Curtis Jones

Nope

W trakcie meczu:

https://x.com/anfieldsociaI/status/1744723108102275089?s=20

Po jego zakończeniu:

https://x.com/CharlieeLFC/status/1744711471152734533?s=20

Pokazywał stłuczenie, a to nic poważnego wyliżę się. Kapitalnie nam się rozwija Curtis. Jego technika szybkość i pracowitość strasznie mi imponują od jakiegoś czasu. Jak słyszę że jest on słabszy od gallaghera to się za głowę chwytam. Jedyne na ten moment czego mu brakuje to otwierające podanie. Plusik za zeszmacenie white

6 polubień

Cicho w tym temacie a Jones zszedł z urazem/naciągnięciem. W sumie wszędzie cisza, wiec zakładam, że zmiana była, bo coś tam poczuł, ale to nic poważnego.

Lepiej nie krakać ale jak do tej pory jest cisza w temacie to chyba nic się złego nie wydarzyło.

Cisza = kontuzja na 8-12 miesięcy :partying_face:

Bajcetic, Keita, Thiago case

Takie informacje pojawiły się po meczu:
image

Nie wiem czy pamiętacie ale w pierwszej rundzie Carabao Curtis poczuł pewien dyskomfort. Oby na konferencji prasowej Lijnders poinformował o stanie zdrowia Curtisa. Konferencja dzisiaj o 12.

Curtis ma być dostępny na mecz z Fulham.

No i jednak Jones zdrowy.

1 polubienie

Trzeba pochwalić Jonesa za drugą połowę. Grał na nie swojej pozycji, a nie odstawał.

1 polubienie

Pokusiłbym się nawet o stwierdzenie, że dał więcej jako schodzący do środka boczny obrońca niż grając w pierwszej połowie w środku.

Swoje zrobił, na następny mecz Bradley będzie już dostepny, pytanie tylko co z Trentem.

1 polubienie

Curtis wraca

5 polubień

Super zmiana Jonesa. Jak zwykle wniósł dużo energii i świetnie utrzymywał się przy piłce. Szczerze byłem w szoku, bo w ogóle nie było widać po nim, że nie grał kilka tygodni. Niech łapie minuty z United i z Atalantą wychodzi w podstawie.

2 polubienia

Mam podobne spostrzeżenia. Curtis dał dobra zmianę. Dobrze w odbiorze i kontroli piłki. Jeżeli Endo nie zagra to wolę Curtisa zamiast Ryana w podstawie.

Curtis cofnięty a Mac z Domem wyżej.

2 polubienia

Tragiczny dzisiaj. Nic nie wniósł, a tylko straciliśmy środek pola.

Nie zawsze uda się dobrze wstrzelić zmianą w trwający mecz. Ja bym w pierwszej kolejności miał pretensje do tych którzy najbardziej dali dupy, czyli ofensywa na czele z Szoboslaiem oraz Quansah, chociaż nadal twardo twierdzę, że do czasu jego błędu mecz już powinien być zamknięty.

Jeśli tak ma grac gość to lepiej go nie wpuszczać. Pobiegał chwile a nie mial sil nawet dobrze sie zastawić z piłką.

1 polubienie

Sprzedać jak najszybciej, może ktoś tego lata się jeszcze na niego nabierze.

Licze na to ze Jonesa nie uświadczymy juz w tym zespole. Crystal Palace czeka na takiego przecietniaka.

1 polubienie

Dobra. Już nie przesadzajcie. Chłopak ma tutaj przyszłość, ale nie jako wiodąca postać tylko solidny zmiennik. Takich zawodników też będziemy potrzebować.

6 polubień

Obawiam się, że po dzisiejszym meczu to Crystal Palace wie, że słabszy piłkarz od ich obecnych nie jest im potrzebny. No, ale może jakieś inne zespoły nie oglądały…

Fatalny. Nie rozumiem, dlaczego stawia na niego, a nie na kilka klas lepszego Elliotta. Dzisiejsze pudło jest niewytłumaczalne.

Jeden z zawodników, którzy w lato będą szukać nowego klubu.