Darwin Núñez

Porównywać brazylijskiego Ronaldo do Nuneza to już bardzo wysoki poziom odklejenia. Luís Nazário de Lima na śniadanie zjadał takie wypierdki jak Nunez.

@Obszczyjmurek znając psychofanów Darwina, to wcale nie byłbym zaskoczony, że to nie jest żart.

2 polubienia

Znaczy to chyba jest robione w formie żartu. Ale według mnie to niski jest to poziom. Tak samo byłoby śmiesznie gdyby Keicie dorobił na zdjęciu rude włosy i udawać, że to De Bruyne. Chyba nawet nie pomyliłem się za wiele w skali talentu.

1 polubienie

Widzę że Nunez tak polaryzuje społeczność że doszukujemy się poważnego porównywania go do Nazario, gdy to zdjęcie jest stuprocentowo w formie żartu. Cała ta burza jest trochę bez sensu, szukanie pretekstów do wyrzucania go z klubu z powodu jakiegoś zachowania przed kamerami. Nikt z nas nie wie co mu siedzi w głowie, zakładam że on sam nawet nie wie. Robi głupoty jak usuwanie zdjęć, potrafi zmarnować 200% sytuacje, jak praktycznie każdy z naszej linii ataku (może oprócz Joty). Dalej jestem przekonany, że tu problem nie jest z umiejętnościami, a z psychiką (pamiętam jak grał chociażby przeciwko nam) i koszulka okazuje się mu ciążyć. Ale imo bez sensu robić z igły widły, już widziałem na x-ie, ciśnięcie go od k*rew z powodu tego filmu. Mimo że byłem jednym z ,psychofanów’’ Darwina, jak zwykło się nazywać osoby które go broniły, ale widzę że Urugwajczyk może już nie wypalić, i nie czuję się jego hejterem. Jeśli zarząd da mu szansę - jestem za, jeśli wpłynie dobra ofertę - również. Trochę więcej luzu chłopaki, pozdrówki

Komentarz skierowany do mnie więc odpowiem. Ja uważam, że to jest forma jakiegoś żartu, że ktoś sobie ma w profilowym zdjęcie Nuneza na podobiznę Ronaldo. Ale serio wejdź sobie na twittera i poczytaj sobie komentarze tych ludzi, a przekonasz się, ze ci ludzie w to wierzą. Oni naprawde wierzą, że ten urugwajski fawelarz jest zajebisty, a już za chwię, już za momencik stanie się mega zajebistym napastnikiem jak był w Benfice oraz piszą, że to nie Nunez jest problemem w ataku albo piszą to w takiej formie, że to wszyscy są winni, a Nunez najmniej. No bo kto wymaga od napastnika głównej umiejętności, czyli strzelania bramek. To tak jakby bronić Kariusa, że nam zjebał finał z Realem. Przecież to tak jakby jego tłumaczyć z tych farfocli, bo w sumie to napastnik nie przeciął podania, defensywny pomocnik nie zdążył z powrotem, a obrońcy kryli 50 cm nie w tą stronę - dlatego Kariusowi piłka uciekła między palcami. To wygląda dokładnie tak samo. A może trzeba podejść do tego w taki psychologiczny sposób w jaki kolega wyżej próbuje wytłumaczyć wszystkim, że w sumie Nunez jest zajebisty. Przecież nic nie szkodzi, że gość jest na drugiej dzięsiątce króla strzelców.

2 polubienia

Absolutnie się zgadzam z tym wszystkim. Mimo że uważam że ma umiejętności, a problem siedzi w głowie - to nie jest usprawiedliwienie, i myślę że przyszły sezon to jego ostatnia szansa, skoro Arne go widzi. Ale zmierzam do tego żeby zachować trochę luzu, bo myślę że gdy Darwin strzeli gola, a ja napiszę pod postem meczowym ,darwizzy goat’’ to nie znaczy że ja nie widzę w nim problemu - tak w odniesieniu do ludzi z twittera. To wychwalanie Nuneza jest myślę ironiczne, tak jak moje komentarze co do niego, przez to że jest memicznym piłkarzem, ale trzeba mieć trochę umiaru co do jego krytyki, już domyślam się co ludzie robili z jego mamą, żoną i dzieckiem w dm-ach i komentarzach na twitterze. Tak samo trzeba brać te wychwalające komentarze z dystansem, bo ja już słyszałem odpowiedź na mój, w stylu że Darwin raz trafił i jego obrońcy chcą się zesrać. Podsumowując jego krytyka jest absolutnie zrozumiała i zasłużona, ale trochę luzu bo tworzy się gównoburza, z szukaniem igły w stogu siana.

Dla mnie to również zabawne.
Jeszcze w trakcie sezonu jak Darwin dawał powody do krytyki, to posty narzekające na niego były całkiem zrozumiałe.

Nawet już te notoryczne trollowanie wiadomo przez kogo.

Sezon się skończył, a tu nadal nawalane jest dziennie masa postów :rofl::rofl:

Trochę już pudelek się robi.

Tytuły:
,Nunez na liście transferowej! Nie uwierzysz co zrobił na boisku Liverpoolu… "

Wchodzisz w artykuł, a tam jedna stop klatka jak na lewo założył getry.

Niech już zacznie się okienko transferowe to może tam trochę tego bagna się przeleje.

