Darwin Núñez

Co on odkurwił te 3 razy z piłką przy nodze… zwyciężyliśmy, ale obyśmy nie przypłacili to stratą Diogo Joty, bo gdyby podał wtedy za pierwszym razem Salahowi, to końcówka mogła w ogóle inaczej wyglądać. Ojj… Firmino na dłużej zapewne w pierwszym składzie.

Źle się to zestarzało

Brakuje komunikacji z partnerami. Źle się zachował przy sytuacjach bramkowych,q syndrom Diasa, czyli tylko widzi bramkę. Musi to poprawić, bo zespół ucierpi.

1 polubienie

A co on zrobił w swojej ostatniej akcji? xD

Nie oceniam go w pryzmacie całej kariery, bo jej nie śledziłem, ale póki co w mojej opinii to szału nie ma. Oczywiście kwestia zgrania na pewno ma duży wpływ, ale sama jakość jego podań i wyborów mnie mocno martwi. Decyzje podejmował dzisiaj najgorsze z możliwych, widziałem w nim samolubność Sturridge, z tą różnicą, że Daniel pewnie by coś z tego strzelił. Jak już zdecydował się dograć do Trenta (o ile to nie był strzał) to jakość tego podania oceńcie sobie sami. Mam nadzieję, że faktycznie się zgra i będzie wymiatał, ale ten mecz i forma Firmino na pewno mu nie pomoże w wskoczeniu do pierwszego składu.

Forma Firmino właśnie może mu pomóc jak chce grać a nie grzać ławę :wink:

Najlepsze, że gdyby Salah grał do końca, to mógł dojść do tego podania, od razu widziałem że Trent do tego nie dojdzie, bo jest dużo wolniejszy od Egipcjanina, ale no szkoda. Trudno, chcieliśmy przede wszystkim nie stracić bramki, ale czy Trent jest do tego najlepszym wyborem, śmiem wątpić.
Oczywiście podanie bardzo słabe, mógł to lekko podciąć (chociaż zaczynam sądzić, że on technicznie jest jednak dosyć mocno surowy w trakcie meczu, na pewno to nie brak umiejętności, ale jest strasznie spięty) wg mnie jak tak oceniam to na gorąco (za chwilę pewnie przejrzę parę powtórek i ocenię jeszcze raz), Trent myślę na rozbiegu wbiłby tą piłkę do bramki, bo obrońca musiał tam uważać jeszcze na wchodzącego Carvalho. Nie pierdolcie tylko proszę o braku komunikacji, Darwin nie jest ślepy, jest po prostu samolubny i chciał zostać “gwiazdą” po dobiciu City. Nie wyszło, na szczęście w drugą stronę pozostało zero. NA SZCZĘŚCIE… jego.

Ale oczywiście dwóch set Salaha zmarnowanych nikt nie pamięta… tylko się wiesza psy na Darwinie bo nie strzelił i jest nowy. Fajnie odnalazł się w kontrze, drybling ma fajny, fajnie się potrafi ustawić. Celownik przyjdzie z czasem. Musi próbować. Inaczej nie strzeli.

4 polubienia

Za tę akcję 3 v 1 to Jurgen powinien go w szatni odpowiednio pocisnąć. To jest poziom orlika, a nie zawodnika kosztujące 80 mln. Banalna sytuacja, nawijka do środka na prawą nogą i wystawienie patelni do Salaha. Tutaj nawet nie ma nad czym się zastanawiać. Wstyd, że na takim poziomie akcji 3 v 1 nie kończymy chociażby celnym strzałem. I brak zgrania czy bariera językowa nic do tego nie ma. To są podstawy gry w piłkę, a to co zrobił Nunez to jest właśnie poziom wyjebania na orliku podczas grania z kumplami.

5 polubień

Ale to co on zrobił nie ma nic wspólnego ze strzałami Salaha, strzał Salaha w sytuacji sam na sam obronił cudem Ederson, a Nunez wychodził z piłką 3 na 1 i zdecydował się nie podawac xD
Ten jego lob w ostatniej akcji meczu tez wyglądał jakby wykonywał go Kucharczyk po wylewie, ale o to można mieć już mniejszy problem

2 polubienia

No niestety, jednak nowy Andy Carroll 2.0.

Nie widzę u niego nawet przebłysków tego talentu o którym tak wszyscy mówią. Jeszcze z 10 goli w sezonie moze i strzeli, ale bramki to miał i Benteke.

Symbol zmiany warty na stanowisku szefa skautów. :frowning:

Klopp powiedział ostatnio, że Nunez na treningach ma najlepsze wykończenie z całego zespołu. Rozumiem, że uważacie, że Klopp kłamał?

8 polubień

Klopp mówił tez przed sezonem że skład jest we wspaniałej dyspozycji, a Henderson i Milner to jego wymarzeni pomocnicy, chyba oczywiste że nie wyjdzie na konferencję i nie powie ze Darwin wygląda na treningach słabo

Może i ma. Nikt z nas tego nie wie. Pytanie co nam z wykończenia na treningu, jeżeli nie potrafi tego powtórzyć w meczu, gdzie dochodzi stres? Downing też na treningu trafiał w kubły na śmieci.

1 polubienie

Trzeba było zostawić Origiego i kupić Bellinghama

To jest na serio? Ja tam widzę spory potencjał w jego grze. Z drugiej strony nie ma co się kłócić, zobaczymy za kilka miesięcy.

Dobra nie placzcie już. Ku*** wygrywamy, a wy najważniejszy macie problem z Darwinem. Ku*** mac, cieszcie się bo wygrywamy z potworem który się nazywa City, a wy wiecznie macie jakiś problem. Jeszcze nie raz wam Darwin pozamyka te fałszywe mordy! A fu z takimi kibicami!

3 polubienia

Tragiczne wejście Nuneza dzisiaj, ta akcja 3 na 1 to kryminał, dalej “wyłożenie” do Trenta na dalszy słupek… to też jest przecież proste podanie nie wiem co on sobie myślał. Najbardziej jednak drażnił mnie jego brak zaangażowania i pressingu, jakby mu nie zależało. Tu nawet nie chodzi o to, że jeszcze uczy się jak w pressingu gra Liverpool (co jest prawdą, widać było że Salah mu pokazywał kiedy biegać) tylko o to, że po prostu odpuszczał. Cały mecz cały zespół walczy, wchodzi napastnik na kilkanaście minut i nie walczy, nie do zaakceptowania.
Nie skreślam go, moim zdaniem ma potencjał, potrafi znaleźć się w sytuacji bramkowej ale musi poprawić wiele rzeczy, zaczynając od włączenia myślenia i nauki języka przynajmniej w stopniu komunikacyjnym na wczoraj.

2 polubienia

Tak, serio. Bardzo przypomina mi Andiego i Benteke. Wysoki, mało ruchliwy kloc. Co ciekawe, oni tez wdawali sie w dryblingi a technikę… śmiem twierdzić, że Benteke mógł mieć nawet lepszą.

Boli mnie głównie ilość kasy jaką na niego zmarnowaliśmy. ZA 30-40 milionów ten transfer byłby do przełknięcia. Za 90 milionów wymagam grania jak zawodnik 90 milionowy. Choćby przebłysków. Na razie nic takiego nie widziałem.

Jedyny plus to trochę lepsze niż średnie ustawianie się, piłka go czasem sama szuka w polu karnym, ale dla napastnika to ma być standard, a nie coś “wow”. No i wzrost, który być może da nam trochę bramek, gdy będziemy grać na wrzutki, ale jakoś wcale tego nie widzę.

Jak nie walczyl ??? Mial 3 sytuacje . Wszedl pozno. Spokojnie odpali napewno