Darwin Núñez

Przecież to jest skrót meczu przeciwko nam w LM i Darwin wygląda tam całkiem obiecująco. Kliniczne wykończenie, chłodna głowa i niezła praca w ofensywie. Nie kumam co Ci się tutaj nie podoba.

A co Wam się tutaj podoba?
Ja tu widzę masę strat, próby dryblingu kończące się niepowodzeniem, niecelne podania i wylewy w naszej obronie.

E: Ja nie jestem hejterem, ja jestem obiektywnym fanem piłki, na której się po prostu znam

1 polubienie

hahaha, widzę, że hejterzy Nuneza wchodzą w nową fazę zwaną negacją przeszłości

VVD po meczu z Benficą o Nunezie: He’s a bit similar [to Haaland] - very direct, quick, tall, strong and it’s quite difficult to play against him.

2 polubienia

Co się nie podoba wstawiającemu? Jakieś ,jakaś różnica?

edit opisz problem ,

Nie, nie widzę , mało tego rozumiem ze zmienił otoczenie z hiszpańskiego na angielskie, uwierz mi jestem bardzo wyrozumiały . PS zawodnik zawsze ma piłki trudne i łatwe ja osobiście mam to w dupie dla mnie ma strzelać jak Suarez z polowy boiska(jak z Norwich) , ma mnie zaskoczyć(chce się cieszyć kibicowaniem a nie smucić na forum ).

hehe fan Hendersona naprawdę nie widzę różnicy ze po prosutu mu wpadło lub zeszło, przepraszam i tyle

last edit taki jest sport raz wpada raz nie, super gwiazdy nie potrzebuja editu…

@ludek naprawdę nie widzisz różnicy w strzałach? Ile razy Darwin próbował takich podcinek w lfc? Albo ten wolej i genialna parada Alissona. Czegoś takiego też nie widziałem w lfc.

Chyba kropiony towar był

11 polubień

Żalisz się czy chwalisz? Nie wiem co tam bierzesz i obchodzi mnie to jak zeszłoroczny śnieg, Twój komentarz chyba też nic tutaj nie wnosi co?

napisze cos czego nie powinienem ale wszyscy którzy chcieli Darwina i innych drogich transferów nie chcieli czekać roku czasu na strzelanie goli czy tez odbiory ,parady bramkarskie… a teraz piszecie ze trzeba dać poł sezonu ,sezon dla klimatyzacji…ludzie na litość boska zastanówcie się czego chcecie (gotowiec czy dajemy czas) PS darwin to przykład albo się ktoś nadaje i jest drogi ma robić wyniki albo kupujemy no name i tez ma robić wyniki w perspektywie czasu, czego tu nie rozumiec?

Edit dziś jest przeciętny i oby taki nie był bo ma kontrakt na duzooooooo lat

1 polubienie

Wcale nie, tylko w każdej wypowiedzi musisz zawrzeć jakieś wyzwisko dla Darwina, a teraz to w ogóle się popisałeś tym podstawówkowym wyzwiskiem, które jest krzywdzące dla wszystkich osób z zespołem downa

Staram się ograniczać kontakt z tobą jak najbardziej, ale szczerze nie jestem w stanie zignorować takiego prymitywnego i żałosnego zachowania

1 polubienie

To akurat przecież porównanie do Stewarta xD Taki nasz były piłkarz ^.^

12 polubień

Ale skisłem z tego xDD Widać kto kibicuje dopiero od paru lat

10 polubień

@radzimordka nie no Ty się niż chłopie więcej nie ośmieszaj proszę :man_facepalming:
Jak tu z Tobą podejmować dyskusje na poziomie.

Panie obiektywny fanie, Pan dzisiaj najbardziej się ośmieszył stawiając znak równości pomiędzy najlepszymi zagraniami zawodnika w karierze, a skrótem zagrań zawodnika z dwóch meczy

@kuczq
A co to za różnica? Kompilacja to kompilacja. Na dodatek na filmiku wygląda słabo a to meritum sprawy.
Pan to się ośmiesza podstawowymi błędami ortograficznymi.
Meczy nie, meczów tak. Na przyszłość, ażebyś sobie wstydu w jakimś urzędzie nie narobił :slight_smile:

E:SEZONOWCY

hahahahaha

Chyba czas Ci się zatrzymał, bo Downinga nie ma w klubie 10 lat i wielu userów ma prawo nie mieć pojęcia, że ktoś taki tu kopał

Przypominam, że na kompilacjach to i Assaidi wyglądał na drugiego Maradonę.
Póki co fakty są takie, że gość kupiony za 90 mln grzeje u nas ławę, zamiast być game changerem.

8 polubień

Z początku myślałem że to takie żarty a tekst jest ironiczny :sweat_smile:

Biedny Steward :confused: teraz wspominanie o nim to forma przezwiska. Aż taki zły to chyba nie był.

6 polubień

XDD bruh

No dobra sory mój błąd w takim razie xD nie oglądałem wtedy jeszcze regularnie Liverpoolu

Nie lubię się takiego czepiania o ortografię, zwłaszcza, że forma “meczy” jest również poprawna.

8 polubień

Zanim zaczniesz wprowadzać ludzi w błąd to proszę otwórz książkę i sprawdź źródło, bo do linka który podałeś każdy ma dostęp jak do Wikipedii i może umieścić co chce.
Polecam tez poczytać komentarze pod linkiem, który wysłałeś.

Meczów, nie meczy :slight_smile:

E: forma pisana a forma mówione to dwie różne rzeczy, ale to forum piłkarskie, odpuśćmy sobie ten temat, mamy większy problem - gościa za 90 baniek, który kopie się po czole.

@radzimordka a Tobie drogi kolego polecam zapoznać się ze słowem „przepraszam” gdy niesłusznie kogoś oskarżasz. Ja tego od Ciebie kompletnie nie potrzebuje, mama jest od tego ażeby Cię wychować, ale warto się z tym słowem oswoić :slight_smile: :slight_smile:

1 polubienie