Darwin Núñez

Jednak my wszyscy, którzy bronią Darwina, muszą zauważać opinie innych, jeśli chodzi o to, czy to konstruktywna krytyka, czy też niepotrzebne buczenie na Urugwajczyka. Nie można być ślepo zapatrzonym na to, jak ktoś wyda trafną opinie o Darwinie, a druga osoba od razu odbiera to jako atak. To bez sensu.

1 polubienie

Jezu dobrze że on nie ma ostatnio jakiś częstych kontuzji, bo chłopaka by trzeba było za jaja wyebać z tego Liverpoolu :smiley: Przepraszam za słownictwo ale muszę. Zamknijcie te swoje pryszczate mordy, wygrywamy mecz liczą się 3 punkty! Zmarnował kilka okazji, trudno, jeszcze nie raz wam pozamyka te tłuste gęby. Jestem pewien że w takim meczu z Leicester strzeli brameczke czy tam nawet dwie, i przynajmniej raz po jakimś meczu nie będziecie płakać!

LICZY się wynik drużyny, a wygrywamy na mega trudnym terenie, i zaczynamy super wznowienie ligi! YNWA!

Tu nawet nie chodzi o to wykończenie, ale o całość gry. Szybki? Niepokoi obronę? Dobrze gra głową? Biega? Fajnie. Z drugiej strony Darwin grał dzisiaj 88 minut w trakcie których wykonał, uwaga… 4 celne podania. 4. Let that sink in. To jest żenująca statystyka.

Keita jest w klubie 4 lata. Grał w najlepszej układance od 20 lat, a Nunez jest 5 miesięcy z czego połowę czasu był Mundial albo on nie mógł grać, plus my jesteśmy najsłabsi do tych właśnie 4 lat.

Ja naprawdę nie widzę potrzeby, żeby krytykować każdego zawodnika równomiernie. ("od każdego według jego mozliwości… itd.) Jest po prostu różnica. Dlatego nie krytykowałem tez Flaco jak dopiero przychodził, a przychodził za również wybitną sumę jak na tamte standardy.

3 polubienia

Mozna cieszyc się z wygranej i jednoczesnie skrytykowac danego zawodnika za gre, tak samo mozna denerwowac się porażką, ale pochwalić jakiegoś zawodnika za dobrą grę.
Nie każdy musi być chorągiewką która zmienia zdanie w zależności od wyniku, który to jest często zależny od dość losowych zdarzeń.

2 polubienia

Tyle że sytuacja tu wygląda tak że niektóre tu osoby krytykują Darwina tak, że aż się iskrzy, a gdy zagra dobry mecz, strzeli bramki i dzięki niemu zdobywamy 3 punkty to jest nagle cisza xd

Nic nie mam do osób co wytykają mu błędy, ale są w stanie również zauważyć plusy. Uważam to w takiej sytuacji za normalne zachowanie, wpis

Co innego ciągła krytyka bez obiektywizmu na jego dobre zagrania xd

Edit: wybaczcie za moje częste “xd” ale jest to niejaka forma dystansowania się po prostu od tej ciągłej krytyki i narzekania na forum

Ja tylko przypomnę, że transferu Carrolla broniono tutaj tak samo zawzięcie jak Darwina. Sama wiara w zawodnika nic za bardzo nie zmieni, Keitę broniono 3 lata a teraz chyba nawet najwięksi zwolennicy tego transferu przeklinają pod nosem.
I nie myślcie, że tylko na forum tutaj mamy obiekcje do jego gry, bo cała Anglia poza Liverpoolem i cała reszta piłkarskiego świata na chwilę obecną śmieje się z Nuneza.
Osobiście mam spore wątpliwości, że Nunez ma na tyle mocą psychikę by zacisnąć zęby i wziąć się w garść a mam wrażenie, że z każdym meczem, w którym mu nie idzie coraz bardziej się dołuje. Powinien strzelać regularnie, to jedyne lekarstwo. Sytuacje ma ale co z tego jeśli wykończenie ma tragiczne. A przypominam, że te wykończenie miało być jego największym atutem… A teraz się okazuje, że mamy go uczyć przez najbliższe sezony wykończenia z nadzieją, że się uda.
A chwalenie go bo wywalczył rożny, czy dochodzi do sytuacji czy wkleja się w linię spalonego w sumie jest całkiem śmieszne

4 polubienia

Lewy w pierwszych sezonach w BVB tez dolowal. Potem wiadomo.

