Darwin Núñez

Już nie pamiętam który to ananas wmawiał mi, że Richarlison to lepszy zawodnik/transfer od Nuneza.

Ten obrazek mi o tym przypomniał :joy::joy:

Dużo szukania nie było, był to HappyBlancik mówiący że kwestią czasu jest aż Richarlison i Mudryk się ogarną i odpalą.

2 polubienia

Kolega HappyBlancik chyba za dużo blancików jara, stąd te głupoty pewnie wypisuje :smiley:

2 polubienia

Nikt sie nie spodziewal takich madrosci od forumowego eksperta ds. Pilki noznej. Nikt. :joy:

1 polubienie

Darwin Nunez averages a goal every 141 minutes (it is a goal or assist every 107 minutes) for Liverpool. By way of comparison, Mohamed Salah comes in at 134 minutes per goal, Fernando Torres at 135, Luis Suárez 138 and Daniel Sturridge 140.

Ostatnia opcja jest bardzo prawdziwa, dowodem na to jest transfer Endo

9 polubień

Ile bramek według twoich przewidywań, Darwin Nunez uzbiera na koniec sezonu w Premier League

  • 5 lub mniej
  • 6-10
  • 11-15
  • 16-20
  • 21-25
  • 26-30
  • 31-35
  • 36-40
0 głosujących

Jeżeli uważacie że niepotrzebnie zapeszam to dajcie znać albo poprostu oflagujcie żeby moderacja ściągnęła posta.

Strasznie odważne przewidywania u sporej części.

1 polubienie

Rok temu miał 9 bramek, gdzie na początku ominęło go parę spotkań. W sezonie miał sporo niepełnych meczów czy wchodził na ogony.
W tym wydaje się, że będzie podstawowym napastnikiem na ligę.
Mamy również o wiele lepszą pomoc, gdzie w końcu będą nasi pomocnicy mieli jakieś asysty.
Ma już 3 bramki.
O ile się nic nie zmieni, że zacznie grać w pucharach, a Gakpo w lidze to śmiało u booka można obstawiać te 15/20 bramek.
Bez karnych o więcej goli będzie ciężko, ale życzę nam żebym się mylił.

1 polubienie

2 polubienia

W tym momencie jest chyba 3/10- więc trochę podskoczyło ;]

Gość jest tak nieprzewidywalny, że naprawdę ciężko przewidzieć. Jednocześnie widząc to jego dochodzenie do sytuacji ma się wrażenie, że już już za momencik zamieni się w egzekutora i nawali z 30 bramek a z drugiej strony tak się człowiek zastanawia, czy gościu nie zacznie pękać psychicznie po kolejnej zmarnowanej koncertowo sytuacji i czy nie zacznie potykać się ze stresu o własne nogi.


To nie są złe statystyki. Chyba tylko Darwin z takimi może być krytykowany.

Dla porównania, uwielbiany Gakpo:

Szanowany Jota:

I uwielbiany Diaz:

Czegoś tu mocno nie rozumiem.

@Fanlive94 słuchaj, wszystko jest możliwe. Zresztą tyle samo procent w ankiecie zebrała opcja 26-30 co również wydaje się mało prawdopodobne. Ja obstawiłem 16-20 i mocno się zdziwię jak dojdzie w okolicę 25ciu.

2 polubienia

Optymistyczny wariant to 16-20. Realistyczny, który zaznaczyłem, to 11-15. Darwinowi nie dojeżdża głowa w polu karnym, a tego nie da się naprawić treningiem. On po prostu nie ma odpowiedniego mentalu na killera i nigdy nie wejdzie do gry o koronę strzelców PL. Ma potencjał na porządną 9, ale nie na wybitną.

Będę pozytywnie zaskoczony jeśli ustrzeli więcej niż 20 bramek.

1 polubienie

Ja myślę że te 11-15 wsunie, szczególnie, że mamy dużo bardziej kreatywną pomoc, niż w zeszłym sezonie, plus dobrze się rozumie z Mo. A czy da radę więcej? Polecę klasykiem: Jak mu coś się przestawi w głowie, jak Zielowi xd. Bo glowa jest głównym hamulcowym Darwina. To trochę jak w tenisie: najważniejsza jest głowa, potem nogi, a dopiero na końcu ręka (Djoković). A głową u Darwina działa średnio. No cóż, tylko trzymać kciuki, aby coś ,kliknęło".

1 polubienie

Dzisiaj mi się to wyświetliło I teraz ma więcej bramek, a mniej tych szans :joy: co statystyka to co innego.

No, ale patrząc na te statystyki ogólnie śmiało można wysunąć wnioski, że nawet marnując sporo szans to nadal można być królem strzelców.

Trzeba się przyzwyczaić, że Nunez będzie marnował tę okazję ( zresztą jak Gakpo, Jota czy Salah).

Jego fenomen polega chyba na tym, że marnuje dosyć proste sytuację, żeby zaraz strzelić jakiegoś imponującego gola, więc to wszystko rzuca dosyć duży kontrast przykuwający uwagę.

Pożyczysz kryształową kulę do sprawdzenia wyników totka?

Coś czuje, ze kiepsko się ten post zestarzeje, a Ty będziesz coś bredzić o tym, ze tylko zaklinałeś rzeczywistość i każdy wie, ze wierzyłeś w Darwina

Zaznaczyłem 36-40. Nie ma po prostu opcji, żeby tak dobry zawodnik, tak często chwalony za każdego gola i asystę strzelił mniej. Zresztą wziąłem wasze statystki które pokazują ze strzela 1 bramkę co 77 minut, no to jak byk wychodzi okolice 40 goli do końca sezonu! Matematyka nie kłamie kochani :exclamation:

To obrzydliwe, że aż 70% głosujących sądzi, ze Nunez strzeli zaledwie max 20 bramek. Pewnie jakiś najazd fejkowych kont kibiców innych klubów, żeby tylko nam Darwina szkalować :bangbang:

1 polubienie

Ty to nawet ironicznie głupoty wypisujesz.

2 polubienia

Sytuacja z 20 minuty. Gakpo przegrywa pojedynek biegowy ze środkowym obrońcą. Krytykanci Nuneza niech mają świadomość, że Darwin w tej samej sytuacji uciekłby obrońcy i … być może zmarnował setkę. Ale by do niej doszedł.

7 polubień