Darwin Núñez

Na ocenę Darwina przyjdzie jeszcze czas, ale gołym okiem widać, że były mu potrzebne te 4 bramki. Da mu to na pewno większą pewność siebie, która zaprocentuje w meczach o stawkę. Jeżeli chłop będzie zdrowy, to jest potencjał na +25 bramek we wszystkich rozgrywkach naszego snajpera :blush:

I tak na marginesie @poprzerwie2, poprawnie pisze się “od razu” i “na razie” :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 polubienie

Chłopaki, załóżcie wątek językowy na forum i będzie OK. Co chwilę ktoś z Was bawi się w polonistę.

Nunez będzie jeszcze lepszy jak złapie zgranie z resztą drużyny i przede wszystkim poprawi się w rozegraniu, czasami popełnia dziecinne błędy podając niedokładnie czy nie w tempo, na takim poziomie nie ma na to miejsca. Ciekaw jestem hierarchii w ataku, taki ból głowy Klopp lubi.

2 polubienia

Przegrał jakiś zakład? :rofl:

Dlaczego tak wnioskujesz? :thinking:

Po prostu wie, że przydalby się prime Cavani :wink:

??? O co kaman bo nie kumam?

Chcieliście cavaniego to macie cavaniego, super transfer :slightly_smiling_face:

2 polubienia

Tak wygląda Darwin w rozpuszczonych włosach, a nie spiętych. Mam nadzieję, że pomogłem.

2 polubienia

Myślałem, że to jakaś peruka. Nie spodziewałem się, że ma tak długie włosy patrząc na tą niewielką kitkę.

Bo to jest koczek a nie kitek

Darwin dołączył do wąskiej grupy zawodników, którzy strzelali w swoim debiucie pod okiem Kloppa. W tej grupie są Mane, Salah i VVD. :slight_smile:

3 polubienia

8 polubień

Jakiś kompleks Haalanda wśród kibiców Liverpoolu? Bo co chwilę ktoś na forum coś obraźliwego/głupiego/niby-smiesznego na jego temat wrzuca.
Skupmy się na Darwinie i reszcie naszych, nie na graczach innych klubów.

4 polubienia

Karma to dzi*ka (cytując klasyka), to obrażanie Halanda i jakieś ciągłe podgryzanie- wyjdzie nam bokiem.

Myślę, że to nie tyle kompleks, co chwila zwycięstwa i pstryczek w nos tym, którzy śmiali się z nieskuteczności Nuneza w presezonie. Ten jeden mecz o niczym nie przesądza, jednak świat piłkarski nakręca się na rywalizację Nunez vs Haaland.

2 polubienia

Kompleks Haalanda, bo wrzuciłem mema po jego tragicznym występie ? Aha, okej.

Dokładnie, bez przesady miejmy trochę dystansu. Nikt normalny nie skreśla Norwega… swoją drogą mem piękny, zapisałem sobie :))

Nie chodzi o Twoją grafikę ale o całą stertę wpisów w różnych miejscach na LFC.PL nabijających się czy obrażających Haalanda. Nie wiem, w jakim celu…
Jeśli uważamy, że Nunez jest lepszy od Haalanda (ja tak uważam) to poczekajmy aż to pokaże na boisku i dajmy Norwegowi spokój.

Mnie śmieszy ta żałosna narracja dotycząca transferu Norwega. Niby Man City dlatego że ojciec tam grał. Jakby wybrał Leeds albo Nottingham Forrest to miałoby sens. Poszedł za arabską kasą i tyle.

Żeby nie było off-topu

Ja tam wstrzymam się z oceną który z nowych napastników jest lepszy do zakończenia sezonu. Po kilku meczach sezonu przygotowawczego nie sposób dokonywać ocen. Osobiście żałuje, że nie kupiliśmy Norwega kiedy odchodził z Salzburga. Był wtedy do wyjęcia za śmieszne pieniądze. Nunez wydaje mi się bardzo dobrym wyborem, potencjał ma bardzo duży, u Kloppa się jeszcze rozwinie. Na prawdę małe są szanse, że ten transfer nie wypali. A Haaland? Wszystko zależy od jego zdrowia. Jeśli nie będzie miał problemów z kontuzjami to z pewnością zostanie gwiazdą ligi

3 polubienia