Darwin Núñez

W sumie to można Doaka dać za Salaha i będzie strzelał 30 bramek, bo większy ciężar przejdzie na niego. Tak czy siak Nunez nie będzie potrzebny więc można go sprzedać.

Przede wszystkim zmieni się podejście taktyczne. Jeżeli ktoś ogląda Urugwaj Bielsy to wie, że Nunez przy odpowiedniej taktyce to topowy napastnik. Jedynie mnie zastanawia po co ściągaliśmy gościa za taki hajs skoro od początku nie pasował do filozofii drużyny.

Wielokrotnie Klopp to wyjaśniał, że zmieni taktykę jeżeli drużyna nauczy się bronić w pomocy. Póki nie ma DMa nie ma co liczyć na pewne rzeczy np. więcej minut na boisku i jednocześnie więcej szans na strzelenie goli. Jak przyjdzie DM i załatamy obronę to będziemy grać futbol totalny. To będzie lepsza drużyna niż przez ostatnie 6 lat. Oczywiście nie tłumaczy to nietrafiania w oczywistych sytuacjach.

2 polubienia

:joy:

3 polubienia

Nunez pewno coś popierd**ił po angielsku i wyszło jak wyszło xd

1 polubienie

Post został scalony z istniejącym tematem: Humor

Kłócili się po Hiszpańsku o czym mówił Klopp zaraz po meczu. W Urugwaju to jest ich język urzędowy.

A wersji co się stało już słyszałem ze 4 a to jest piąta. Do tej pory myślałem że powiedział „Podobał Ci się ten gol?” Czyli to co Pep powiedział do Tsimikasa jak wygrywali z nami 4:1. Słynna scena.

Chociaz uwielbiam Darwina, król chaosu dzisiaj prawie niewidoczny. Z kolei tam gdzie się pojawia, to coś partaczy. Niezbyt udana pierwsza połowa Nuneza, oby w drugiej było lepiej lub zmiana za Gapcia.

2 polubienia

Po prostu niech po pierwszej połowie Darwin zejdzie bo to co on dzisiaj gra to masakra

1 polubienie

Po prostu moze niech bramkarz broni to co leci prosto w niego. To 2 bramki strzelone wystarcza do wygranej i nie trzeba strzelic 4

Wina bramkarza że Nunez kopie się kolanem po czole?

Trzeba otwarcie przyznać to w końcu, że Darvin to wtopa transferowa.

3 polubienia

Dzisiaj póki co irytujący. Non stop na spalonym, kładzie się od byle kontaktu próbując wymuszać karne, a przede wszystkim zamiast po prostu uderzyć na bramkę to próbuje jakiś dziwnych zagrań. I nie byłoby w tym nic złego gdyby nie to, że próbuje podawać piłkę tyłem, piętami, w dziwne miejsca, gdzie jest znacznie gorsza okazja na strzał, zamiast samemu po prostu uderzyć jak napastnik.

1 polubienie

Bardzo słaba połowa, oby w drugiej się poprawił, jeśli będzie tak dalej to trzeba wprowadzić Gakpo. Mam wrażenie, że trochę ta postawa wynika z ogólnego chaosu na boisku, Klopp musi to jakoś uspokoić (pewnie wprowadzając Jonesa :wink: ).

xD

Myślę, że warto zauważyć, że to właśnie po jego podaniu Salah miał 100% pod koniec pierwszej połowy, ale co tam, do fryzury się trzeba przywalić :upside_down_face:

Mam nadzieję, że moderacja działa, bo to wyżej zostało napisane, nie powinno się na forum pojawiać.

Ktoś nie może mieć jakiejś fryzury, bo ma określony kolor skóry? Brak mi słów, to jest tak smutne ograniczenie umysłowe.

@AquerdationLFC

Dokładnie, szczególnie, że obok Diaz zaliczył chyba najwięcej strat przy podaniach progresywnych na całym boisku.

2 polubienia

Leci z nami napastnik ? Słaba połowa chyba tylko jedno zagranie mu wyszło.

Pare spotkań zagrał lepiej i znowu gra takie samo dno jak w zeszłym sezonie

Ja tego nie rozumiem. Gosc zrobił swoim podaniem najbardziej klarowną sytuację w meczu- może nawet 100%. Wystarczyło, żeby Salah odegrał do Diaz na pustą- a ludzie i tak się czepiają xD

Jak można poważnie traktować niektórych ludzi tutaj.

1 polubienie

Jak można traktować poważnie ludzi, którzy od napastnika za 90 milionów wymagają jedynie jednego sensownego podania, które ktoś jeszcze gdzieś tam i do kogoś musi odegrać i może ta czwarta osoba to wbije. Jak dla mnie MOTM.

E: I cyk kolejna setka zmarnowana ale co tam, przecież raz celnie podał w pierwszej połowie i ma fajne warkoczyki z Avatara :slight_smile:

E2: I NASTĘPNA XD

5 polubień

Ja pie***e. Ile jeszcze można go bronic? Co musiałby jeszcze spartolić?

6 polubień