta i Gundogana i nadal nie może zarejestrować Olmo. Klub mem naprawdę to jest xDD

Nie wiem Panie Kolego, ale Maupay już powiedział, że to już jest forma znęcania się nad nimi i źle na nich to oddziałuje. Zobaczymy może to ten sezon, gdzie bandyci spadną z ligi, jak tam właśni piłkarze źle się czują przez januszy ultrasowych.

United straciło tylko 2 gole w doliczonym czasie gry w Premier League w 1992-2022, a jak przejął Ten Hag to 6 :disguised_face:

Wojtuś Szczęsny ogłosił koniec kariery piłkarskiej. Można śmiało uznać, że miał swoje momenty i dobre interwencje. W reprezentacji także kilka razy uratował zespół. Należą mu się podziękowania za całokształt.

7 polubień

Przeciętny bramkarz z którym w składzie reprezentacja Polski systematycznie dawała d…!
I o dziwo jak Fabian strzegł naszej świątyni to zagraliśmy najlepszy turniej mistrzowski w XXI wieku :blush:

Oczywiście życzę wszystkiego dobrego poza piłką ale fajnie, że już w biało-czerwonym stroju go nie zobaczę, uff! :joy:

ten kult Fabiana to mnie tak mocno ciekawi, bo nie Ty pierwszy o nim piszesz. a jakies mega kariery nie zrobil. Dla mnie to mu brakowało zawsze odwagi w interwencjach.

4 polubienia

Mo Salah: had 77 career goals before joining Liverpool Chiesa: now has 77 career goals before a Liverpool trasnfer.
Both have played for Fiorentina

YNWA już jest :smiley:

1 polubienie

Ogólnie nasz Master Slot mówił coś o Nyonim czemu wtedy nie grał od początku jak były te mecze w USA, że ciało młode to podatność na urazy itp 17 lat i jednak cos w tym jest, wczoraj barca zagrała o chłopak 17 lat już ma szpital


Tu mam moment kontuzji zderzenie kolanem no właśnie młodym to rozsypało się