Darwin Núñez

No i tak jak pisałem, na skrzydle rzeczywiscie gra lepiej. Może robić te swoje dynamiczne zejścia do środka i sprzedać z okolicy 16. Na napastnika to on się nie nadaje.

Ciężko ocenić jego występ, bo dzisiaj duża część zawodników gra dobrze, w tym również Urugwajczyk.

Jedno jest pewne Diaz musi zacząć z Arsenalem na ławce.
Czy na skrzydle będzie Nunez czy Gakpo mi to rybka.

9 polubień

Urugwajczyk zanotował dziś swój jedenasty występ z rzędu bez gola w barwach Liverpoolu.

2 polubienia

Ale za to z piękną asystą. Dzisiaj na prawdę solidny mecz zagrał, nie ma co się czepiać go dzisiaj.

1 polubienie

11 spotkań bez bramki napastnika za 70 mln to dla mnie dramat, ale spoko, grunt, że solidnie zagrał na tragiczny West Ham.

3 polubienia

piękna asysta niby ale brak goli to niestety fakt. Straszna szkoda, że Benfica to takie cwane żydy. Felixowi (w mojej opinii) również mega utrudnili życie po transferze jego ceną. Darwin w cenie Gakpo to byłby całkiem dobry biznes. Darwin w cenie Darwina to spory ból głowy.

Przyzwoity mecz, szkoda że znów słupek :grimacing:

2 polubienia

Robił wiatr i chaos. To najważniejsze

1 polubienie

Serio? Tylko to zobaczyłeś w dzisiejszym występie Nuneza? Niektórzy to muszą wyrobić dniówkę…

2 polubienia

Przez chwilę myślałem, że hejterzy po pudle Salaha dzisiaj odpuszczą komentarze w tym wątku po dobrym występie Darwina, ale jednak zawsze mogę na was liczyć :wink:

8 polubień

W sobotę pewnie ławka, będzie mniej marudzenia dzieci w tym temacie, chociaż tyle.

1 polubienie

Nunez na skrzydle to casus Gomeza na boku obrony. Moze tam po prostu mniej spartolic, a umiejetnosci ma zeby cos tam ciekawego wniesc do gry na przyzwoitym poziomie. Widac, ze odzyl po tej udanej akcji na poczatku 2 polowy gdy sie obrocil i strzelil, wreszcie aktywny, pokazujacy sie do gry, pewniejszy. Niezly mecz, szkoda ze nie wbil gola, on go potrzebuje jak malo kto.

2 polubienia

Haaaa! To nie doceniasz forum.
Będzie: Rezerwowy za 70 mln !!! hurr durr

1 polubienie
  • Created the second most chances (5)
  • Won the most tackles (4)
  • Won the most duels (8)

He also got an assist and made 4 key passes. A brilliant all-round performance from the Uruguayan.

7 polubień

Gościu, Salah strzelił dla LFC 200+ bramek. Jego bramki pomogły wygrać sporo trofeum. W tym sezonie ma 11 bramek i 6 asyst w lidze, Jego margines błędu jest spory. Za to Nunez wygląda tu jak napastnik inwalida od ponad roku.

Spoko, ale jak słabego występu przeciwnika potrzebował… WH dziś wyglądał jak zespół z League One. I tak dalej bez bramki skończył.

Wszystko to prawda.

Po prostu jak Darwin strzelił w słupek to już miałem okiem wyobraźni komentarze jak on mógł nie strzelić, ale Salah mu przyszedł z pomocą :smirk:

:rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:

Panie ale gdzie bramki to napastnik on ma strzelać a nie kreować!

Zresztą to wszystko i tak nie maznaczenia, kto by liczył jakieś mecze w pucharze myszki Miki

Spoko, to taki ironiczny wpis inspirowany poznanymi już tu argumentami…

… na które nawet długo czekać nie trzeba było XD

No ma strzelać bramki, bo to jest napastnik za 80 mln euro, a nie chłopak do podawania butelek za 50 funtów/mecz. Dobry mecz nie wyklucza tego, że się zablokował pod względem goli. Druga sprawa to, że daje się łatwo łapać na spalonego. Trzy to nie dostaje ciekawych piłek ostatnio.

Wielki hejt, bo przytoczyłem zwykłą statystykę xD

Pałowanie się nad występem gracza w meczu, w którym na dobrą sprawę każdy zagrał rewelacyjnie, a zawieranie mordy w kubeł po ważnych meczach, w których najdroższy piłkarz w historii klubu jest całkowicie niewidoczny jest przekomiczne ze strony fanboyów Darwina. To już nie ma nic wspólnego z rzetelną oceną, to jest zwykły kult jednostki.

Zresztą jak już pisałem. Dla mnie to wszystko zmierza w tym samym kierunku co z Keita. Wtedy był Naby Lad. Teraz jest Darwizzy, a za parę lat tak samo wszyscy się ockną, że minęły 4 lata i świat dalej nie dowiedział się o potędze tego piłkarza.

1 polubienie

Oby nie. Mają jedną kluczową różnice między sobą na ten moment. Zdrowie.