Conor Bradley

On jest niesamowity. Złote dotknięcie. Bramka, teraz asysta. Niesamowity gracz. Forma na pierwszy skład.

1 polubienie

Kopara opada. znaki znaki znaki

1 polubienie

Cudowny chłopiec :heart:.

1 polubienie

Niemożliwe jaki on jest dobry, przecież on ma lepsze wejście do zespołu niż miał Arnold, dawno czegoś takiego nie widziałem.

3 polubienia

Gracz meczu!! #znaki

6 polubień

Panie Boże, daj zdrowie temu chłopakowi bo talent już mu dałeś :pray::pray:

7 polubień

Mam nadzieję że Bradley wyjdzie w pierwszym składzie na Arsenal. Nie chcę oglądać jak Martinelli objeżdża Trenta, a Connor wygląda zwyczajnie lepiej w defensywie.

1 polubienie

Od momentu wejścia do składu imponował, ale to co on dzisiaj zagrał to jest jakiś kosmos. Patrząc jak sobie poczyna po prostu przecierałem oczy ze zdziwienia.

1 polubienie

Dla takich grajków warto wierzyć w to, że akademia ma sens i że brak niektórych transferów - w tym przypadku prawego obrońcy - to było wkalkulowane ryzyko, które na ten moment spłaca się z gigantyczną nawiązką.

2 polubienia

Rewelacja. Co za chłopak. Wybitny mecz dzisiaj. Klopp ma dobrą rękę do bocznych obrońców, a Bradley wygląda na takiego, który będzie dostarczać dwucyfrowe ilości asyst.

Bradley ma to czego nie ma Trent czyli szybkość. Trent zawsze wyglądał na pomocnika, który z przymusu musi grać na boku. Bradley to naturalny prawy obrońca

Taktyka nie musi być taka sama na każdy mecz. Nawet w trakcie meczu można zmienić ustawienie w zależności od sytuacji.
Myślę, że rola prawego obrońcy będzie inna w zależności od tego, czy będzie to TAA, Bradley, czy Gomez.

3 polubienia

Jeśli wyjdzie na Arsenal musi pamiętać, żeby przed meczem wyjąć z kieszeni Mudryka, bo będzie mu się ciężko biegało.

Klopp ma ból głowy ze składem na Armatki - czy odsunąć najlepszego gracza w dwóch ostatnich meczach, czy też kombinować z Trentem w pomocy, kosztem Jonesa lub Szobo.

1 polubienie

@MG75 Dane są poprawne, dotyczą Premier League. Co nie zmienia faktu, że w krajowych pucharach Antony ostro się rozkręca przeciwko drugoligowcom.

18 polubień

Obstawiam, że jego wartość po wczorajszym meczu podskoczyła o 100% :wink:

Antek idzie jak burza, chyba ma już gola i asystę?

Chetnie bym zobaczył ustawienie z Conorem na PO i Trentem w pomocy, np. Mac/Trent/Jones w drugiej linii.

Nie ma opcji, ze Bradley wyjdzie na Arsenal, no chyba że Mac Allister nie będzie zdolny do gry.

Taki ból głowy to ja rozumiem. Obstawiam Jonesa na ławce i zmianę w okolicach 60 min za TAA lub Szobo. Posadzenie Bradleya po takim meczu to byłoby zwykłe sku******stwo. Chyba, że nie zdążyłby się zregenerować, wtedy powinien wejść w okolicach 60 min właśnie.

Ale wiecie, że wyjściowa 11 zależy od taktyki i pomysłu na dany mecz, a nie od tego czy ktoś zagrał ostatnio dobry mecz? Ja spodziewam się, że Conor będzie rezerwowym i będę zaskoczony, jeśli dostanie szansę od początku.