Darwin Núñez

Stary, taki jest internet, gość zagra źle - beka, zagra dobrze - mor*y zamknięte :smiley:

Z Nuneza po dwóch pierwszych sparingach cały internet cisnął bekę.

2 polubienia

Naprawdę jedynie nieliczni ignoranci albo dzieci wysnuwają tego typu wnioski, grafiki powyższej nie komentując nawet bo żenadą ciśnie na kilometr

2 polubienia

Trochę się obawiałem i nadal obawiam jak wpasuje się Nunez do LFC, ale bardzo ważne ze zaczął strzelać, mega ważna bramka i to z rywalem z absolutnego topu. Doda mu pewności siebie, mam w głowie przykład Torresa,świetnego napastnika który poszedł do CFC i totalnie się skompromitował, stał się memem napastnikiem a z każdym meczem bez gola presja wzrastała a on coraz bardziej marnował okazje
Mam nadzięję że Ha Ha Haland podzieli jego los w City

1 polubienie

On się już wpasowal,czy Ty tego nie widzisz?
To jest napastnik z prawdziwego zdarzenia i będzie strzelał gola za golem!!!
Wystarczyła mi jedna połowa z RB Lipsk i City.
Takiego kozaka nie mieliśmy od dawna. Darwin posiada wszystkie atrybuty,aby stać się najlepszym napastnikiem na świecie,to będzie wręcz maszyna!! Uspokoiłem Cię???

Kiedyś na tlitterku wpadły mi w ręce statystyki, że podczas ostatniej edycji Ligi Mistrzów osiągnął podobną szybkość co Salah. Nie wiem na ile są one prawdziwe. Może ktoś potwierdzi/zdementuje.

7 polubień

Ty serio stwierdzasz to po dwóch meczach? Jednym sparingowym a drugim o puchar mniej ważny niż Carabeo Cup?
Oczywiście chciałbym żebyś miał rację ale za długo siedzę w piłce i różne rzeczy widziałem

A ja grałem długo w piłkę na pozycji napastnika i żyje tym ciągle,więc wiem co mówie :slight_smile:

Darwin Nunez is only the 2nd player this century to score in each of his first 2 competitive matches for Liverpool, after Daniel Sturridge

Firmino :
0 strzałów
0 kluczowych podań
1 obiór
34 kontakty z piłką
80% celnych podań
0 pojedynków główkowych
Niewidzialna praca: 4747337

Nunez
4 strzały
2 kluczowe podania
1 gol
1 asysta
3 pojedynki główkowe wygrane
86% celnych podań
Niewidzialna praca: nie odnotowano

Kto był lepszy :thinking: ?

2 polubienia

Tylko jeden jest po prime, a drugi przed, lol. Taki Firmino do rotacji jest idealny. I tak hierarchia będzie Nunez - Jota - Bobby.

Co ty kuczq chcesz udowodnić ?

7 polubień

Jak w następnym meczu zagra Firo to je***… pierwszy i chyba jedyny raz zgadzam się z kuczqiem.

hejtuje Bobbego dla zasady. Zapominał, co Firmino zrobił dla tego klubu.

Wjechał właśnie świeży artykuł o Nunezie od Neila Jonesa na goal.com. :slight_smile:

Podsumowanie

'Darwin won’t let Liverpool down’ - How Nunez became one of Europe's top strikers | Goal.com UK

1 polubienie

Mamy swojego Zidana :rofl:

Gościa już w dugiej kolejce przerosła Premier League. Myślicie, że zawodnicy innych drużyn nie będą chcieli wykorzystywać jego gorącej głowy?? Obnażyliśmy swój bardzo słaby punkt który będzie wykorzystywany bezlitośnie przy każdej sytuacji - otóż napastnik za 85 baniek wali z dyńki. Nosz kur…!!

Brakuje mi słów, żeby opisać jak idiotyczne było to zachowanie. Pominę już fakt, że trzykrotnie w świetnej sytuacji nie umiał czysto trafić piłki… Mam nadzieję, że po takim występie Klopp odstawi go na ławkę na kilka tygodni.

Posracie sie zaraz. Wam też gorące głowy przeszkadzają :slight_smile:

6 polubień

Głupota ze strony Urugwajczyka, ale na pewno tę przerwę przepracuje z Kloppem na tyle, że wróci silniejszy i jeszcze mocno zadziwi. Pytanie tylko właśnie czy nie będą próbowali go prowokować teraz… ;/

1 polubienie

W takich momentach dopiero docenia się klasę Mane, niby się na Senegalczyka narzekało, ale Sadio nawet w swojej najgorszej formie dawał druzynie więcej niż ten dzban