Darwin Núñez

Pamiętam te czasy. Suarez był kotem, ale takim nieskutecznym. W sumie to dopiero od sezonu 2012/13 zaczął strzelać regularnie i dużo goli. Ja wiem że Darwin to inny typ zawodnika ale porównywanie go do Carrolla to przesada. Ja uważam, że dopiero po sezonie będzie można wydać jakieś konkretny osądy. Na razie gra zbyt krótko żeby wydawać ostateczne opinie

Ja nie mówię, że Darwin osiągnie poziom Suareza. To bardzo wątpliwe, bo Luis w swoim prime był piłkarzem na poziomie Messiego i Ronaldo. Osobiście uważam go za najlepszego piłkarza jaki grał w LFC. Zgadza się też, że to piłkarz o kompletnie innej charakterystyce. Chodziło mi tylko o to, że Suarez od początku też nie ładował po 30 bramek na sezon. Nunez jest jeszcze młody i ma ogromne pole do rozwoju. Apeluje, żeby nie wariować i nie skreślać go przedwcześnie.
A porównywanie do Carrolla przemilcze. Jedyne co jest w nich podobnego to kucyk na głowie i poniekąd pozycja. W każdym elemencie piłkarskiego rzemiosła Darwin jest piłkarzem o wiele lepszym i ma o wieeeele większy potencjał.

13 polubień

Nie na sensu wgl rozmawiać jeśli faktycznie bronisz porównań do Carrolla. Do Andiego to można było porównywać Benteke czy nie wiem Croucha. Ty wgl widziałeś jaki on jest niesamowicie szybki? Gość spala się psychicznie jak zapałka. Ale porównywanie go do wozu z węglem o dobrych główkach i mocnym kopycie mija się z celem kompletnie…

1 polubienie

tylko tak chcialem zauwazyc, ze w pol sezonu strzelil 4 bramki a w nastepnym 11 w lidze. odpalil dopiero potem. Takze, że byl kotem to każdy widzial, ale to sie nie przekladalo przez 1.5 roku na liczby. No i Suarez to był napastnik wybitny, mało bylo takich 9 w historii. Trafil na zły czas dlatego nie jest tak hypowany ( słaby Liverpool, Barca Messiego)

Ja Was błagam, przestańcie Go bronić bo Jego gra to jest kryminał i nawet kolejne 45 minut nic nie zmieni

3 polubienia

Darwin to znakomity snajper… będzie kiedyś mam nadzieję :blush:

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

4 polubienia

XDDD zaczyna się, tylko na to czekałem

Wygrywamy dosłownie 2;0, jedna bramka padła po różnym, który nam Darwin wywalczył.

Przestań się na siłę czepiać bo to jest po prostu żałosne xd

Kibicuj drużynie i ciesz się z bramek, a nie szukaj sytuacji żeby się przypieprzyć

5 polubień

Darwin gra dobrze, niestety widać brak pewności co przekłada się na dziwne decyzje jak ta z początku meczu gdy przepuszcza piłkę i nie widzi co ma za sobą zamiast strzelać w dobrej pozycji.
Szybkość jest sytuację są w końcu coś ukuje.

Widzisz, niektórzy tylko po to wchodzą na to forum, żeby się ponaśmiewać i dowartościować. W ogóle co to znaczy, że jego gra to kryminał? Bo jeżeli porównuje się do książek kryminalnych to chyba na plus, bo jest całą masa zacnych klasyków.

Dla mnie to on ma aspiracje na jedną z najlepszych 9 Liverpoolu. Nawet jak zacznie wykorzystywać 30-50% tych sytuacji co ma to i tak będzie miał worek bramek. Jego umiejętność dochodzenia do sytuacji jest ponad przeciętna.

1 polubienie

Henderson był jednym kozłem ofiarnym, teraz już mamy kolejnego. Ehh, te ciągłe narzekanie jaki to on jest beznadziejny, serio nie nudzi wam się to? Najlepiej to jakby do przerwy było 0-6, Darwin by miał 4 brameczki, ale i tak jest ujowy ponieważ mógł jeszcze strzelić ze dwie. Mamy jeszcze ludzie 45 minut, oceniajmy graczy po meczach a nie ciągły lament,

3 polubienia

Salah przed chwilą nie trafił setki, to chyba też na sprzedaż można go już wystawić?

2 polubienia

Kup napastnika za 80 mln, żeby ci rożnego wywalczył. xd
Nie chce być narzekaczem, bo chłopak ma sytuacje wychodzi na pozycje piłka go szuka, ale wykończenie ma tragiczne, a z tego rozlicza się napastnika.

Edit:
Obsrałeś zbroje i usuwasz komentarze ? :joy::joy::joy:

6 polubień

Nie usunąłem tylko ktoś mi usunął xd

Naprawdę mnie kompletnie nie obchodzisz więc nie martw sie, że się wystraszę i komentarz usunę

Tyle bylo narzekanie , ze przegralismy Wernera z Chelsea. Po tym co pokazywal to byloby to samo co teraz.
Najlepiej bylo kupic Haalanda, bo kazdy inny to za drogi i slaby.
Ciekawe ci narzekacze kogo by zaproponowali w zamian do kupienia.
Doku tez mial tutaj wielu zwolennikow , a co strzela to kazdy widzi.

Nie No to jest drewno. Ile on potrzebuje sytuacji by strzelić ?!

3 polubienia

On jest tak boski… tylko szkoda ze nie potrafi strzelac…
Jak sie nauczy to zniszczy system

1 polubienie

To w psychice, a nie w jakości piłkarza siedzi

2 polubienia

XD ah forumkowi znawcy piłki nożnej… później w tej polskiej piłce jest jak jest, widać to chociażby po użytkownikach tego forum