Darwin Núñez

Przecież przy bramce na 2:0 udział Nuneza jest tak 50x mniejszy niż udział… szczęścia.

Jeszcze okradł Mo z dwóch asyst.

3 polubienia

Zobacz ile Nunez strzelił bramek na zagranych minut w klubie.
Porównaj z innymi napastnikami na start w samym klubie, a się pozytywnie zaskoczysz.
Daj mu tych minut więcej i parę lat, a sam tych 100/150 bramek nastuka.

3 polubienia

Ale czy ta poprzeczka to nie poszła po nodze zawodnika Aston Villi przypadkiem? Rozumiem ze Haaland na miejscu Darwina sprawiłby że ów zawodnik by wyparował?

A teraz policz ilość zmarnowanych setek xd

3 polubienia

Henderson odszedł to trzeba sobie znaleźć kolejnego kozła ofiarnego. Dawać mu tylko regularnie grać w podstawowej 11-stce i chłopak będzie nam się spłacał. Potencjał jest ogromny, z Salahem świetnie się rozumieją, ja tam w niego mocno wierzę i uważam że ten sezon jest przełomowy dla niego. Bramki nie strzelił, miał udział przy dwóch, więc plan wykonany.

4 polubienia

Smieszne, ze w przeliczeniu na minuty tylko Salah wypada lepiej, a i tak przyjdzie taki chlopiec i sie bedzie rzucal ze Nunez nie strzela xd

Dzis kolejny dobry wystep, oby Klopp go nie marnowal. Zrobil dwie bramki i wygral nam drugi mecz z rzedu, podstawa to obowiazek w tej chwili. Wszedl Gakpo i ataku nie ma.

14 polubień

A wiesz ile tych setek zmarnował Salah ?

Dopóki nasza gra z nim w składzie będzie tak dobrze wyglądała, a on sam dorzuci asysty I bramki dając nam 3 pkt to koła worka mi będzie dyndało ile tych sytuacji marnuje.

@radzimordka czego nie rozumiesz

Jak sytuację marnuję Jota czy Salah to się liczy , że na koniec występu wcisną bramkę

Jak sytuację marnuję Nunez to się liczy, że na koniec występu wciśnie bramkę, a nie sorry miało być, że się nie liczy, zakręcili mnie już w tej logice :face_with_peeking_eye::confounded::wink:

9 polubień

To zawodnika w końcu rozliczamy ze statystyk asyst i bramek czy “zmarnowanych setek”

Bo już nie rozumiem, raz się przywołuje statystyki bramek, a gdy to nie pasuje pod narrację to się wyskakuje z jakimiś zmarnowanymi setkami

Gość dzisiaj przyczynił się do zdobycia 2 z 3 bramek a forum i tak w ryk bo nie strzelił ich więcej. No szkoda że ich nie strzelił ale serio można się uspokoić i zauważyć jego wkład w ten mecz i nie srać żarem na lewo i prawo xD

9 polubień

Miał wyraźny udział przy 2 strzelonych bramkach. FPL zaliczyło mu nawet 2 asysty :wink:

Będziesz go rozliczał z każdego niewykorzystanego strzału xD?! Co to za absurd.

Można go krytykować i należy, ale nie w meczu, w którym był jednym z istotniejszych elementów zwycięstwa.

2 polubienia

Imo pokazał w tym sezonie więcej niż Jota i Gakpo. Gdyby to ode mnie zależało, wystawiłbym go w pierwszym składzie w meczu z Wolves.

8 polubień

Nie samymi statystykami czy “setkami” żyje człowiek (niestety :rofl:), Darwin to Darwin i 2 dobre mecze nie sprawią nagle że powinien być rozpatrywany jako pierwszy wybór. Może się jeszcze wykaże, ale na ten moment jest to moim zdaniem przepłacony piłkarz, któremu akurat się udało i którego miejsce jest na ławce. Do składu z paru lat temu by się na pewno nie załapał, z Wolves stawiałbym na Gakpo.

2 polubienia

Niech trener zdecyduje, ale z Darwinem w składzie gra wygląda dużo lepiej niż z Gakpo. To tylko moje subiektywne zdanie, ale najważniejsze żeby wynik był do przodu.

A kto rozlicza. Chodziło mi o to, że wychwalać go, nawet pod niebiosa, to mozna było po meczu z Newcastle, gdzie uratował nam dupę, strzelając 2 ładne brameczki, z wcale nie tak łątwych pozycji, a dzisiaj:

A jak ktoś przypomni, ze jednak zmarnował 3 setki, to sie go wyzywa, bo przecież “miał udział” przy golach i raz mu piłka prześlizgnęła sie po fryzurze. No ludzie kochani… Co było ładnego w tym podaniu? 1000 bramek pada tak na sezon z rożnych. To mógł być ktokolwiek zamiast Darwina. Ale jak cokolwiek sie napisze negatywnego, nawet ku8wa nieobraźliwego, na niego to jest obraza majestatu i wyzywanie. Konczę “dyskusję” w tym wątku, bo niektórzy nie potrafią jej prowadzi i biorą wszystko do siebie jakbym im matkę obrażał.

2 polubienia

Mam wrażenie, że się nie rozumiemy.

Czy to był dobry mecz Nuneza- generalnie raczej tak
Czy wykończenie było dobre- absolutnie nie
Czy należy go krytykować po tym meczu- raczej nie
Czy należy go chwalić- również nie
Czy można go pochwalić za asystę do Salaha i udział przy golu- tak

8 polubień

Dzisiaj to był Darwin z poprzedniego sezonu. Ogólnie słaby występ i raczej ławeczka na dłuższy czas.

1 polubienie

Dokładnie, a potem wielcy znawcy statystyk się zachwycają, ostatnio faktycznie zrobił robotę, ale teraz mam wrażenie że oglądałem inny mecz niż forum

1 polubienie

Nie,Halland miałby dziś trzy gole.
Dajcie mu czas do 10 spotkania i wtedy oceniajmy czy dobrze wszedł w sezon.

1 polubienie

To faktycznie dużo czasu jest w stanie znaleźć, widać zaangażowanie…
Szkoda że na boisku nie zawsze jest czas na mówienie “slower” żeby Darwinek zrozumiał

czy wszystkie fora kibicowskie to mają do siebie, że po meczu 3-0 jest jechanie na swoich piłkarzy? Bo powinno byc 7-0?
Tak tylko przypominam, że jak wygrywamy wysoko to potem kilka spotkań mamy problem ze strzeleniem bramki.

2 polubienia

Ogólnie ten strzał na poprzeczkę to na pewno nie była setka, kąt dość ostry, Emiliano dobrze wyszedł, ostatecznie strzelił nawet nieźle tylko szczęścia zabrakło. Słupek można powiedzieć, że był bramkowy i asystę też dał. No ale, co nie trafił przy tej 3 próbie to jego :smiley: generalnie jednak w moim odczuciu pozytywny występ.

8 polubień