Darwin Núñez

Swoja drogą to dzis ma urodziny :champagne: :champagne:

Taka fote wrzucił na tweetera. Forma jak widać na kozaku

Ładnie zbudowany. Będzie miał czym walczyć z obrońcami drużyn przeciwnych :smiley:

Wiadomo coś o Nunezie, podobno nie dokończył treningu

podobno uraz lewej stopy, ale nie widziałem na razie więcej szczegółów

Serio?? Może mi nie uwierzycie, ale dzisiaj z samego rana przeszła mi przez głowę taka myślę, że byłaby niezła kicha, gdyby po odejściu Mane, Nunez doznał kontuzji wyłączającej go z gry na pewien czas. Nie chcę pisać, że wykrakałem, bo nie wierzę w zabobony, ale dziwna koincydencja czasowa…

Problem z korkami, a nie uraz lewej stopy.

To dobrze, pewnie to jakiś fake news :wink:

Podejrzewam, że chodziło o te tweety Pearca:

Najważniejsze, że z Nunezem wszystko okej!

1 polubienie

Zaraz się okaże, że gość będzie częściej w szpitalu niż Haaland XD.

Ja tylko przypominam, że On już miał zerwane więzadła w kolanie.

OFC To jest napisane pól serio, pół żartem. Absolutnie mu tego nie życzę.

Ale siejesz ferment. Wyraźnie powiedziane, że problem z obuwiem, a Ty swoje :person_facepalming:

10 polubień

Taki obiektywny i rzetelny jestes niby a walnąłeś tu głupa bo się okazało że ma odcisk na pięcie a nie poważna kontuzje. Dobry jesteś. Nie sprawdzisz info a już Wydajesz wyroki?

Początki bywają trudne…

gość po dwóch treningach i 30 minutach gry już jest nazywany niewypałem albo Benteke 2.0 xD Dajmy mu czas na aklimatyzację, a później oceniajmy.

1 polubienie

Sparing jak to sparing, wynik raczej mało kogo interesuje, ale Nunez na boisku wyglądał przerażająco i omal nie przyprawił mnie o PTSD związane ze wspomnieniami z Benteke i Carollem. Dynamika i technika strzału tragiczna, zresztą to samo było widac na filmikach z treningów, oby chłop wziął się za siebie i ciężko pracował przez następny miesiąc, bo inaczej będzie marnie

Może miesiąc nie wystarczy i będzie trzeba pół sezonu albo dłużej żeby się wkomponował, tak jak było z Fabinho. A może (oby nie) nigdy nie spełni pokładanych w nim nadziei jak Keita. Na pewno po tak krótkim czasie nie ma sensu nic wnioskować.

Bzdury. Strzelać umie i to bardzo dobrze. Potwierdzają to wszystkie statystyki. Takie kiksy jak dzisiaj się zdarzają. To normalne. Główny problem Nuneza to rozegranie i to było widać. Jota będzie starterem i to jest oczywiste

Ruszał się ociężale? Połowa zawodników wyglądała tragicznie, bo preseason jest od tego żeby ciężko zasuwać i przygotować się do wyniszczającego sezonu. Ten będzie dodatkowo utrudniony przez mistrzostwa świata. A tu ręce opadają widząc niektóre komentarze. Dajcie chłopakowi pograć z zespołem, to jego pierwsze zgrupowanie, pierwsze kroki a tu już wieszanie na nim psów i płacz w internecie - nie mówię tylko o postach z forum, ale o trendzie jaki można zaobserwować w mediach społecznościowych.

17 polubień

Dynamika i technika strzału tragiczna? My mówimy o tym samym piłkarzu?

Ja myślę, że nasz nowy nabytek będzie potrzebował przynajmniej jednego sezonu, żeby wejść w swój rytm i przystosować się do dużo trudniejszej ligi. W jego mentalność na razie też nie jestem w stanie jednomyślnie powiedzieć, że to udźwignie, ale jest jeszcze młody i jak nie będzie emocjonalnie reagował na media społecznościowe to może się dobrze rozwijać. Może sezon, dwa i odpali, ale najlepiej już w październiku, ale to jest nie wiadomo ja stawiam, że za rok będzie w optymalnej formie.