Darwin mial pecha. Dalej go lubie. Ci co w niego nie wierza to po prostu zwykli hejterzy.

Zauwazylem ze ci co zazarcie krytykuja Nuneza jednoczesnie wala kapucyna do FSG i ich polityki prowadzenia klubu XD A dzis Klopp publicznie placze ze nie mamy na transfery. Juz sie publicznie mowi o tej jude-amerykanskiej ekipie. Zarobili na klubie? Niech go wreszcie oddadza ambitnym ludziom :wink:

1 polubienie

Wypunktuję:

  • cieszy wygrana i długimi okresami dobra gra
  • jest zadowolonie z postawy Faba(wreszcie) oraz Hendo
  • uśmiech na twarzy wywołuje wejście w mecz Bajcetica i Doaka
  • irytuje i jednocześnie martwi brak skuteczności u Darwina i za to można go krytykować ale za samą grę czyli aktywność, pokazywanie się kolegom, asystę “drugiego stopnia” przy golu Stefana daję +
  • i na koniec-Koledzy! rozróżniajcie między krytyką a durnowatym “hejtem”. Można przecież kochać LFC ale konstruktywnie wytykać błędy, które należy poprawić z pożytkiem dla drużyny.

Kto chce dobra naszego klubu ten będzie kibicował Nunezowi aby jak najszybciej wyeliminował swoje mankamenty :blush:

Come on LFC :red_circle: i ekstra Darwin.

10 polubień

Gosc ma pierwszy sezon w klubie ktory ma obecnie maly kryzys i juz strzelil troche bramek i jeszcze zle? Ludzie no nie oczekujemy troche zbyt wiele od niego?

Dajmy spokoj. Czasami trzeba troche czasu. On i tak zrobi na luzie te 15 bramek w sezonie.

3 polubienia

Oczekiwanie, żeby strzelał setki to tak wiele Twoim zdaniem? Nikt nie wymaga, żeby kręcił obrońcami niczym Suarez, mijał 3-4 graczy, tylko żeby po prostu wykorzystywał swoje setki…
To tak jakby bramkarz wpuszczał strzały w środek bramki i ktoś pisał, czy nie oczekujemy od niego zbyt wiele

2 polubienia

Setki? Salah i Mane tez potrzebowali wielokrotnie 5 setek by wykorzystac jedna. Ich tez na szubienice brales?

10 polubień

Dokładnie tak. I jak zwykle to właśnie ci ludzie maja racje. :slight_smile:

Gdyby FSG trzymało się swojej rozsądnej polityki, nie wydawania przesadzonych sum na tylko 1 gracza, a nie uległo płaczkom zarzucającym im “żydostwo” i zeby wydawać, tylko po to, żeby wydawać, to dziś tej dyskusji by nie było. Wzięlibyśmy kogoś pokroju Joty za ~40 milionów a nie 2 razy wyższą kwotę i nawet gdyby ktos taki nie wykorzystał setki, to nie szkodzi, nie przychodził przecież do nas jako zbawca. Do dziś pamiętam jego spektakularne pudło z Wilkami, gdzie trafił chyba w Coadiego po minięciu bramkarza na niemal pustą bramkę. Ostatecznie jednak biorąc pod uwagę stosunek ceny do jakości, to transfer bardzo na plus. Nasz najlepszy i najefektywniejszy napastnik. Z Darwinem tak nie będzie. Żeby się spłacić musiałby strzelać porównywalnie do Hallanda, bo przecież wy wszyscy macie takie ambicje jak City, to do kogo mamy go porównywać, jak nie do napastnika naszego bezpośredniego, największego rywala? Za cenę Nuneza moglibyśmy dzisiaj mieć i napastnika i kogoś kogo nam teraz brakuje czyli pomocnika. Dla mnie spektakularnie zmarnowane pieniądze. Czyli środki, które my mamy jednak ograniczone w porównaniu do Manchesterów (i już niedługo Newcastle). Trzeba nimi dysponować rozsądniej niż te kluby. Darwin jest więc dla nas, na tę chwilę, bardzo złym transferem.

