Curtis Jones

Tak, jeśli spojrzysz na godziny to napisałem swój komentarz zanim przeczytałem ten artykuł, rozwiewający obawy że może to być coś trwałego.

1 polubienie

3 polubienia

Curtis dzisiaj hasał aż miło było popatrzeć. Wreszcie powiew świeżości. Człowiek, który nie boi się mieć piłki przy nodze, wejść w drybling, podciągnąć z piłką kilkadziesiąt metrów. Dzisiaj na mały minus strzały z dystansu, ale to tylko podkreśla pewność siebie, a wiemy, że strzelać zza pola karnego to on potrafi. To jest nasza przyszłość środka pola.

1 polubienie

Chłopak po raz kolejny potwierdza, że ma “to coś” co miał Coutinho w barwach Liverpoolu. Nie boi się wziąć gry na siebie i pociągnąć piłki do przodu. Podanie drybling, z każdym meczem coraz lepiej. Miło się patrzy na rozwój tego chłopaka, niech gra i niech kontuzje go omijają.

4 polubienia

Ale musi grać w środku a nie na skrzydle

Kolejny świetny występ Curtisa. Patrząc na jego grę łatwo zapomnieć że chłopak ma dopiero 20 lat!
To jest przyszłość tego klubu, już teraz nie jest chyba gorszy od naszych pozostałych środkowych i ofensywnych pomocników - na defmida się raczej nie nadaje, ale tam mamy właściwie tylko Flaco. Nie jest tak drewniany jak niektórzy, ma jakąś lekkość i piłka mu w graniu nie przeszkadza.
Dostał sposobność żeby wziąć na siebie odpowiedzialność pod nieobecność Thiago i Keity i można powiedzieć że w pełni z niej skorzystał, tak jak Diogol w ataku bez Mo i Sadio.

2 polubienia

Gość we wczorajszym meczu zyskał więcej przestrzeni dryblingiem niż Henderson przez cały sezon łącznie.

7 polubień

Ku mojemu zdziwieniu z Curtisa może coś być. Oby tak dalej :slight_smile:

Technikę ma kapitalną. Do tego świetny strzał. Profil zawodnika jakiego na brakowało od czasu Coutinho. Prawidłowo prowadzony może byc jednym z najlepszych rozgrywających na świecie.

Pokazał wczoraj klasę :blush: , byłem zdziwiony z jaką lekkością i łatwością potrafi zagrać dobrą piłkę mając na sobie dwóch zawodników arsenalu przy bocznej linii.

Jones się rozwija z roku na rok. Pomocnik z dobrym podaniem, strzałem, techniką, któremu niełatwo zabrać piłkę, jest na wagę złota.

Problemem jest tylko to, że wrócą szklanki w postaci Thiago i Keity, i dla młodego Anglika jest przypisana ławka, a moim zdaniem to właśnie on powinien być przed nimi, bo nie dość że jest wychowankiem, to na dodatek jest młody i może nam obsadzić pomoc na kilka dobrych lat. Właśnie w takich graczach jak TAA, Curtis czy nawet Gordon jest przyszłość LFC, tylko nie można się bać ich wystawiać.

3 polubienia

Proste, popieram w 100%!

1 polubienie

Najlepszy jego mecz od dłuższego czasu. Bardzo imponował w odbiorach, dobrze współpracował z Thiago i Fabsem. Oby tak dalej

Przepraszam, co? Przecież Jones wyglądał tragicznie, po raz kolejny. Straty, fatalne decyzje o podaniach, gdy rywal trzyma adresata podania na plecach. Nic nie wnosił do gry, poza akcją dwójkową z Salahem.
Imponował w odbiorach? W jaki sposób skoro zaliczył aż… 1 przechwycenie i żadnych ataków na piłkę? Z kolei posiadanie tracił aż 9 razy. Jedyne co mu wychodziło to dryblingi.

3 polubienia

Jednocześnie irytował głupimi stratami i momentami fatalnymi decyzjami w ofensywie. Jak dla mnie średni występ.

1 polubienie

Mecz bym ocenił 5/10. Bardzo duża ruchliwość, dobre odbiory i drybling, duża aktywność, kilka fajnych podań i zagrań, niestety też bardzo duża ilość strat jak na niego, stąd obniżona ocena.

Dawno nie było o Curtisie a ten w mojej ocenie traci z meczu na mecz

1 polubienie

A co takiego zrobił, że traci z meczu na mecz xD?

Gość od dwóch lat się w ogóle nie rozwija.

1 polubienie