Będą jaja jak np. w 4 sezonie w LFC Darwinowi coś się przestawi w głowie, strzeli z 50 goli, dostanie nagrodę piłkarza sezonu i latem zgłosi transfer request, bo Barca czy Real będą zainteresowane. Ile razy takie rzeczy się działy w piłce klubowej? Znam kilka przypadków

1 polubienie

Z ciekawości, jakie to przypadki? W sensie przypadki gdy nagle po 3 latach ktoś odpalał i ładował 50 bramek w sezonie, a nie requesty bo Barca się zgłosiłą.


@FankaLFC Benzema to trochę mit, który powstał po słabym sezonie 17/18. Natomiast przed jak i później miał wszystkie sezony dobre albo bardzo dobre.

2 polubienia

Mi się kojarzy Benzema w Realu, nie wiem jakie dokładnie miał statystyki rok w rok, ale nagle wzniósł się na zupełnie inny level w sezonie który zakończył Złotą Piłką.

1 polubienie

11,11,5,15,15- to nie są jakies fantastyczne sezony.

Zwłaszcza jak go co roku kibice Realu wywozili na taczkach z klubu :smiley:

Ale kiedy on strzelał 11, 11, 5 i 15? Bo jedyny sezon z 5 bramkami to 17/18, zaś dwa sezony wcześniej strzelił w samej lidze 24 i 11, a później 21 i 21.
11 bramek zdobył w lidze dwa razy, w sezonach 12/13 i 16/17. Jak na 1800-1900 minut wynik bez szału, ale też nie tragiczny. Tym bardziej że te sezony przeplatał sezonami gdy zdobywał ponad 20. Przy czym jak weźmiemy wszystkie rozgrywki to tych bramek było ponad 30, a nawet w tych gorszych sezonach uwzględniając LM i Puchar to jest ponad 20.

Tak czy inaczej wywożony na taczkach Benzema w drugim sezonie zdobył łącznie 26 goli i 9 asyst, a niedoceniacy, nieoszlifowany diament Nunez 18 i 13 asyst. Dziwne, że “tragiczny” Benzema z lepszymi liczbami ma gorszy PR niż Nunez.

2 polubienia

Benzema to napastnik w typie Firmino ktory latami harował dla zespolu i pracował na liczby CR7, wypominanie mu slabych liczb przy jednoczesnym pomijaniu tego kluczowego faktu nie ma sensu. Gdy CR7 odszedl on wzial Real na swoje barki.

3 polubienia

POPROSZĘ O NAZWISKA! Czy tak tylko z dupy piszesz jak resztę swoich postów, bo a nóż ktoś to łyknie i nie dopyta?

Kto wywoził Benzeme taczką? Znam kilku kibiców Realu i nikt, nigdy nie powiedział złego słowa na Benza. Chyba, że masz na myśli kilku dzieciaków z neta.

no np. Suarez jeden dobry sezon i transfer request złożył. Udało się go jeszcze sezon przetrzymać, bo obiecali, że rok pozniej Barcelona złoży ofertę.

“Suarez JEDEN dobry sezon”. Nie no gościu w dalszą polemikę z Tobą nie ma co wchodzić.
Przecież Suarez ładował po 50 goli w lidze Holenderskiej i trzasnął całą Premier League, to jedyny zawodnik, który deptał po piętach Messiego i Ronaldo, w pewnym sezonie nawet ich zrobił na miękko.

Ty to jesteś niezły… a szkoda słów.
Piszesz coś a nawet nie potrafisz tego czymś poprzeć. Typowe dla lewostronnych, gdy rzucają im ankiety uliczne.

6 polubień

Suarez - jeden dobry sezon? I czekaj, czekaj… Ty porównujesz talent Suareza do Nuneza? Że niby Nunez w swoim 3cim sezonie nagle zdobędzie 30+ bramek, zacznie mijać rywali jak tyczki, a techniką wejdzie na poziom Suareza, RvP czy Henryego?

4 polubienia

Tutaj tylko wrzucę, bo nie mam czasu więcej szukać- ale przez lata Benzema był wyrzucany z Realu.

Nagle w 21 mu przeskoczyło i kibice Realu zaczęli opowiadać, że zawsze go kochali xD

Też na Reddicie warto poprzeglądać niektóre rozmowy, bo dobrze oddawały nastroje kibiców w stosunku do Benzemy przez całe lata

@kuczq Jakie ostrzeżenie dostałeś- ja nic nie wysyłałem. Usunąłem po prostu komentarz.

1 polubienie

za słowo “przy_łupie” ostrzeżenie :joy: . Nawet to specjalnie ocenzurowałem, żeby bot się nie przywalił. Jeden może obrażać drugi nie :+1:

W usuniętym przez moda kom. wyjaśniłem. Nie będę pisać tego samego

kuczka kłamczuszek. Policja wszystko widziała, przyjdzie listem ostrzeżenie i przestaniesz być forumowym szeryfem :slight_smile:

Proszę o zaprzestanie obrażania mojej osoby. Nie życzę sobie. To cywilizowane forum i nigdy tutaj tak nie było.

Tak samo proszę o zaprzestanie szykanowania D9, zobaczycie że w przyszłym sezonie wciągnie ogórkową Premier league nosem i będziemy przepraszać naszych dwóch lewostronnych kolegów.