Ciekawostki

:smiling_face_with_tear:

13 polubień

Z ciekawości znalazłam w necie jak wygląda zestaw Dominika w Maku na Węgrzech.


Dużo chętniej bym spróbowała tego niż wynalazków typu Bambi i Mata :sweat_smile: Nasz rynek typowo stawia na idoli młodzieży z branży muzycznej.

3 polubienia

Zintrygowało mnie dzisiaj, gdy usłyszalem, że ktoś kto tak bardzo dba o regenerację jak CR7 i korzysta z najlepszych specjalistów na świecie, nie sypia jak mówi się, że trzeba, ale w 5 cyklach 90 minutowych. Okazuje się, że za wszystkim stoi gość który, jest absolutnym guru w tym temacie, który współpracuje z najlepszymi trenerami i klubami na świecie. A jako pierwszy przekonał się co do niego SAF. Bardzo ciekawy artykuł, z którego można wyciągnąć sporo dla siebie.

Na codzien mieszkam i pracuje w niemczech. Wracam sobie dzisiaj z pracy a tu takie auto kolo mnie jedzie. Jak widac u sasiadow tez kibicow naszego klubu nie brakuje :grin:

11 polubień

Na Canal plus jest serial 2 sezony The Responder (Policjant).
Akcja serialu rozgrywa się w Liverpoolu. A główny bohater jest za evertonem.
Serial całkiem dobry.

2 polubienia

Ciekawe w jaki sposób liczą te 90-minutowe cykle, skoro człowiek zasypia w różnym czasie od położenia się spać.

Ja niegdyś przeczytałem książkę profesora Matthew Walkera pod tytułem “Dlaczego śpimy?”. Mnóstwo ciekawych i przydatnych informacji. W tym artykule też było kilka takich przydatnych instrukcji.

Sam autor pochodzi z Liverpoolu.