Darwin Núñez

Nunez zmiana. Mam nadzieje, że zmiana czysto taktyczna.

Klopp nigdy nie robi zmiany w przerwie gdy nie musi. Pewnie coś poczuł i nie chcą ryzykować.

3 polubienia

Jest szansa że to zmiana taktyczna bo przez kontuzje Jonsa i Joty Jurgenowi zostało tylko jedno okno na zmiany w czasie meczu.

1 polubienie

Jurgen Klopp confirms Darwin Nunez “felt something” so he was taken off at half time as a precaution.

1 polubienie

Szkoda, bardzo dobrze wszedł w ten mecz, w miarę szybko strzelona bramka - mógł w końcu się pokusić o dublet, bądź hat tricka, patrząc na to jak wygadał mecz w drugiej połowie.

Oby był dostępny na Luton.

Wykończenie akcji bramoowej przez Darwina rewelacyjne, ale Urus nie miał możliwości podawania do Joty, bo Portugalczyk w tej akcji cały czas biegł na pozycji spalonej - gdyby Darwin podawał byłby ofsajd.

2 polubienia

Muszę w końcu pochwalić Andy’ego Nuneza, co prawda bramkę zrobił głównie Jota swoim sprytnym zgraniem ale to w końcu Andy zachował się tak jak na rasowego napadziora przystało i wykończył akcję bez głębszych kalkulacji głupich kiwek czy podań - w dodatku efektowną podcinką, brawo.

1 polubienie

Zrobił co powinien, choć miałem w głowie że jednak przestrzeli. Do tego czasu bezproduktywny, gra toczyła się obok niego, przy Diogo i Diazie.

2 polubienia

Dobry mecz Nuneza, walka, dobre decyzje i wykorzystana 1 vs. 1. Może być bardzo ważny do końca sezonu

Szczerze to bardzo dobrze że Darwin skończył tak akcję i że nie podał Jocie. Na pewno taka bramka doda mu pewności siebie, i chłopak jeszcze bardziej uwierzy w to że naprawdę może strzelać z każdej sytuacji. Oby tylko zdrowie mu dopisywało, bo co jak co zaraz po Salahu jest naszym najważniejszym graczem w ofensywie i pomimo tego że miał kilka pudeł w tym sezonie, to rozgrywa bardzo dobry sezon!

4 polubienia

Jak strzelił nad bramkarzem to przez sekundę pomyślałem, że piłka wyląduje na trybunach, ale strzał Darwina był perfekcyjny, a wybrał najtrudniejsze rozwiązanie.

I jeszcze jedno - Jota w tej akcji biegł przed Dawinem, gdyby Urus podawał do Diogo to pewnie byłby spalony.

1 polubienie

Właśnie zamierzałem zapytać “przyznawać się, kto już widział piłkę na trybunach” ale kontuzja Joty zabrała mi ochotę do śmieszkowania

1 polubienie

Na Twiterze pojawiło się info, że Nunez może ominąć mecz z Chelsea.

Post został scalony z istniejącym tematem: Humor

Panie kolego ale nie bawmy się w hipokryzje. Pan Viking jednak bądź co bądź ale był długo kontuzjowany.

To tak bardziej humorystycznie xD

Ma dziś przejść “scan”, żeby sprawdzić co tam poczuł w meczu z Brentford.

Kurna, oczywiście musiałem dać go na potrójnego kapitana w FPL… Ogólnie to może być w tym trochę mojej winy, bo zawsze jak mam go na kapitanie, to źle to sie to kończy :smiley:

“Thank you for your support” Darwizzy się stąd nie rusza :smiling_face_with_three_hearts:


Zrzut ekranu 2024-02-22 202431

7 polubień

Wniosek jest prosty :thinking: :thinking: :thinking:
Nie dawać go na kapitana :rofl: :rofl: :rofl:

1 polubienie

Chłop tak się ucieszył że prawie biednego Jonesa ze schodów zepchną
https://twitter.com/TheAnfieldWrap/status/1761850416164229425?t=fhkogLZtyL8WZDKmkXM3VA&s=19

11 polubień