Ciekawostki

Ale zajebi#te :heart_eyes: tylko może paseczki jeszcze też złote zrobić i sztos jak dla mnie :fire:

A przecieki ostatnio dużo wcześniej są jak marzec/kwiecień. Choć wrzesień to mi się wydaje za wcześnie. Ale grudzień styczeń to już chyba przecieki były które się potwierdziły co do obecnego domowego stroju :slight_smile: Dodatkowo widzę adres footyheadlines, a u nich zawsze praktycznie przecieki się sprawdzają :slight_smile:

No i z tego co przeczytałem na ich stronie to mają jak na razie tylko przecieki, że kolor złoty powróci na strój, a ta koszulka to tylko jak na razie niestety (dla mnie) wizja tego jakby to mogło wyglądać.
Więcej informacji tutaj na stronie footyheadlines

To ja jeszcze znalazłem coś takiego, wyjazdóweczki :heart_eyes:
Link 1, Link 2

Prawie jak mistrzowska

1 polubienie

Ja to uwielbiam to połączenie czerwonego z białymi i złotymi akcentami, jak te z sezonu 13/14. Do tego drobne paseczki w stylu retro. Ja bym sobie z ogromną przyjemnością zakupił.

Dominik Szoboszlai i Alexis Mac Allister mają już wiecej minut rozegranych w tym sezonie niż Naby Keita i Oxlade w całym poprzednim sezonie.

Także no, macie sami już odpowiedź…

4 polubienia

Upgrade niesamowity, szkoda tylko że na 6 nie przyszedł prawdziwy crack, to mielibyśmy mocarną pomoc

nie można mieć wszystkiego, ale skok jakościowy jest widoczny, cieszmy się

Staty graczy Live w nowej Fifie:

Alisson 89
Salah 89
VVD 89
Robertson 86
Alexander-Arnold 86
Jota 85
Diaz 84
Thiago 84
Gakpo 83
Nunez 82
Szoboszlai 82
Mac Allister 82
Konate 81
Endo 80
Matip 80
Gravenberch 79
Gomez 79
Tsimikas 77
Elliott 77
Jones 77
Kelleher 73
Adrian 72
Bajcetic 72
Doak 62
Quansah 62
Pitaluga 57

1 polubienie

Diaz, Bajcetic, Doak i Szobo niedoszacowni. Jota raczej przeszacowany.

Jota sporo gra w Fife i mówi o tym publiczne więc może stąd ocena dość wysoka.

Endo w teorii prawie ten sam poziom co Mac Alister i Szoboszlai.
Już chyba nikt nie patrzy na te overale, można traktować jedynie jako wesoła ciekawostka

1 polubienie

Świetny transfer Juve, pierwszy sezon na L4, drugi na zawieszeniu?

Jeśli Pogba zostałby zawieszony na długi czas, to Juventus mógłby pewnie rozwiązać jego kontrakt i domagać się odszkodowania tak jak to było w przypadku Chelsea i Mutu prawie 20 lat temu

Pogba to chyba największy zmarnowany talent ostatniej dekady.

A Neymar?

Balotelli nigdy nie spojrzał nawet na ten poziom, więc o nim nie napiszę.

Neymar to bardziej dojechany przez kontuzje, bo jak grał to rozwalał Ligue 1.

Ciekawostka:
Przez 6 lat w PSG jego najlepszym wynikiem pod względem liczby występów w pojedyńczym sezonie były 22 mecze w Ligue 1 i 31 meczy we wszystkich rozgrywkach.

Dlaczego Martin Odegaard trenował z Liverpoolem?
Odegaard po raz pierwszy zyskał rozgłos, gdy stał się pierwszym zawodnikiem, który wystąpił i strzelił gola w norweskiej Premier League dla Stromsgodset. Podczas swojego pobytu w klubie strzelił pięć goli i zanotował kolejne siedem asyst w 23 występach, a szef Realu Madryt Carlo Ancelotti opisał go jako “dzieciaka z talentem i osobowością”.

Zanim Norweg podjął ostateczną decyzję o tym, gdzie będzie dalej występował, wziął sobie za cel odbycie sesji degustacyjnej w klubach zainteresowanych jego podpisem, a jednym z nich był Liverpool. Wśród klubów, z którymi Odegaard trenował przed swoją głośną zmianą, znalazły się również Manchester United i Arsenal. Uważa się, że The Reds prowadził pościg za cudownym dzieciakiem, który przybył na Melwood, by zmierzyć się z takimi zawodnikami jak Steven Gerrard i Philippe Coutinho. Następnie został zaproszony z powrotem na wycieczkę z przewodnikiem po Anfield i centrum Liverpoolu, podczas gdy reszta drużyny cieszyła się dniem odpoczynku.

Odrzucenie szansy gry dla drużyny, z której pochodził z dzieciństwa, nie była łatwą decyzją dla młodego zawodnika, ale dał on aż nadto jasno do zrozumienia, że jego decyzja będzie oparta wyłącznie na tym, co było właściwe dla jego kariery w tamtym momencie.

W rozmowie ze Sport Bild (za pośrednictwem Liverpool Echo) powiedział: "Liverpool zawsze był moim wymarzonym klubem, ale nie pozwolę, aby to wpłynęło na moją decyzję przy wyborze nowego klubu. Chodzi o znalezienie drużyny, która jest dla mnie najlepsza i dla mojego rozwoju. Niekoniecznie jest to Liverpool. Tak naprawdę nie myślałem jeszcze o swojej przyszłości. Zakończę sezon tutaj, a następnie odwiedzę kilka klubów. Oczywiście to pochlebne, gdy słyszysz, że zabiegają o ciebie wielkie kluby, ale nie myślę o tym zbyt często.

3 polubienia

Sami kibice Liverpoolu EEEVERYWHERE!!!

Fajna tapeta mi się wyświetliła na Mordoksiążce.