Arguementy, chwalące go za “wywalczenie rożnego” albo “asyste piętnastego stopnia”, bo skoczył raz do piłki w akcji bramkowej 30 sekund przed golem, są po prostu śmieszne. Ludzie, którzy używają ich na poważnie, chyba nie zdają sobie sprawy że jeszcze bardziej szkodzą niż pomagają swojemu ulubieńcowi.

Śmieszne jest też to, że sam mam Darwina w FPL. Nie, nie dlatego, że tak cenię jego umiejętności, ale dlatego, że w klubie naszego pokroju, nawet Paweł Brożek nastrzelałby te wspomniane 15 bramek w sezonie mając 80 świetnych sytuacji wykreowanych mu przez drużynę w sezonie.

@down
Tak, świetnie. Ale to już temat na inną dyskusję w dziale z innym tytułem. który zresztą już wielokrotnie był poruszany.

2 polubienia

Taa, świetnie działa ta polityka FSG.

Przepraszam, ale Salah w pierwszym sezonie zrobił ponad 30 bramek i kręcił coś z niczego. Nunez coś tam strzela, ale póki co potrafi przede wszystkim zamienić coś w nic, wielokrotnie.

3 polubienia

Zawodnik z wielkim potencjałem, nawet jak nie strzela to zawsze jest zagrożeniem. Jak się obudzi to będzie bestia.

Radbug jest to jednak niesamowity fenomen. Jego uwielbienie do FSG jest tak wielkie, że zwalił, jego zdaniem, nieudany transfer Darwina, na to, że była presja na skąpców wydać wielkie pieniądze na jednego zawodnika (na pewno tak było, Radbug nie zmyśla) xdd. I przez to nie kupiono dwóch tanich, za to genialnych grajków. Chłopie, naprawdę już opuść to forum, bo naprawdę regularnie przekraczasz następne poziomy kompromitacji.

A jakies porządne oparte w rzeczywistości argumenty to ty masz czy stać cię na tylko takie ad personam prosto z dupy? :slight_smile:

Jak się mylę, to pokaż mi inny transfer FSG za 80+ milionów który był zły i się nie sprawdził. :yawning_face:

Tak, konsekwentnie jestem wielkim zwolennikiem stylu prowadzenia do tej pory naszego klubu przez FSG, i tak, jestem przeciwnikiem wywalania tak ogromnej kasy na 1 zawodnika, bo teraz przez to mamy to co mamy. Transfer Darwina to było złamanie naszej polityki transferowej. To nie był transfer w stylu FSG, chyba nawet ich najwięksi wrogowie łatwo to przyznają. I mamy przez to kłopoty, bo nasz największy transfer ostatnich lat nie spełnia teraz oczekiwań.

:speaking_head:“And then life is unfair. He will score goals, I have no doubt about that. What he gives us is this depth, each ball you can control once and then play it in behind."

Jurgen Klopp is confident that Darwin Nunez will soon be firing on all cylinders #LFC :red_circle:

1 polubienie

Nie dość, że Aston Villa przegrała, bo bonus na Grealishu ubiła niezły, to jeszcze presja na FSG. Niespotykane rzeczy się dzieją w tej Anglii.

4 polubienia