Darwin Núñez

Już spalony był bingo :D, koło niego Gakpo bardzo dobrze wyglądał

Ale chodziło by o gry międzynarodowe nie klubowe.

Elegancko. Nie pojedzie na kadrę, będzie wypoczęty.

4 polubienia

Rzeczywiście, ma od czego odpoczywać xd

5 polubień

Odpocznie od bójek z latynoskimi kibicami :joy:

A kurna organizatorzy jaką karę dostali? Smiech

Darwin jak narazie grzeje ławkę.
Czyżby system slota zweryfikował jego niewypały pod bramką i mało jakościową grę ?

Cisza jest wszędzie , jestem ciekawy co tam piszczy w trawie .

Slot nie rotuje żadnym zawodnikiem, bo nie było takiej potrzeby.

Skoro nie rotował żadnym zawodnikiem, to nie rozumiem potrzeby wyróżniania Darwina w jego własnym temacie? Dla atencji? Za cicho tu było ostatnio?

Dostanie swoje szanse, jak niedługo zacznie się maraton spotkań po przerwie reprezentacyjnej tak samo jak reszta zespołu.

8 polubień

Temat Nunez umarł. Forumowicze znaleźli nową rozrywkę w wymyślaniu sobie transferów do Liverpoolu.

6 polubień

Wszyscy wiemy że u Slota będzie ciężko Nunezowi zaistnieć. Nie ma tematu bo Darwin siedzi na ławie i nie daje powodów do dalszych drwin z jego celnosci.

Darwin już jest skończony w Liverpoolu. Coś tam pewnie jeszcze pogra za Jote bo ten prędzej czy później i tak złapie uraz. Z drugiej strony nie zdziwię się jak Chiesa będzie wrzucany jako napastnik gdy będzie trzeba.

Spokojnie mamy na starcie +2 mecze LM, + jeszcze 2 jeśli wpadniemy do play-off, liga, 2 puchary - każdy na pewno dostanie swoje szansę

1 polubienie

Już po przerwie na reprezentacje zacznie się granie dwóch meczów w tygodniu, które może trwać praktycznie cały sezon jeśli zajdziemy daleko w LM i pucharach. Na razie Slot gra jedną jedenastką bo może i chyba dobrze robi bo chce żeby trzon kadry się zgrał w nowej taktyce. Ale za chwilę będzie musiała się zacząć rotacja wyjściowym składem i myślę że wszyscy dostaną swoje szanse bo Arne będzie sie starał nikogo nie zajechać. Kontuzji też nie unikniemy, oby było ich jak najmniej. Na pewno zawodnik taki jak Darwin nie przesiedzi sezonu na ławce.

5 polubień

Ale u kloppa niestety musiał grać w wyjściowej 11 , to jota grzał ławkę. Ciekawi mnie to co wydarzyło się ,że taka zmiana nastała? Nie ujmuje nunezowi ,bo liczb nie miał złych w zeszłym sezonie ale z nim to trochę jak z Endo;) (przebłyski) i granie prawie że w 10 na boisku.
Za chwilę będzie taka bombą że nagle odpali i do końca sezonu będzie grał w podstawie…

Arne jak to Holender preferuje gości którym piłka nie odskakuje. Nunez to futbol eksplozywny oparty na momentach. Jota jest świetny taktycznie, cierpliwie buduje atak pozycyjny, dobrze się przesuwa, pasuje w schematy. Ktoś pisał, że jeśli Chiesa dojdzie do formy, będzie przed Nunezem i ja się z tym zgadzam. Ciężkie chwile dla Darwina, na kadrę nie jedzie, nic się nie dowiemy jak się czuje, dlaczego nie gra i czyja to wina.

??
Czekaj co?

Przecież Darwin u Kloppa też tracił skład na rzecz Słabego wtedy Diaza czy jeszcze gorszego Gakpo.

Więc jakie musiał grać ?
Jota wtedy siedział na ławce , bo się kopał po czole , po kontuzji.

On przy wszystkich zdrowych zawodnikach którzy nie musieli szukać formy po kontuzji rzadko miał naście meczów pod rząd od 1 minuty.

Ja się zgadzam z @adamne .
Przyjdzie natłok meczów to każdy znajdzie minuty i już wtedy od formy Darwina będzie zależało czy będzie wyborem na te ważniejsze mecze czy na te z niższą rangą.

4 polubienia

Boże ile tu ekspertów. Slot lubi to slot lubi tamto xd.

Sprawa jest prostsza niż się wszystkim wydaje.
Slot dopiero zaczyna. Miał jotę znacznie dłużej w przygotowaniach i mógł z nim więcej popracować. Nunez nie miał tyle czasu w okresie przygotowawczym. Z racji tego że jota to jakościowy zawodnik nie było potrzeby wrzucania Darwina.

Sezon jest długi. Potrzebujemy dobrego rezerwowego napastnika. Zobaczymy jak te minuty i bramki się podziela.
Niektórzy z was już diaza wywodzili na taczkach a facet wchodzi w sezon koncertowo.

Kolejna sprawa czy was naprawdę aż tak w tych meczach olśnił jota że już byście Darwina skazywali na odstrzał.
Bo z całym szacunkiem dla portugalczyka ale nie gra on w sposób który nie pozwala go posadzić.
1g1a w 3 meczach jest ok, ale np w meczu z united był mocno przeciętny. W meczu z Brentford zmarnował kilka okazji stworzonych przez diaza.
Także czuję że jeszcze moze chłopaki powalczą z korzyścią dla nas

@ynwa19 mam to samo zdanie. Darwinowi ta kara może bardzo pomóc złapać o co chodzi slotowi i odpowiednią świeżość. Jeśli slot w jakiś sposób potrafił by poprawić skuteczność nuneza w taki sposób jak na ten moment z diazem to mogłoby to pięknie chodzić. Dlatego jestem bardzo ciekaw i z optymizmem patrzeć na rywalizację na pozycji nr 9

2 polubienia

Tu nie ma co sie spierac kto lepszy tylko miec nadzieje,ze cala ofensywna szostka ( nie mylic z “6” :sweat_smile: ) po pierwsze nie bedzie miala dlugotrwalych urazow a po drugie bedzie pokazywala taka jakosc ,ze Arne zastosuje rotacje do ktorej przy tym natloku meczow i tak bedzie zmuszony.

A dla Darwina to chyba nawet dobrze,ze nie jedzie na kadre poniewaz sobie potrenuje w klubie pod okiem Slota :smiley:

co do jakości naszej ofensywy widać zalążki jakiegoś pozytywu



szybkie porównanie meczów wyjazdowych z tego, i zeszłego sezonu

Wiecie może czy Darwin pojechał na zgrupowanie kadry, bo nigdzie nie widać go na filmiku jak Federico Chiesa trenuje z U21.

Spodziewałem się, że skoro jest zawieszony to przyłoży się do treningów tak jak Federico Chiesa.