Darwin Núñez

Jest oficjalnie

Polecam zobaczyć promo bo jest piękne…

https://youtu.be/DcT3QurDxUM

Oficjalny kanał klubu na yt

Witamy na Anfield Darwin! Przede wszystkim dużo zdrowia! Umiejętności masz, jak będzie zdrowie to i bramki będą ! YNWA!

Czyli Liverpool Liverpool’em ale w sercu ciągle Legia

4 polubienia

Świetnie, cudownie, wybitnie, doskonale, naprawdę dobry ruch ze strony naszego klubu.

Niby wiadomo było, że przyjdzie, ale wreszcie jest oficjalka, super.
Zdrówka i radzenia sobie z presją i będzie OK!

Będę pierwszy

Nunez do sprzedania!

1 polubienie

Ciekawe ile tych asyst będzie?

1 polubienie

Ciekawe czy będzie miał wejście jak Diaz czy raczej powolne wdrażanie jak Fabinho

Trent już się poleca :rofl:

TAA: how may I assist you?
DN: yes.

1 polubienie

Welcome to Anfield DN27! :clap:

Teraz w dwóch pierwszych meczach o stawkę proszę nam oddać dwie bramkeczki w równie przednim stylu. :slight_smile: Tak na dobry początek.

1 polubienie

Jürgen to na koniec filmiku tak sie usmiecha jakby chcial dac do zrozumienia “no Darwin jak sie nastepnym razem spotkamy to bedziesz juz strzelal gole dla LFC” :rofl:

Myślałem, że zaprezentują Darwina bez numeru na koszulce. Bo na bank będą jeszcze roszady po odejściu Mane.

Możliwe że 10 dla Juda jest szykowana, ale to tylko mokry sen na chwilę obecna.

2 polubienia

Skoro Darwin pokazał się z ‘27’ to pewnie już docelowy numer, zresztą nie byle jaki, bo po Divocku. Prawie jak ‘8’ :slight_smile:
Spodziewałem się (zakladajac odejscie Mane), że Bobby weźmie dychę Senegalczya, a Darwin będzie biegał z ‘9’.

Nie znam się na herbatach ale czy wszyscy Urusi żlopią Yerbę?

Chyba coś w tym jest. Też to zauważyłam :stuck_out_tongue:

Ponoć Messi z Suarezem namiętnie raczyli się yerbą, w wielu krajach Ameryki Południowej to bardzo popularny napój.