Curtis Jones

Ox i Keita na wylocie, Milner być może też. Będą puchary, może LE/LKE więc okazji do ogrywania się nie powinno zabraknąć w przyszłym sezonie dla Curtisa, nawet jeśli kupimy ze 2 nowych pomocników.

Wygląda na to, że nie tylko Trentowi służy nowy system:

11 polubień

Curtis wygląda w ostatnich meczach na serio solidnie. Jeżeli znowu nie złapie tajemniczej kontuzji to może być solidnym zmiennikiem lub graczem szerokiego składu.
Dużo zależy od naszych ruchów transferowych, ale zakładając, że będzie zdrowy to może warto dać mu kolejną szansę.

Z klubem pożegna się: Arthur (XD), Keita i OX. Nowy kontrakt pewnie przedłuży Milner, a Carvalho powininen udać się na wypożyczenie. W hierarchii środkowych pomocników którzy nam zostaną w klubie na dzień 1 lipca może więc być całkiem wysoko (Fabinho (defensywny), Hendo (szwagier Kloppa), Jones, Thiago (szklany, wiekowy), Elliott (w sumie to nie wiem czy będzie grał dalej w środku)).

3 polubienia

Kampania 23/24

  • Thiago-wylacznie zmiennik i ostatni sezon

  • Fab-potrzebny nowy defensywny gracz a on jako zmiennik

  • Hendo-gleboka rezerwa

  • Milli-pozegnalny sezon aby nabijal licznik ale juz tylko sporadycznie

  • Harvey-sam nie wiem jaki ma na niego pomysl nasz Jürgen

  • Fabio-wypozyczenie ale w ramach PL najlepiej

  • i wreszcie Curtis-gdyby gral tak jak wczoraj to przy zakupie 3 nowych(wiem,wiem utopia praktycznie) moglby to byc pierwszy zmianowy,do rotacji

  • EDIT: o kurcze! zapomniałem o Stefanie😬 dawać jak najczęściej szansę gry czyli taki podstawo/zmiennik.

MUS to przebudowa tej nie istniejacej aktualnie II linii!

1 polubienie

Jeszcze Bajcetic :slight_smile:
Curtis tak trzymaj, ma przebłyski ostatnio.

Milnerowi to jednak lepiej podziękować :stuck_out_tongue: ile można?
Raczej nie ma opcji na więcej niż 2 transfery, Fabs w grze do przodu wygląda słabo, ale jak gra stricte defensywnie to jeszcze daje radę, akurat na obronę wyniku może wchodzić. Jones/Eliott/Stefan/Thiago do walki o skład plus rotacja. 2 nowych teoretycznie na pierwszy skład i możemy grać. Hendo własnie w roli Milnera, albo w jakiejkolwiek w innym klubie :smiley:

Tylko tych 2 to muszą być zawodnicy, a nie Gravenberche, Nunesy, czy inne wynalazki.

1 polubienie

XDDDD

Wprowadzam to do swojego słownika

1 polubienie

Nie widziałem meczu, widziałem tylko że bramkę strzelił

Jak dzisiaj zagrał? Czy redemption arc Curtisa Jonesa ciągle aktualne?

Wydaje mi sie że zagrał dziś swój najlepszy mecz w barwach LFC, a na pewno najlepszy mecz od bardzo dawna. W końcu mądrze się ustawiał i nie przetrzymywał bezmyślnie piłki, tylko fajnie regulował tempo gry. Bardzo dziwna decyzja Kloppa dzis o zdjęciu go z boiska

1 polubienie

ogólnie słabo. Po za bramką nic wielkiego, klasycznie bezjajeczny. W II połowie zgasł kompletnie.

Vs

Także @radzimordka wybierz sobie :joy::wink::wink:

4 polubienia

Jeden rabin powie tak, drugi rabin powie tak

1 polubienie

Jak dla mnie to tym meczem kontynuuje swoją dobrą formę. Na pewno był wyraźnie lepszy od Elliotta, który miał podobne zadania, był też lepszy od Hendersona. Pracuje na swoje zaufanie i jak straci miejsce w jedenastce to ze względu na rotacje i odpoczynek. Jakbym miał wystawiać noty to też na pewno dostałby wyższą od Robertsona czy Van Dijka.

Klasycznie dobrze utrzymywał się przy piłce, pokazywał się do gry, powalczył w odbiorze.

1 polubienie

Według mnie nie jest to jego najlepszy występ z ostatnich, ale grał dobrze. Przede wszystkim znowu wg mnie był najlepszym z linii pomocy, a to na pewno sporo mówi o reszcie, że ich młody kolejny raz przeskakuje poziomem.

Cieszy jego dyspozycja i teraz pytanie czy znowu zdrowie mu zablokuje rozwój czy może dłużej pocieszymy się Curtisem.
Chciałem go sprzedać, lecz na ten moment jeśli utrzyma i formę i będzie dostępny, to trzymać go!

Jeśli nie będą Go dręczyły kontuzje to będzie z Niego duży pożytek. Absolutnie nie można się pozbywać takiego gracza, bo rotacja jest ważna. Curtis nie jest słabym graczem jak tu niektórzy twierdzą, potrzebuje po prostu spokoju od kontuzji i regularnych szans.

1 polubienie

A mi tam szkoda Curtisa, kariery u nas nie zrobi bo trener woli hehendersona i tiago.

Ale jednak Curtis musi się sporo nauczyć, bo ciągle nie umie puszczać takich baloników jak Hendo. :laughing:

1 polubienie

przed obecnym sezonem gdy pojawialy sie plotki łączące Zahe z Arsenalem kibice Kanonierów komentowali w podobnym do ciebie stylu “brać, o niebo lepszy niż Martinelli”. i gdzie dziś jest Zaha, gdzie Martinelli? taki Valverde był w podobnym wieku do Jonesa gdy zaczął odgrywać w Realu istotną rolę. nie twierdzę że Jones rozwinie się równie mocno, ale uważam że jest zdecydowanie zbyt wcześnie by go skreślać.

1 polubienie

Prawda jest taka, że chłopak tak naprawdę dostał 1 raz taką poważną szansę od Kloppa. Jest póki co zdrowy, Klopp obdarzył go zaufaniem, chłopak w ostatnich meczach wychodzi ciągle w podstawowej 11-stce, gra praktycznie całe mecze i efekty tego widzimy. Mam tylko nadzieję że jak Thiago wróci to nie zabierze mu miejsca w składzie, i będzie w hierarchii za Anglikiem. Lepiej inwestować w młodego Anglika, niż w Hiszpana który ciągle łapie urazy i już bliżej niż dalej mu do zakończenia kariery. Mega ważne będzie to, czy podczas okresu przygotowawcze Curtis będzie zdrowy i nie złapie jakiegoś tajemniczego urazu. Jak tylko chłopak będzie miał zdrowie, i Klopp mu zaufa to będziemy się cieszyć jego grą, bo papiery na poważne granie ma, tylko żeby zdrowie dopisało i wiara w to że naprawdę może stanowić o sile naszej drużyny.

Po drodze jeszcze Fabs i Hendo, którzy grają zdecydowanie słabiej od Curtisa. Tez ciekawe na ilu transferach do pomocy zakończy sie lato.