Darwin Núñez

:sweat_smile::sweat_smile::stuck_out_tongue:

@diablinadali jakby co to tylko przykleiłem z Facebooka, proszę nie rzucać kamieni w moją stronę :stuck_out_tongue:

3 polubienia

Tutaj trzeba by dolaczyc ile “big chances” potrzebowali obaj aby osiagnac te liczby+zastowac gdyboligie czyli jak zmarnowane sytuacje wplynely ewentualnie na koncowe rezultaty obu druzyn.
Bo tak to ta sucha statystyka jest o dupe roztrzasc! :grimacing:

Przede wszystkim to autor tego zestawienia musi się nauczyć liczyć, bo jest 31 vs. 30, więc ich G/A ewidentnie nie jest takie samo.

@Lapaino dlatego wspomniałem o autorze zestawienia, a nie o autorze posta :wink:

2 polubienia

Trzeba też dodać, że Vinicius rozegrał 16 meczy mniej.

1 polubienie

Warto dodać, że jeden z nich doprowadził swój klub do finału LM, drugi nie zmieścił się w podstawowym składzie na mecz ćwierćfinałowy Ligi Europy z Atalantą.

7 polubień

Nunez deklasuje rywali :sweat_smile:

Tyy Brennan Johnson wyglada na ciekawego zawodnika. Bierzmy go za Salaha a wypalanie oczów rozgrzanym żeliwem na Anfield stanie się codziennością xD

Smieszna statystyka:
32 letni Chris WOOD z Nottingham, które zajmuje 17 miejsce w tabeli strzelił w tym sezonie więcej goli w Premier League jak Darwin Nunez, który kosztował 90 milionów, grający w trzeciej drużynie Premier League :))))))

2 polubienia

No aż całą jedną bramkę więcej

Exposito ma w tym sezonie 18 bramek w ekstraklasie, może to go w takim razie ściągniemy w te lato?

Nunez jest do sprzedania albo do rotacji. Nie możemy pozwolić na stratę kolejnego sezonu przez 9, która nie potrafi trafić w pustą bramkę. Jeden z najgorszych napastników w Europie.

1 polubienie

Ma też więcej bramek od Diaza, Joty, Gakpo.

Z innych zespołów od Alvareza, Gordona, Hojlunda, Jesusa

Czy wychwalanego przez Ciebie Richarlisona.

Rozczarowujący sezon Nuneza, jednak daleki od obrazu postrzegania jego postaci w Twojej własnej rzeczywistości.

5 polubień

Blancior będzie teraz codziennie przytaczał napastników mających więcej goli od Nuneza? Ciekawy sposób na spędzenie wolnego czasu

3 polubienia

Bardzo Was boli, że już podczas drugiego występu naszego urugwajskiego Carrola przewidziałem jego karierę co? Po prostu na piłce się trochę znam, trochę w tym siedziałem, nic bierzcie tego do siebie.
Poklepać się po piersi i tyle, to nie boli :slight_smile:

2 polubienia

Bo HAPPY BLANCIK ma rację .
Ciągle mówienie że Nunez jest dobry to jak przereklamowac snikersa. Ma coś w sobie ale gdyby podejmował dobrze decyzję to kto wie czy teraz byśmy nie bili się o top 2…

Każdy widzi ,że napastnicy pokroju Nottingham strzelają więcej bramek niż sam Nunez ,gdzie jego klub jest top 3 czyli ma trzy razy więcej wykreowanych sytuacji bramkowych niż drużyna 18 miejsca.
Dużo w tym sezonie zremisowaliśmy bądź przegraliśmy meczy przez jednego napastnika ponieważ w jednym meczu miał plus minus trzy sytuacje w 100%. Wiem każdy nie wykorzystuje sytuacji ale tu jest ich nadwyżka i nie ma co mówić że uratował nam 3 czy 4 mecze jak spierdzielił 10.

Jeżeli zostanie, bo go nie przekreślam to jeżeli się nie poprawi powinien być to ostatni sezon Darwina. Porównywanie go do halanda nie ma w ogóle sensu bo Halland potrafi w jednym meczu strzelić trzy cztery pięć bramek.
Oczywiście lepiej mi się ogląda Jote w akcji niz naszeg urusa

3 polubienia

Wymień przynajmniej 5 meczów w których Nunez miał trzy sytuacje 100% (i mówię tutaj o prawdziwych setkach, a nie jakiś wolejach z 18 metra), wszystko zmarnował, a Liverpool stracił punkty.

Spokojnie masz czas

Wymień przynajmniej 5 bardzo dobrych występów Nuneza albo 5 meczów z golem z rzędu, bądź chociaż 5 meczów z rzędu, w których Nunez nie zmarnował chociaż jednej setki.

Spokojnie, masz czas :slight_smile:

1 polubienie

Na przełomie lutego oraz marca Darwin strzelił 5 bramek w 4 meczach z rzędu w których grał, przerywając passe meczem z Manchesterem City, po czym strzelił 6 bramkę ze Spartą.

Wśród tych meczów był ważny gol z Nottingham w ostatniej akcji meczu dający nam 3 pkt.

8 polubień

Ja nie muszę nic wymieniać, bo nic głupiego nie przytoczyłem. Jak ktoś pisze, że Nunez marnował trzy setki w większości meczów, których LFC tracił punkty to proszę wymienić te mecze.

Gdybym tylko poświęcił 5 minut swojego cennego życia, to znalazłbym większe głupoty z Twojej strony jak ta od kolegi wyżej, mianowicie jaki to Nunez nie jest zaje i że bedzie przekotem w Premier League :)))

Boli to raczej ciebie egzystencja i samoocena skoro tak domagasz się uwagi i dowartościowania innych użytkowników forum. Większość ci tu racji nie przyzna bo wcale niczego wielkiego nie przewidziałes, jedyne co robiłeś to wyzywales nuneza i innych użytkowników

Zresztą wielu użytkowników otwarcie mówi o jego słabszej formie

W przeciwieństwie do Ciebie gdy zniknales z forum i nie odzywales się przez kilka miesięcy gdy Darwin miał dobrą formę

Uspokój się i przestań desperacko pokazywać wszystkim jakim to “ekspertem” nie jesteś, bo jest to naprawdę żałosne

XD no i znowu, stary każdy to już przeczytał dawno temu, nie musisz tego tak desperacko podkreślać przy każdej wypowiedzi, nikogo to nie obchodzi

4 polubienia