Ciekawostki

Ciekawy artykuł wyjaśniający dlaczego Liverpool nie płacze po śmierci królowej. Niektórzy pytali o to na forum. Zachęcam do lektury.

7 polubień

Patrząc czysto historycznie - to nie powinno się Liverpoolowi kibicować. Przecież to siedlisko socjalistów i wylęgarnia marksizmu. Mówię o samym mieście

to co tu jeszcze robisz? Kapitaliści i liberałowie z Manchesteru czekają

3 polubienia

Historia piłki nożnej jest generalnie historią klubów robotniczych :slight_smile:

2 polubienia

W sumie to co ja tutaj robie? :wink:
Klub robotniczy,o raczej lewicujacych pogladach,gra o zgrozo! w czerwonych strojach a ja jestem zdeklarowanym przeciwnikiem tego sposobu myslenia.

Gdybym spotkal teraz tego gowniarza ynwa19 sprzed prawie 5 dekad to bym mu powiedzial…stary :rofl: lepszego klubu nie mogles wybrac :red_circle: :muscle:

Czy to wydaje sie Wam dziwne?

czyli 50 lat temu byłeś komunistą?

Bylem w przedszkolu :joy:

Dobrze, że zmądrzałeś :wink:

Tak, chwalmy socjalizm. Patrzmy co robi nasz rząd (który bezczelnie się mieni prawicowym). Rozdają pieniądze różnym grupom społecznym, a ostatnio to już prawie wszystkim. No i mamy coraz wyższą inflację, drożyznę. Poziom życia zacznie mocno się obniżać

Przecież tu nikt nie chwali socjalizmu

Kilku się takich na forum znalazło

Pieniądze rozdaje dziś cały świat. W pełni liberalny kapitalizm skończył się gdzieś w okolicach 1914 r. Thatcher i Reagan próbowali go jeszcze (częściowo) wskrzeszać, ale na dłuższą metę bez sukcesu. Piszę to z żalem, ale świadomy realiów w jakich żyjemy.

Tak naprawdę to z globalnego starcia kapitalizmu z socjalizmem zwycięsko wyszedł feudalizm. Nie ja to wymyśliłem. Ale to prawda. Dzisiaj światem rządzą wielkie korporacje i ich menedżerowie. To nowa warstwa feudałów którzy kupują sobie przychylność polityków na całym świecie. Rządzący politycy mają coraz mniej do powiedzenia. Przykładem Trump który usiłował (mniej czy bardziej udolnie) coś zmienić i został wysadzony z siodła nie przez Bidena (bo to słup) tylko magnatów mediów społecznościowych i telewizyjnych.

2 polubienia

Ciekawa kolekcja, kupili mnie tym




1 polubienie

Dostępne w Polsce? Jesli tak to gdzie kupiles?

3 polubienia

W żabce, calkiem przypadkiem juz mialem w reku dwa lechy i tak mnie cos wrocilo do tej lodowki

2 polubienia


Znalazłem, że jest 6 różnych puszek nawiązujacych do koszulek w których grał dany piłkarz. To z okazji 30-lecia sponsorowania Liverpoolu przez Carlsberg. Gdyby tylko zawartość była lepsza…:thinking:

5 polubień

Szkoda, że w czteropaku 3x Carragher, ale ogólnie to emocje jak przy pokemonach - mieć je wszystkie

Co do zawartości, nie ma tragedii

Od zawsze kojarzy mi się ta marka z LFC i… gangiem Olsena :wink:

Gang Olsena pijał Carlsberga?
Mnie się to piwo jednoznacznie kojarzy z Liverpoolem.
Brakuje mi puszki z Grobelaarem, on ze swoim usposobieniem jak żaden inny piłkarz LFC pasuje mi do piwa :wink: