Conor Bradley

Wszystko jest kwestią skali. Jak na to że jest to jego dopiero 2 sezon w seniorskiej pilce, jest naszym wychowankiem to uważam że super. Wydaje się twardy i świetny w grze 1na 1. Jeśli pod okiem jurgena okrzepnie wydaje mi się że będzie świetną opcją do rotacji z taa który jest naszym liderem i wiele odpoczywać nie bd. Żaden super klasowy gracz nie zgodzi się grzać ławy. Młodzik z akademii dla którego sama gra dla the Reds jest honorem bd zapieprzal i myślę że wystarczająco odciąży nam taa

jest naszym wychowankiem to uważam że super.

Jest również wychowankiem Dungannon Swifts FC oraz St. Patrick’s FC, klubów z Irlandii Północnej. Do Liverpoolu przeszedł w 2019 do drużyny U18.

Kolejna bzdura urodzona na forum :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes: jeśli już to jest wspólnym wychowankiem. Gdyby tam został to pewnie gowno by osiągnął.

Od odczuć forumowych ekspertów wole oficjalne stanowiska:

To nie jest bzdura tylko przytoczenie faktu. W moim zdaniu powyżej zabrakło słowa “również” bo nigdzie nie napisałem że nie jest naszym wychowankiem. Już robię korektę.

A tak poza tym to bardzo cieszy jego rozwój i oby tak dalej.
Będzie w końcu klasowy zmiennik dla Trenta.

Zagrał dobrze w ofensywie, z tyłu trochę często objeżdżany ale to kwestia braku doświadczenia na tym poziomie na ten moment ma u nas przyszłość

Wiliana dobrze zatrzymywał, gorzej było z Robinsonem.

1 polubienie

Fajnie, że swoją młodość i staż w dorosłej piłce wykorzystał w tak zadziorny sposób. Zawodnicy Fulham chyba trochę go zlekceważyli i nie spodziewali się, że gnojek będzie się z nimi kiwał albo założy siate Palhinhi. Zawodnicy całkowicie inny niż Trent ale może jakoś poradzimy do jego powrotu.

Dla kogoś kto meczu nie oglądał short z jego najlepszymi zagraniami.

1 polubienie

Solidny występ. Niech pracuje dalej to może będzie miał tu jakąś przyszłość.

2 polubienia

Bradley: “Trent is unbelievable and in unbelievable form, but I’ve just got to keep doing my best and see where it takes me.”

Dobrze. Młody jest ambitny.

4 polubienia

Solidny dziś, mało błędów, asysta. Jest git. Chłopak lepiej wygląda niż Neco Williams gdy tu grał.

12 polubień

Lepiej wyglada bo jest bardziej agresywny w pojedynkach. To mi się w nim podoba, że nie zostawia dziury na prawej stronie i jeszcze potrafi coś z przodu dać.

1 polubienie

Bradley nieźle sobie radzi, natomiast wg mnie jest to zbyt surowy technicznie typ bocznego obrońcy, na taktykę z ofensywną rolą w fazie ataku. Przypomina trochę Bissake. W buty Arnolda nie wejdzie nigdy, ale taki typ obrońcy też się przyda, żeby lepiej zabezpieczyć tyły.

Widać tą surowość techniczną o której mówisz, ale chłopak był odważny, nie bał się brać piłki na siebie, walczył. A takich zawodników potrzebuje Klopp - Walczaków. Nigdy nie będę od niego oczekiwał bycia nowym Arnoldem, ale może będzie z niego solidny gracz na którego nie Klopp nie będzie bał się postawić.

Robertson też jest jak to określiłeś strasznie surowy techniczne, a nie przeszkodziło mu to notować sporo asyst czy wskoczyć na światowy poziom.

Dla mnie nowoczesny boczny obrońca przede wszystkim musi mieć płuca z żelaza.

Młody jak na razie daje radę.

Dzisiaj wyglądał lepiej niż już sporo więcej doświadczony Gomez.

Gra powyżej oczekiwań i liczę, że jak wróci TAA to nadal będzie wykorzystywany w pucharach czy ze słabszymi przeciwnikami.

2 polubienia

Jak wróci TAA, Bradley powinnien dostać szansę na prawym skrzydle a Arnolda powinien klopp umieścić z pomocy . Wtedy czuję że to będzie się pięknie bujać. Jestem bardzo zadowolony z występu naszego prawego obrońcy. Coś czuję że to jest jeden z dwóch transferów do obrony. MEGA POZYTYWNIE.

:face_with_hand_over_mouth:

11 polubień

Młody daje radę. Dzisiaj MOTM, niby to tylko Norwich ale i tak wygląda całkiem nieźle. Kto wie, może to nowy Robbo tylko na prawej obronie. To już drugie odkrycie w tym sezonie, po Quansahu. Wreszcie do pierwszej drużyny przebijają się zawodnicy którzy mogą tutaj zostać na stałe. Oby tylko nie zrobili Bajceticia.

4 polubienia

Liczę, że nowy trener (Xabi) będzie próbował opcji z Trenerem w drugiej linii na stałe. Facet potrafi podawać prawie tak dobrze jak Alonso i moim zdaniem szkoda go marnować w obronie. To by otwierało szansę Conorowi na grę na PO w zdecydowanie częściej

@lfc257 na pewno nie grałby na prawej obronie, bo u Xabiego zwyczajnie nie ma prawego obrońcy

1 polubienie