Curtis Jones

Redemption arc Curtisa Jonesa I pojawienie się Bajcetica to dwie moje ulubione rzeczy w tym sezonie

Grał już takie dłuższe epizody u Kloppa.

Szkoda, że Gakpo nie zostawił mu piłki w akcji tuż po wznowieniu przy stanie 0:2, bo Jones miałby hat-tricka. I to w kilka minut.

5 polubień

Niby tak, ale wydaje mi się że wyglądało to tak, że zacząć grać w podstawowej 11-stce, 60 minut i zmiana, potem znowu z 2-3 mecze na ławce, potem wszedł z ławki chwilę pograł i tak w kółko. Brak było regularności.

Krytykowałem go a dziś zamyka mi jape. W dodatku miałem dziwne przeczucie i kupiłem go do składu w FPL :joy: i o takiego Jonesa nic nie robiłem :muscle:

4 polubienia

Ciekawe czy jak będzie karny to mu oddadzą

Bądź co bądź Jones ostatnio ma swój jeden z lepszych okresów w klubie. Dużo o nim nie słychać ostatnio, a ma to swoje plusy i minusy. Plusem jest to, że jeśli się o kimś nic nie pisze, to nie robi gaf w meczach i jest w miarę jakościowy. Minus taki, że niczym się nie wyróżnia. Dzisiaj jednak wyróżnia się precyzją i to jest bardzo dobre. Mam nadzieję, że dogra do końca sezonu jako ten podstawowy zawodnik wyjściowej jedenastki.

Nic by już z tego nie było gdyby zostawił, to Salah źle podał. Tak czy inaczej szkoda :slight_smile:

Od kiedy zaliczył epizod jako napastnik w reprezentacji jego forma urosła. Jurgen chyba podpatrzył, bo częściej znajduje się w polu karnym, głównie w środku w stylu Firmino. Mając jedynie defensywne obowiązki Jones ginie jest niewidoczny. To nie DM w stylu Hendersona czy Fabinho i Thiago .Ani przecinak ani rozgrywający rzucający prostopadłe piłki czy długie przerzuty. Ale jakaś rolę efektywnie tu znajduje ostatnio tymi bramkami. Bo gdyby nie one, czy broni się innymi statami podczas gry? Ma ktoś dane z ostatnich spotkań jak wypada na tle innych?

Ty jednak nie masz bladego pojęcia o piłce!

1 polubienie

najlepiej na whoscored. Masz tam sporo statystyk możesz sprawdzac po pojedynczych meczach. Ogólnie oceny ma całkiem dobre nawet w meczach co nie strzelał. Wypada ogólnie nieźle na tle zespołu w sumie obok Aliego i Trenta zarówno optycznie jak i wg statystyk najlepszy nasz zawodnik w ostatnich tygodniach.

3 polubienia

Ogólnie mogę się mylić, nie sprawdzałem. JEdnak możliwe, że to pierwszy raz od czasów Carra-Gerro gdzie 2 wychowanków zaczyna dobrych kilka meczy z rzędu w pierwszym składzie i to takich prawdziwych wychowanków :smiley:
Choć były momenty, że szanse dostawali Kelly, Flaanagan, Ibe. Jednak wydaje mi się, że nie aż tak gęsto :stuck_out_tongue: Poza tym Ibe to wylądował w akademii już jako 16 latek.

Mac - Bajcetić - Jones

Podstawowe trio w pomocy za rok, dwa. Róbcie screeny.

I liga mistrzów mówi papa

E: a gdzie ja się pomyliłem? To główny winowajca sromotnego wpie**olu od Realu.

E: gdzie się pomyliłem w stosunku do Nuneza?

Beka to będzie dopiero z Was gdy Nuneza opchniemy za frytki za dwa sezony a następny przesiedzi na ławce, już wiem że będziecie siedzieć cichutko a jedyne argumenty będą w stylu: „nie pokazał swoich umiejętności bo siedział na ławce, nie dostawał szans”


Ty jestes za to kopalnią wiedzy i człowiekiem co potrafi dobrze oceniac zawodników :stuck_out_tongue:

W sumie jedynie Twoje komentarze są negatywne i z reguły błędne :smiley:

1 polubienie

3 polubienia

Być lepszym od Giniego to żaden wyczyn. W samym meczu z Leeds Jones wyrabiał Normę Giniego jeśli chodzi o kreatywność i podania do przodu. Także no, ale fajnie to wygląda byle by utrzymał poziom, bo piłkarsko jest lepszy od Holendra. Szkoda że nie ma zdrowia.

1 polubienie

Meh, lepsze byłoby porównanie z poprzednimi sezonami.

Nie no ale nie róbmy sobie jaj, ile meczów zagrał Gini, a ile Jones.

Leeds ssie, w meczu z nimi nawet Henderson nie wyglądał źle, więc no o czymś to świadczy. Ja bym chętnie zobaczył podobne zestawienie w meczach vs BIG6, albo w meczach fazy pucharowej LM

Ja wiem że rywale nie byli najlepsi, ale Gini z takimi gównie grał syf i znikał. A takich meczów w ciągu roku jest więcej.

2 polubienia