Darwin Núñez

nie bedzie mial wyboru xd

Jesteście niesamowici, to jest młody chłopak wchodzący w prawdziwą piłkę. Nie tacy piłkarze czasem tracili prąd, ochłońcie bo wasze komentarze niczym nie różnią się od jego zachowania na boisku. Tandeta i wstyd, a nie kibice. Sezonowych i banda malkontentów. Chcieliście już zwalniać Jurgena i sprzedawać salaha :*

16 polubień

To jest 23 latek przechodzący za prawie 80 milionów, a nie 17 latek z akademii. Nie dość ze piłkarsko wygląda słabo to jeszcze odjebał coś takiego w najgorszym możliwym momencie, tego się nie da usprawiedliwiać

2 polubienia

To jest tylko 23 latek…

Przecież ile tu było pocisków na Sadio, zresztą też dostał kiedyś bezmyślne czerwo xd.

6 polubień

Serio jak można usprawiedliwiac Nuneza, konstruktywna krytyka nigdy nie jest zła, a w tym wypadku można tylko nazwać jego zachowanie jako najzwyczajniej głupio i tak on już ma 23 lata!

1 polubienie

Ale oklepane frazesy. To są ludzie, którzy odkąd skończyli 15 lat są przygotowywani do wielkiej piłki, a nie jakiś Mariusz zaciągnięty z orlika. Zachował sie tragicznie i to świadczy tylko i wyłącznie o tym, że mentalnie jest w gimnazjum. Do momentu czerwonej kartki i tak był fatalny. Widać, że ma odziwo duże braki techniczne. Technika strzałów rodem z okręgówki, a klepkę w środku pola jak piłka się od niego odbiła jak od drewna przemilczę.
Zaznaczam, że nie oceniam go za całokształt kariery, a za dzisiejszy mecz.

Żeby tracić prąd i pozwolić by uszło to komuś na sucho trzeba być wybitnym. Suarez, Zidane, Keane… Jak Ci odcina głowę i zaczynasz odpierdalać, a tak naprawdę jestem w futbolu no-namem to nie ma żadnego usprawiedliwienia.
A argument że to “tylko 23 latek” to jest hit xD

1 polubienie

Klopp go tam ustawi do pionu

1 polubienie

Chłopak pójdzie do psychologa sportowego i to przepracuje, ma dopiero 23 lata. 23 letni chłopak to nie mężczyzna, jak sobie pomyśle jakie ja głupoty robiłem w jego wieku to aż strach.

Na pewno jest mu mega głupio, każdy popełnia błędy, ważne by tego nie powtórzył.

3 polubienia

On jest dobry technicznie - tu chodzi o głowę, o mental. Gdy mu nie idzie, to nie idzie do końca, nad tym muszą w klubie z nim popracować. Nie zawsze będziemy prowadzić grę i dawać mu x sytuacji, by strzelił w końcu tą jedną bramkę, by przełamał się. Jest tu nad czym pracować, na ten moment pokazał, że może być gwiazdą, jak i pokazał, że może być flopem - sporo odpowie nam, jak wróci po absencji za czerwoną kartkę.

5 polubień

Po prostu dajcie mu czas. Bardzo szybko weryfikujecie kto się nadaje, a kto się nie nadaje. Może dlatego nie pracujecie w dziale kadrowym LFC tylko piszecie na forum…

3 polubienia

Miałeś miliony na koncie ? Biły się o Ciebie topowe kluby Europy ? To zmienia człowieka, premier league okazała się dla niego za mocna jak na razie. Z czasem pójdzie lepiej, ale nie możemy mówić o wieku, bo mając 23 lata niektórzy mają za sobą 6 lat gry w dojrzałej piłce i powinni trzymać poziom.

Milionów to może nie, ale nie mam na co narzekać haha. Ja go nie bronię, zachował się kretyńsko i to ze ma 23 lata i zaczyna nie jest usprawiedliwieniem tylko faktem. Jak z czasem będzie tak samo, to zaliczymy pierwsza dużą wtopę od carolla?

Dzisiaj nie wystarczy być wybitnym, by uszło Ci na sucho odcięcie prądu. W dobie VARu takie rzeczy nie umkną sędziemu. Dziś albo trzymasz nerwy na wodzy albo wylatujesz jak Nunez.

Nie ma co zrzucać winy na wiek. Strata punktów na jego konto za sprawą marnowanych okazji i osłabienia zespołu.

1 polubienie

Ludzie w wieku 23 lat mają dzieci, rodziny, pracują, zachowują się odpowiedzialnie, więc nie wiem co ten Twój pseudo argument ma uzasadniać. Widzisz, Ty głupoty robiłeś. Ja nie :person_tipping_hand:

@diablinadali
Masz rację. Miałem bardziej na myśli ujście na sucho w oczach kibiców czy opinii, a niekoniecznie na boisku. Zidane’a nikt za główkę jakoś bardzo nie zjebał, chociaż przewalił Francuzom finał. Suarez ugryzł Ivanovicia, trochę ponarzekaliśmy, ale potem wrócił i ładował gola za golem, a my puściliśmy to w niepamięć.

1 polubienie

Chodzi o pewną perspektywę ludzie w wieku 23 lat ida do więzienia za 10 toteż gratuluje ze nie robiłeś głupot, nie wiesz ile straciłeś :>.

Dajcie mu czas… On ma dopiero 23 lata… Jeszcze dorośnie… Co za argumenty z dupy. Nunez ma JUŻ 23 lata i podobno nawet kobietę i dzieci, a nie wytrzymuje ciśnienia na boisku i zachowuje się w najgorszy możliwy sposób. Chłop wypada teraz na minimum 3 mecze i moim zdaniem nie wróci silniejszy, a wręcz przeciwnie. Czy ten jeden moment zaważył na jego karierze w Liverpoolu, oto jest pytanie za sto punktów, już niedługo się o tym przekonamy…

Ciekawe jak to rozpatrzą i ile dostanie meczów zawieszenia :thinking: :thinking: