Darwin Núñez

Gavi to ma rozwalone konkretnie kolano, więc pewnie skonczy jak Fati

Rozumiem krytykowanie, ale wyzywanie/obrażanie zawodnika drużyny, której się kibicuje to już jest dramat. Chyba nie rozumiesz słów YNWA.

15 polubień

Zgadzam się w 100%. Sam niestety przejechałem się na nunezie. Cały czas licząc że on w końcu odpali, że go mówiąc kolokwialnie puści. Teraz już nie wierzę. Taki Antonio na sterydach, jednak ocena gry gracza i jego krytyka a wyzwiska to 2 różne sprawy!! Pamiętajcie o jednym bycie elitarnym napastnikiem to cholernie ciężka sprawa i widocznie nie jest ona pisana nunezowi, ale tego że się stara nie można mu odmówić

3 polubienia

Wierzyć MundoDeportivo to jak wierzyć Pijanemu typowi który ledwo trzyma się na nogach, że jest trzeźwy. Nie ma większego badziewia w Hiszpanii niż ten brukowiec. A nie mówiąc już, że w całej Hiszpanii nie ma dość wiarygodnych źródeł to ten jest jeden z najgorszych.

9 polubień

Bo Ty tak napisałeś? Leć do Liverpoolu, Slot będzie Ciebie potrzebował.

@Hmmmmmm chyba Cię nie poznaję, zawsze miałeś zrównoważone poglądy w sprawie Nuneza. Jak widać Blancik za zgodą moderacji przesunął okno Overtona w stronę w jaką nigdy to nie powinno pójść.

Akurat ja co do Hiszpankich gazet podchodzę z dozą wiarygodności, bo o dziwo gdy angielskie rozpisywały się o pozostaniu Coutinho o tyle hiszpańskie trąbiły od samego początku prawdę. I jeżeli chodzi o piłkarzy, którzy mają trafić właśnie do Hiszpanii to mają koniec końców duży procent wiarygodności. Zwłaszcza jeżeli chodzi o barce i real.

Dokładając do tego Suareza i jego miłość do barcy, która go potraktowała jak szmate, to się nie zdziwię jak będą faktycznie chcieli Nuneza i będą akcje, żeby zbić cenę.

2 polubienia

Z tym Darwinem jest taki problem - kogo kupić w zamian. Na rynku napastników jest duży problem. Chyba, że znajdziemy jakiegoś nowego Firmino i będziemy grać fałszywą 9tką. Jak na razie to klasowego napastnika w zasięgu naszego budżetu po prostu nie widać. Może macie jakieś nazwiska?

Jayden Danns, jak grał sprawiał nawet lepsze wrażenie niż Nunez :smiley:

1 polubienie

Po prostu irytuje mnie zachowanie Darwina. Najpierw ta szopka z usuwaniem zdjęć, a teraz jakieś plotki, że marzy o Barcelonie. Być może to tylko dziennikarskie plotki i bzdury, ale zirytowałem się i wkurzyłem na Darwina.

Słów YNWA to na pewno nie rozumie Darwin, bo on po 2 latach w Anglii to w ogole dalej żadnych angielskich slow nie rozumie xD

5 polubień

Czyli, jak ktoś o Tobie napisze w internecie z imienia i nazwiska i wszyscy Twoi znajomi wiedzieli by, że to nie prawda, to i tak mają prawo być na Ciebie źli o to, co ktoś nakłamał pisząc bzdure?

Genialne.

“Dziennikarze” wymyślają takie bzdury właśnie po to, żeby to było głośne, wywołało oburzenie i generowało kliknięcia.

Klopp on Darwin Nunez’s future: “There is no speculation on his future. That must be external speculation”. “Darwin was not happy missing that chance and it happens. You help him if you can, but it’s part of a footballer’s career”.

To jest całkiem absurdalne wkurzać się na Darwina za to, że Barceloński brukowiec wymyślił plotkę żeby nabić cyferki

3 polubienia

Nie ma sensu cytować Kloppa, bo w lato nie będzie jakkolwiek zaangażowany w proces transferów. Stracił władzę w klubie w momencie ogłoszenia swojego odejścia i nie sądzę, by ktoś w klubie przesadnie wziął sobie do serca uwagi Jurgena o swoich pupilach.

Nowe rozdanie może dotyczyć również Darwina. Niemniej, tak jak jestem krytykiem Nuneza, tak mam skromną nadzieję, że jeśli Urus zostanie na Anfield, to ktoś w końcu popracuje z nim nad wykończeniem, bo zwyczajnie szkoda marnować kolejny sezon.

1 polubienie

Nie ma sensu cytować Jurgena, ale lepiej powielony teskt z The S*un, które jest tutaj regulamionowo usuwane.

Nie wrzucam tego jako poważne źródło, tylko jako informacja kto jest odpowiedzialny za tą całą gównoburze. Szanujmy się, Jurgen nie ma już nic do stracenia, nawet jakby coś było na rzeczy, myślę, że nie mówiłby, wprost, że nie ma absolutnie tematu.

“SunSport recently revealed the striker has emerged as a top target” - proszę was

1 polubienie

Ja sobie tak myślę, że nasz klub być może będzie rozważało jego wypożyczenie z jakąś klauzulą wykupu.

Jest on za drogi, żeby go tanio sprzedać.
Na rynku jest taki brak napastników, że chętnych może być od grona.

Barcelona czy Chelsea…

Ruch być może nie najgorszy, jak mu się sezon uda to Liverpool może sprzedać za powiedzmy ustaloną klauzulę 60/70 milionów.

I w zależności czy do tego momentu Liverpool sam ogarnie dobrego napastnika to możemy go albo sprzedać, albo dalej próbować u nas.

Z drugiej strony wypychanie Darwina z klubu nie ma zbyt wielkiego sensu.

Gakpo jest za słaby żeby być podstawowym wyborem jeżeli chcemy bić się o mistrza, Jota nie wytrzyma całego roku.
Plus potrzeba jednego konkretnego skrzydłowego, bo Diaz jest za słaby żeby ciągnąć ten wózek, a Salah nie daje powodów żeby myśleć, że wróci do formy sprzed lat.

Nie widzę, że mamy budżet na dwóch kraków z przodu kiedy są braki i w pomocy i obronie.

Nowy trener może będzie zmuszony bujać się z takim samym atakiem jak Jürgen w ostatnim sezonie.

Zobaczymy po pre sezonie jakie sobie zdanie o nim wyrobi trener.

@FanLFC25 jest w tym racja, ja mimo wszystko nadal wspieram Nuneza i trzymam za niego kciuki.

2 polubienia

Wypożyczenie wg mnie nie ma sensu, nie będziemy mieli ani napastnika ani pieniędzy

2 polubienia

Na opcję wypożyczenia właśnie liczą takie dziady jak Barcelona, a pieniędzy i tak z tego nie będzie. Jeszcze się tam całkiem zepsuje że powróci cień zawodnika.

1 polubienie

Niesamowite, że wy wierzycie w takie ploty ze zwykłych brukowców. Zresztą nie ma co się dziwić skoro niektórzy tu wierzyli w przyjście Mbappe.

10 polubień

To dopiero sukces w dzisiejszych czasach, zarabiać taka kasę i nie mówić po Angielsku.