Darwin Núñez

Dobry mecz Nuneza, walka, dobre decyzje i wykorzystana 1 vs. 1. Może być bardzo ważny do końca sezonu

Szczerze to bardzo dobrze że Darwin skończył tak akcję i że nie podał Jocie. Na pewno taka bramka doda mu pewności siebie, i chłopak jeszcze bardziej uwierzy w to że naprawdę może strzelać z każdej sytuacji. Oby tylko zdrowie mu dopisywało, bo co jak co zaraz po Salahu jest naszym najważniejszym graczem w ofensywie i pomimo tego że miał kilka pudeł w tym sezonie, to rozgrywa bardzo dobry sezon!

4 polubienia

Jak strzelił nad bramkarzem to przez sekundę pomyślałem, że piłka wyląduje na trybunach, ale strzał Darwina był perfekcyjny, a wybrał najtrudniejsze rozwiązanie.

I jeszcze jedno - Jota w tej akcji biegł przed Dawinem, gdyby Urus podawał do Diogo to pewnie byłby spalony.

1 polubienie

Właśnie zamierzałem zapytać “przyznawać się, kto już widział piłkę na trybunach” ale kontuzja Joty zabrała mi ochotę do śmieszkowania

1 polubienie

Na Twiterze pojawiło się info, że Nunez może ominąć mecz z Chelsea.

Post został scalony z istniejącym tematem: Humor

Panie kolego ale nie bawmy się w hipokryzje. Pan Viking jednak bądź co bądź ale był długo kontuzjowany.

To tak bardziej humorystycznie xD

Ma dziś przejść “scan”, żeby sprawdzić co tam poczuł w meczu z Brentford.

Kurna, oczywiście musiałem dać go na potrójnego kapitana w FPL… Ogólnie to może być w tym trochę mojej winy, bo zawsze jak mam go na kapitanie, to źle to sie to kończy :smiley:

“Thank you for your support” Darwizzy się stąd nie rusza :smiling_face_with_three_hearts:


Zrzut ekranu 2024-02-22 202431

7 polubień

Wniosek jest prosty :thinking: :thinking: :thinking:
Nie dawać go na kapitana :rofl: :rofl: :rofl:

1 polubienie

Chłop tak się ucieszył że prawie biednego Jonesa ze schodów zepchną
https://twitter.com/TheAnfieldWrap/status/1761850416164229425?t=fhkogLZtyL8WZDKmkXM3VA&s=19

11 polubień

Hahahhahahahahha Darwin królu zloty

1 polubienie

Kocham Pana, Panie Nunez!

3 polubienia

Darwin król. Halo hejterzy :smiley:

1 polubienie

Nunez mordo, odkupiłeś u mnie swoje wszystkie winy. Już do końca sezonu nie napiszę na Ciebie złego słowa, róbcie screeny a jak napiszę to ban z automatu.

17 polubień

Narodziny nowego Divock’a? :smiley:
Prowadź mistrzu po tytuł! :heart:

6 polubień

20 polubień

Ufff… brawo Darwin. Spłacil dzisiaj wiele milionów i odkupił wiele win. Cięzki mecz, przepchany wynik, 3 punkty i jedziemy dalej.

Nie wiem po co te prowokacje, z nawoływaniem hejterów, jak gra dobrze to się chwali, jak gra słabo to się gani.

Jak gra dobrze to go jadą, że może lepiej, jak gra słabo, to przepłacony. Hejterzy są inni niż konstruktywni krytycy.

8 polubień