Darwin Núñez

Spokojnie, koleżko o moją samoocenę nie musisz się martwić, jest nawet wyższa jak powinna :slight_smile:
A na Twojej i tym podobnych ludziach uwadze akurat mi nie zależy, tak by the way.

Słabsza forma? Przecież ten gość zagrał 3-4 dobre mecze przez dwa lata XD

A to jakim jestem ekspertem to akurat kto ma wiedzieć ten wie, ten kto siedzi w jakiejś tam piłce nożnej też wie, mocno byś się zdziwił.

Ja karierę Nuneza przewidziałem już podczas jego drugiego wyjścia na boisko, Ty póki co nie zorientowałeś się jeszcze po dwóch latach, Z CZYM TO LUDZI?

1 polubienie

Największy sukces Blancika- napisał dwa lata temu, że ktoś jest do dupy, minęły dwa lata i chłop się sam uznał wyrocznią choć jego opinia nie do końca zgadza się z rzeczywistością :joy: Ja pisałem, że transfer Endo to pomyłka jeszcze przed pierwszym meczem Japońca i co z tego? Jestem geniuszem?

1 polubienie

Ty akurat jesteś… grzecznie mówiąc kimś, komu nie do końca wyszło w życiu, bo bijącą frustrację czuć przez klawiaturę :slight_smile:

Przykro mi, ale bez pracy nie ma kołaczy.

1 polubienie

Słupki i poprzeczki też zaliczymy do 100% sytuacji ? Każdy kto ogląda mecze widział ile tych sytuacji jest marnowanych. I brak tego ostatniego podania .Powiem wam szczerze ,obejrzałem każdy mecz wszystko na telefonie i wcale nie dziwiło mnie dlaczego Darwin kolejny mecz Gra na ławce rezerwowych.
W wolnej chwili poszukam, choć mi się niechce pokazywać jego niechlujnośći…
Tu masz pewnie połowę z różnych meczy :slight_smile:

A w mojej ocenie znajdzie się jeszcze parę pewnie i z tych samych meczy;)

4 polubienia

Ty to jesteś przykładem, że marihuana jednak szkodzi, wbrew twierdzeniom samych palaczy. Zafiksowałeś się na temacie tego Nuneza i musisz się dowartościowywać, jaki to jest beznadziejny. Bo inaczej po co byś to pisał, kiedy Darwin nawala? To tylko ci podpowiem, że tutaj poklasku nie znajdziesz, bo najwyraźniej tego nie zauważyłeś (maryśka otępia ;)). Poza tym pewnie każdy jest rozczarowany Darwinem, który miał swoje dobre momenty, jak kolega Beol przytoczył, ale niestety ilość zmarnowanych patelni, spalonych i dziwnych wyborów jest porażająca. Ja sam długo broniłem Darwina, ale jak nie ogarnie wykończenia w przyszłym sezonie (bo pewnie nie odejdzie), to sam będę za jego odejściem.
@HappyBlancik jeżdżę na co dzień Jaguarem jak już koniecznie chcesz wiedzieć :wink: no leczy się,jak nic innego nie pomaga, by zmniejszyć ból. Tak samo można powiedzieć, że wódką ziołową można leczyć dolegliwości żołądkowe xd

Z tego co wiem, to marihuaną leczy się ludzi… ale co ja tam wiem, przecież ktoś kto jeździ 15 letnią Skodą na pewno jest fachowcem w każdej dziedzinie, co?

1 polubienie

To że ma właściwości lecznicze nie ma żadnego związku z tym, że przy regularnym spożywaniu i nadużywaniu ma negatywne skutki na organizm.

Faktycznie szkodliwość sama w sobie jest dużo mniejsza od innych narkotyków czy alkoholu, ale też wywiera negatywny skutek, szczególnie na mózg, koncentrację, pamięć i może otępiać

1 polubienie

Leczy sie, ale w dużej ilosci w główce się pie#doli. Schizofrenia, depresja i te sprawy. Wszystko z umiarem.

Nie wiem po co na siłę się dowartościowywać na forum piłkarskim i patrzeć na innych z góry nie znając ich w życiu prywatnym xD. Te teksty o skodzie itp. Po co to?

3 polubienia

image

Stary, cieniujący przez pół seoznu Lewandowski, 40 bramek w 67 meczach w samej lidze. - 50 mln

image

Młody ekscytujący napastnik młodego pokolenia xD 20 bramej w 64 meczach - 80 mln

Szczerze, gdyby bramki Lewego mogły nam dać mistrzostwo, 100 razy bardziej wolałbym u nas dziadka od tego urugwajskiego kota

2 polubienia

No tu akurat nic zaskakującego nie ma, żeby być lepszym od Nuneza to wystarczy umieć trafić piłką w bramke, w teorii kazdy napastnik na tym poziomie powinien to potrafić, w praktyce to jak widać różnie z tym bywa. Przy liczbie sytuacji jaką kreuje Liverpool to 20 bramek w 64 meczach u napastnika to jest kryminał i nie powinno go być już w klubie

2 polubienia

Nie wiem po co wy porównujecie Nuneza do napastników czekających na tap in’y. Oczywiście doceniam tych drugi, bo umiejętność ustawienia się tak, żeby co drugi mecz mieć tap ina to też sztuka.

