Darwin Núñez

Ludzie musza troche zejsc na ziemie. Nie bedziemy co sezon bic rekordow w PL i LM.

Ja jestem bardzo zadowolony z pilkarakiej jakosci Nuneza, dobrze gra, duzo strzela na bramke, strzelil kilka bramek, mam wrazenie ze kilka razy brakowalo mu troche szczescia. Nie jestem zbyt zadowolony z aspeltow wokol, tj czerwona kartka czy te fucki z lawki, ale od tego mamy Kloppa zeby utemperowal mlokosa a on pokazal ze wie jak stworzyc top class dziewiatki.

Dajcie mu czas, a jak ktos woli ogladac Hallanda moge podeslac link do nowego forum :wink:

Co do filmiku… No coz najlepszym sie zdarza :slightly_smiling_face:

4 polubienia

Trzeba szukać pozytywów, Nunez jest tak słaby że przynajmniej nie trzeba będzie za niego płacic żadnych bonusów.

1 polubienie

Sracie żarem. Jestem pewien, że podczas meczu z tej pozycji ładowałby prosto w bramę, a że podczas treningu to stwierdził, że spróbuje wrzutki i tyle. Ludzie na treningach często się próbują niekonwencjonalnych rozwiązań, zagrań itp. Wyluzujcie.

Ludzie szukają już tak taniej sensacji, że za niedługo będą zaglądać Nunezowi do domu przez okna, by nagrać, czy sikając, trafił bezpośrednio w wodę, czy jednak po ściankach poszło.

17 polubień

Tego jeszcze nie było! Hejt na Darwina jest tak duży, że ludzie nawet na treningach szukają okazji żeby się przypieprzyć. Swoją drogą ile trwał ten trening? Jeżeli ponad godzinę to dlaczego w necie jest tylko jeden kilkusekundowy filmik?

9 polubień

Ludzie, dajcie już spokój temu Núñezowi. Gość jest młody, świetnie rokujący i zwyczajnie potrzebuje czasu na aklimatyzację. Tym bardziej, że jego debiutancki sezon w Liverpoolu został zahamowany przez to głupie zachowanie z czerwoną kartką. To jest niesłychane, że nawet podczas przerwy reprezentacyjnej niektóre “orły” z forum LFC.pl odpalają swoją machinę z hejtem i srają na niego żarem. Wystarczy głupi, kilkusekundowy wycinek z treningu, żeby “nieskazitelni” się do niego dopieprzyli. Ja dalej uważam, że zamiana Mane na Núñeza była z naszej strony świetnym ruchem, który w dalszej perspektywie bardzo się opłaci. Wycisnęliśmy z Mane wszystko co najlepsze, sprzedaliśmy go Bayernowi, w którym na razie kopie się po czole i to w dużo prostszej lidze. Ponadto, odmłodziliśmy nasz atak, co też niebawem przyniesie nam wymierne korzyści. Pamiętajcie, że jakby ktoś Was chciał wypunktować, to na każdego znajdzie “paragraf”. Kwestia podejścia do życia, a widzę, że tutaj dla niektórych hejtowanie to sport narodowy. Żałośni, mali ludzie…

21 polubień