Darwin Núñez

Ja Cię, sam Kendrick stanął w obronie Darwina.

Cóż za niesamowity dzień by być użytkownikiem forum lfc.pl

1 polubienie

Sam piszesz, ze nie spełnia oczekiwań. W klubie tez to mam nadzieje widza. Pisanie, ze klub go sprzeda, żeby pokryć koszty nowego napastnika to trochę robienie pani lekkich obyczajów z logiki. Tzn. gdyby był dobry i by w niego wierzono - wówczas poświeciliby kogoś innego. To nie jest tak, ze my go musimy sprzedać. Sprzedamy mam nadzieje najsłabsze ogniwo w ataku. Mogę się zgodzić, że w teorii ma potencjał. Co z tego, skoro zawodzi u niego głowa po całości?

Powtórzę się, jeżeli w klubie uznali, że trzeba się go pozbyć to znaczy, że chcą kupić kogoś lepszego. W Liverpoolu powinni grać najlepsi napastnicy, a nie kasztan który zmarnował w tym sezonie ze 30 setek. A percepcja kibiców z czegoś się wzięła i podobnie jak w przypadku Lovrena czy Kariusa - robi rzeczy niewytłumaczalne. Kiedy leci sam na sam to już nawet nie mam nadziei, ze to będzie bramka.

3 polubienia

Całe to pisanie o jego sprzedaży i to jeszcze, o zgrozo, za 40 mln jest nic nie warte. Klub go nie sprzeda z oczywistych powodów. Czy Nunez nie potrafi przystawić nogi do pustej bramki? Nie potrafi. Czy w ogóle myśli na boisku? Rzadko. Czy wie co to jest spalony? Nie.
Ale mimo to nikt go nie sprzeda, bo to będzie strata kilkudziesięciu milionów, a sam Nunez coś tam jednak strzela i choć gry na nim opierać nie można to ma swoje atuty jak szybkość i może być świetnym jokerem.
Zresztą co, sprzedamy Nunez, wywalimy na kogoś innego z 60mln, a kto będzie zmiennikiem tego kogoś? Wiecznie kontuzjowany Jota? Czy Gakpo, który nie nadaje się na napastnika?
Nunez nigdzie nie odejdzie, bo kosztował za dużo i jest potrzebny jako rezerwowy - nawet pomimo tego, że trzyma się cały czas zasad podwórkowych i gry bez spalonych.

4 polubienia

Do Barcelony?

Zgadzam się w pełni. Druga sprawa to kogo kupimy za niego? Ile jest dostępnych opcji za rozsądne pieniądze? Jeśli ktoś wierzy, że kupimy Osenheima to żyje marzeniami. A kto inny jest dostępny? Większość czołowych klubów zmaga się z problemem kupna dobrego napastnika. Real był tak zdesperowany że postanowili przez cały sezon grać bez napastnika czekając na Mbappe.

Nunez robi bardzo głupie rzeczy… Nawet jak są jeszcze jacyś zwolennicy jego pobytu w Liverpoolu to robiąc to co robi w social media sprawia, że nawet oni się od niego odwrócą.

1 polubienie

image

2 polubienia

Nunez jest zaszczuty w tym klubie. Gdyby nie ludzie identyfikujący się jako fani chociaż moim zdaniem to oni fanami nie są to Nunez trafiałby częściej do siatki. Raczej pokazuje, że głowa nie dojechała, bo ma duża presję ze strony sztabu i fanklubu.

1 polubienie

Jak nie wytrzymuje presji to niech idzie grać na pastwiska do Urugwaju. No nie róbmy sobie jaj, taki Vinicius co tydzień jest rasistowsko traktowany i robi swoje

@FanLFC25 nie traktuje go w 1% jako ofiarę, ale w porównaniu do naszego Nuneza jest znacznie bardziej obrażany i o to mi chodzilo

11 polubień

Bez przesady, Vinicius sam sobie tworzy problemy w większości przypadków. Nie róbmy z niego aż takiej ofiary bo swoje za uszami ma.
A co do Nuneza, im dłużej się zastanawiam tym bardziej dochodzę do wnioski, że głowa siadła. To skasowanie zdjęć to potwierdzenie tego, psychika nastolatka.

3 polubienia

Do Barcelony nie trafi, bo w życiu Barcelona za niego nie wyłoży tyle kasy ile chciałby zarząd. Nawet połowy tej sumy by nie dali rady zapłacić

Jak to brzmi w kontekscie Nuneza “nie trafi” do Barcelony, wcale bym sie nie zdziwil jakby nie trafil doslownie, bo ma z tym problemy xD

1 polubienie


Barcelona to bankruci i nie stać ich na Nuneza. Sorry ale to się nigdy nie wydarzy.

3 polubienia

Liverpool jest raczej na TAK, Nunez jest na bardzo TAK, Barcelona jest na TAK, agent Nuneza jest bardzo na TAK jedynie fundusze Barcelony są na NIE.
Ogólnie coraz więcej info krąży po necie, że Nunez do FCB

4 polubienia

Może dałoby sie zrobic jakąś wymiane: ktoś z barcelony za nuneza i my albo oni dopłacamy kilkadziesiąt baniek, zależy kogo da barca

Przecież Barcelona jeszcze Coutinho spłaca. Trzeba być idiotą, żeby z własnym niewypłacalnym dłużnikiem robić kolejne interesy. Na wymianę również nie ma szans, bo gwiazdeczki Barcelony mają znacząco zawyżone wartości. Edwards nie jest frajerem, żeby to robić.

3 polubienia

Barcelona nie jest nam nic winna. Dług dawno został sprzedany.

7 polubień

Oczywiście, że klub go sprzeda jeżeli tylko dostanie zadowalającą ofertę. Na unikanie strat milionów to już jest zbyt późno bo on już straty przyniósł, których Liverpool już nie odrobi. Dwa lata właściwie bez trofeów, rok temu wypadnięcie z Ligi Mistrzów i piłkarz który na dobrą sprawę nie zrobił żadnych postępów. Teraz w grę wchodzi raczej minimalizacja strat. Jest zbyt drogim graczem, żeby siedzieć na ławce a nie jest żadnym Jokerem i właśnie teraz jest najlepszy moment aby go sprzedać. Trochę tych bramek strzelił, można to tłumaczyć kłopotem z aklimatyzacją, albo odbiciem się od specyfiki ligi, nie byłby pierwszy w końcu, więc szanse na to że gdzie indziej zacznie strzelać seriami są jakieś tam. Ktoś uważa że szanse na to iż Arne Slott przemieni go w maszynę do zdobywania bramek są o wiele większe niż to, że powtórzy za rok swoje osiągnięcia z tego sezonu? Bo ja sądzę, że dalej się będzie kopał po czole, a po kolejnym podobnym sezonie jego wartość spadnie jeszcze bardziej. Tak wogóle wiecie, że on miał tylko jeden dobry sezon strzelecki w karierze, ten po którym go kupiliśmy za 80 baniek?

2 polubienia