Ciekawostki

Co prawda nie o Liverpoolu, ale ciekawe.

Natrafiłem na necie stroje premier league wygenerowane, przy pomocy sztucznej inteligencji.

Powiem wam, że nasz strój całkiem siedzi!

Aston Villa, Brighton czy Forest też spoko, Tottenham dosyć proste i też ładnie wyglądają

Dla ciekawskich

2 polubienia

obraz

No te to kozak by były, oraz Wolves - tylko bez tego wilka :joy:

Powiem szczerze, że skusiłbym się :heart:

5 polubień

Wczoraj w Tychach można było zobaczyć dwóch byłych piłkarzy LFC - Michaela Owena i Luisa Garcię. Niestety ze względu na słaba promocję dopiero teraz się o tym dowiedziałem. Był ktoś może?

edit: był jeszcze Materazzi i Del Piero :wink:

6558dbbf7a120_o_medium
6558db2b0fb95_o_medium

Czytałem gdzieś że w ogóle nie było promocji tego meczu, bilety strasznie drogie (gdzieś 150-200 zł) i na trybunach były tylko pojedyncze osoby. Także, no tylko w Polsce takie cuda.

Dokładnie, bilety drogie, to jakiś event dla biznesmenów był choć pieniądze miały być przeznaczone na rozwój młodych zawodników.

A ja teraz.

Kpina. Cały dział PR do wywalenia i to z wilczym biletem, zęby żadna inna firma nie nacięła się na takich patałachów.

1 polubienie

Pierwsze słyszę a mieszkam obok, na pewno bym się wybrał gdybym wiedział.

Owen, Del Piero, Materazzi, Garcia… Mieć taką pakę zaklepaną na mecz i tego nie rozpropagować, masakra.

3 polubienia

Gwiazdy piłkarskie w Tychach, wyjaśnia Jadczak
https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/1093982/del-piero-sedzia-szymon-marciniak-i-tajemniczy-mecz-gwiazd-w-tychach-a-w-tle-kop

6 polubień

Przyjemny filmik na kanale Liverpoolu.

John Oliver odbierając wczoraj nagrodę Emmy w podziękowaniu zaczął wymieniać skład Liverpoolu którego jest fanem.
Scripted Variety Series: 75th Emmy Awards (youtube.com)

6 polubień

Zaczął od tych oczywistych. Byłem ciekaw kogo wymieni jako partnera Virgila i jaki wybierze środek pomocy, niestety się nie doczekałem.

Ibou musi być uwzględniany we wszystkich takich inicjatywach, genialna energia :joy:

1 polubienie

@mirko trzymaj parę tapet, bo pytałeś w wątku TAA







2 polubienia

1907

1 polubienie

Tak tylko uzupełniając

1 polubienie

Przesyłanie: IMG_4013.jpeg…

1 polubienie

@Snatchi nie mogę otworzyć twojego linka.

1 polubienie