Nunez tego nie potrafi, ale jego gra bez piłki jest również topowa. Umiejętność znajdowania sobie przestrzeni, wbiegania w odpowiednie wyrwy i rozrywania obrony… wow.

Oczywiście z tego dużo nie wynika, bo Nunez przez słabe wykończenie marnuje całą swoją wcześniejszą pracę, ale zawsze może się rozwinąć.

Oczywiście, że może się rozwinąć, ale ja bym proponował by robił to poza Liverpoolem. My nie jesteśmy przytułkiem, który latami będzie rozwijać zawodnika.

Wracając do Lewego to Barcelona chce go chyba wypchnąć.
Co myślicie żeby go zakontraktować na rok?

Mimo, że u Lewego widać spadek formy to przy braku 9 na świecie nadal jest to top 3.

Mógłby na zmianę pograć z Darwinem, a ten drugi może by się w końcu podszkolił z wykończenia.

Plus fajnie znowu byłoby mieć jakiegoś Polaka w składzie.

1 polubienie

Jest fenomenalna! Średnia spalonych na mecz to 3. Fenomen. Top. Klasa światowa. GOAT!

5 polubień

Przychodzi nowy trener, może on da radę jakoś go wykorzystać. Jeśli nic się nie zmieni to myślę że po sezonie trzeba będzie temu panu podziękować.

3 polubienia

Też bym widział najbliższy sezon jako ostatnią szansę. Dwa pierwsze były przyzwoite. Oczywiście najwięcej się mówi o zmarnowanych sytuacjach, ale jednak trochę bramek strzelił i to wcale nie do pustaka, tylko często z trudnej pozycji. To jest ewidentnie jakiś problem z pewnością siebie, bo przecież zawodnik z takimi umiejętnościami bez presji meczowej pewnie w 90% przypadków by albo strzelił bramkę, albo przynajmniej oddał groźny celny strzał. Miał też trochę pecha z słupkami.
Ale tak jak pisałem przed chwilą w temacie Czagio - żadnego hejtu, ale też uczciwe postawienie sprawy. Sympatyczny gość, jakieś umiejętności są, ale nie możemy go trzymać tu 10 lat tylko dlatego, żeby nie było mi przykro, że klub chce się go pozbyć.

1 polubienie

Jakie kurde przyzwoite? 9 bramek i 11. W tym momencie jest na 18 w klasyfikacji strzelców, na luzie może dzisiaj wypaść z pierwszej dwudziestki. Liverpool ma aspiracje mistrzowskie czy załapania się na Ligę Konferencji rzutem na taśmę? Gdyby zamiast Salaha był ktoś kto by się wkleił w klimaty Nunez-Diaz-Gakpo-Jota to byśmy byli w czarnej dupie razem z United a nie na trzecim miejscu.

3 polubienia

20 goli strzelonych przez 2 sezony przez napastnika za 80 baniek to jest tragedia, a nie przyzwoite staty.

U nas problemem jest to, że ludzie nie potrafią przyznać, że dany piłkarz nie wypalił tylko wiecznie do samego końca jest życie jakąś niczym niepopartą nadzieją.

Prawda taka, że Nunez, Szoboszlai, Gakpo, Gravenberch to straszne niewypały transferowe. Trochę zabawne, że niektóym z taką łatwością przychodzi jechanie po zasłużonych zawodnikach, ktorzy wygrali z tym klubem wszystko co się dało - jak Robetson, Salah, Henderson, Milner, a jednocześnie mają jakieś nieskończone pokłady empatii do gości, którzy notorycznie zawodzą i nie dają nawet 50% tego co w.w. w swoim prime.

Szoboszlai powinien dostać jeszcze szanse w następnym sezonie, bo jest młodszy i był to jego pierwszy rok w nowej lidze, a wejście do drużyny miał całkiem dobre.
Resztę sprzedać jak tylko wpłynie stosowna oferta.

2 polubienia

Skoro Szobo wejście miał dobre, to dlaczego uznajesz za niewypał? Co do reszty zgoda, ale Szobo to trafiony transfer. Poł sezonu grał na dobrym poziomie. Potem przyszła kontuzja, spadek formy zespołu. Szobo ma 23 lata. On jest dopiero na początku swojej drogi w Liverpoolu.

1 polubienie

O Szobo, następny kamyczek w ogródku Jurgena. Ofensywny pomocnik, 3 bramki 2 asysty przez cały sezon. Reinkarnacja Stevena za życia jeszcze, trudno sobie wyobrazić bardziej trafiony transfer, ledwie 60 milionów funtów.

3 polubienia