Cody Gakpo

Niby jeden z najgorszych meczy w naszym wykonaniu ale gdyby nie sędzia i jego oczywiste błędy przeciwko Liverpoolowi pokonalibyśmy tak zachwalanego lidera PL

Gdyby, gdyby… a gdyby nie Ali, nieskutecznosc Arsenalu, szczesci3 to zamiast 3 zapakowaliby nam 6-8 goli, autostrada dla rywali w srodku, masa strat i zbieranie przez nich praktycznie wszystkich " drugich piłek" kierowanych do naszych 4 napastnikow, dokladnie pamietam ten mecz bo rzadko oglada sie cos tak absurdalnego jak w tamtym meczu. Zbyt mocny rywal, zbyt ofensywne ustawienie i kompletnie nieprzygotowana taktycznie druzyna do takiego ustawienia, wyszla mala katastrofa (mam na mysli gre, niekoniecznie sam wynik ktory falszuje nieco rzeczywistosc). Nie przypadek, ze od tego czasu juz tak chyba nie gralismy wiecej.

4 polubienia

https://twitter.com/lfc/status/1608204174805667840?s=46&t=rBKbYviX-02S7hmDG8CsFg

9 polubień

No i pięknie! Ja już uważam że okienko styczniowe udane !:slight_smile: Super zawodnik, za niska cenę, oby tylko mu zdrowie dopisało! YNWA CODY!

Holender będzie występował z numerem 18. Ostatnio ten numer nosił Takumi Minamino.

I te zdjęcia…


10 polubień

Cudo fota. Czekamy na mecz z Lester i oczywiście potem Brentford i Gapkpo w akcji :wink:

Ponoć gotowy będzie dopiero na Wilki, z uwagi na formalności (m.in. pozwolenie na pracę w UK).

Pozwolenie podobno już dostał. Zobaczymy jak wpasuje się w drużynę, dzięki Virgil. Odegrał sporą rolę.
Witamy na pokładzie nr 18.

5 polubień

Gakpo raczej nie będzie zawodnikiem, który będzie nam strzelał dużo goli. Bardziej przyjmie rolę Salaha, czyli kreowanie sytuacji Nunezowi, bo w tym jest naprawdę bardzo dobry. Ale marnuje dosyć sporo sytuacji i lubi dużo strzelać, ale w przeciwieństwie do np. Joty strzela z pozycji, z których strzelać nie powinien. Ma średnio prawie 4 strzały na mecz i xG90 na poziomie 0,35-0,39, a Jota ma xG90 praktycznie dwukrotnie lepsze. Nie wiem jaka będzie jego rola po powrocie do sprawności Joty i Diaza, ale lepiej nie robić z niego napastnika. Prawdopodobnie Jota będzie zmiennikiem Nuneza i Salaha, raczej nie Gakpo. Na pewno szanse będą dostawać wszyscy.

Jak by ktoś nie widział to podsyłam link do jego pierwszego dnia.

Po tych 30 minutach, mam nadzieję, że nie wyjdzie z meczu i nie porwie kontraktu :joy:

“Próbowałem zachować spokój, ale było to trudne. Myślałem, że przejdę do Manchesteru United, ale ostatecznie transfer nie wypalił.”

Jeszcze nie pojawił się na boisku, a już jest grubo :sweat_smile:

co tu grubego, przecież wiadome było, że Man U próbował go ściągnąć. Skoro jest tutaj to pewnie on sam wybrał nas, bo wątpię, że Man U pożałowało kasy.

7 polubień

Dla mnie to brzmi, jakby zawodnik byl nastawiony szczególnie na United, a my jesteśmy opcja nr 2. A wiec nie jest w miejscu, w którym chciałby się znajdować. Też określiłbym tą sytuacje jako “grubą”.

Strzeli pierwsza bramkę i wszyscy o tym zapomnimy. Ważne żeby strzelał dla nas a nie nam.

Wolę, żeby był szczery niż gadał, że urodził się z herbem LFC w sercu(w takie gadki moge uwierzyć w przypadku TAA).

3 polubienia

Dla mnie to brzmi, jakby nagle zrobił coś dobrze(osiągnął pewien poziom) i odzywały się po niego “wielkie” marki. Do tego czuł się na tyle pewien, że poszedłby gdziekolwiek, gdzie mógłby w “topowym” klubie swoje umiejętności udowodnić. Na szczęście, my go zgarnęliśmy po cichu i na szybko. Teraz zobaczymy, czy dowiezie w naszych barwach.
Nie każdy zawodnik właśnie musi mieć preferencję co do konkretnego klubu. On po prostu widocznie chciał grać na większych arenach i o wyższe stawki.

Z tym transferem jest o tyle fajnie, że w przeciwieństwie do Nuneza od Gakpo chyba nikt niczego nie oczekuje.

1 polubienie

Skoro United było nim swego czasu poważnie zainteresowane i było o tym głośno to nic dziwnego, że myślał że tam ostatecznie trafi. Mówił prawdę jak było bo niby co innego miał powiedzieć skoro na tamten czas miał ofertę od Diabłów a później z Leeds. My dopiero później weszliśmy do gry. Nie wiem jak można się czegoś takiego czepiać, ale jak widzę takie rozumowanie to jestem wręcz pewny, że te słowa zaraz będą latały jako cytaty po społecznościach jak to Gakpo bardzo chciał grać dla ManU :grin:

3 polubienia

A co miał niby powiedzieć? Że od dziecka miał plakaty z Owenem i Gerrardem nad łóżkiem i śpiochy z Liverbirdem?
Myślał, że pójdzie do ManU bo oni chcieli go sprowadzić, a Liverpool siedział przez długi czas cicho, normalna sprawa.

2 polubienia