Darwin Núñez

Spoko, Salahowi też się obrywało, jak zagrał 5 meczów bez gola, pomimo że i tak wykręcił na koniec sezonu 23G/14A. Nunez jest po prostu nowym kozłem ofiarnym frustratów, Blancik już do końca pobytu Darwina w LFC będzie go jechał, tak samo jak niektórzy jechali Kloppa za każdym razem gdy Origi strzelił bramkę, aż Origi odszedł i okazało się, że jest zbyt ch*jowy na Milan, nawet jak grał na 9tce

11 polubień

Widzę, że dobrze iż mam tego osobnika zablokowanego, bo czytać tego gówna się nie da, ale napomnę jedynie, że ja jestem centroprawicowy w swoich poglądach, a jakoś jestem ZA Nunezem i go bronię, a nie cisnę jakby to był Andy Caroll, więc nie trafiłeś.

7 polubień

Nam się oczy otworzą, jak HappyBlancikowi się zamkną…

1 polubienie

Po części się zgadzam. Gapciu raczej nigdy nie będzie top class 9 albo skrzydłowym. W mojej opinii natomiast ma potencjał na top class false 9 albo kogoś pomiędzy napastnikiem a pomocnikiem ofensywnym.

O Jocie nie napisze bo mimo, że go wysoko cenie, to jednak sądzę, że jest to piłkarz bardziej do rotacji. Fajny na balans ciałem, dobre główki i silny strzał ale jednak to dla mnie numer 5 w naszej talii z przodu.

Edit. Mocniejsza kadrę ( pod względem ilości opcji na wysokim poziomie) z przody mieliśmy tylko przez pół roku kiedy oprócz magicznego Trio był Daiz. A tak, tylko opatrzność jakaś sprawiła, że tyle czasu w dobrym zdrowiu trzymał się nam Mane Firmino Salah

A Nunez to dzik. Dla mnie to on ma dużo większy sufit niż młody Lukaku.

3 polubienia

Dopiero teraz to przeczytałem.

Mocne słowa kuczq, jak na użytkownika, który wyzywał tutaj Hendersona po każdym meczu, nie ważne czy wygranym 7:0, czy przegranym 0:5 XD. Szczyt hipokryzji osiągasz, ale to akurat w Twoim stylu.

Tutaj to siebie m.in podsumowałeś.

Co za łeb.

1 polubienie

https://twitter.com/smxlfc/status/1699054360842604677?s=46 - tu z innej perspektywy widać jak Martinez w ostatniej chwili zmienił tor lotu piłki i Darwin zamiast nogą musiał kończyć akcję głową.

5 polubień

ciekawe czy któryś z tych, co tu tak po nim pizgali coś napisze, no chyba że zacznie wspominać o słupku przy samobóju Casha, no albo że “i tak powinien to wsadzić” gdzie taka zmiana toru lotu w tak dynamicznej sytuacji niemal w całości wybija strzelającego i często kończy się to kiksem, jak właśnie tutaj

4 polubienia

Nunez dwie asysty w meczu z Chile.

5 polubień
8 polubień

Darwin bardzo dobrze wyglądał na tym skrócie :slight_smile:

1 polubienie

Wszystko fajnie, tylko ciągle skuteczności brak :frowning: W tym meczu mógł spokojnie 3x trafić.
Mam nadzieję, że jego celownik, wraz z ilością rozegranych minut będzie coraz lepiej ustawiony. Potrzebna nam skuteczna 9🤗

Miał jedną czystą okazję sam na sam, którą bramkarz wybronił.
Strzał z 18 m tuż obok okienka i akcja w której miał dwóch obrońców i bramkarza. Nie czepiałbym się skuteczności.

2 polubienia

Nunez to nie jest typ klinicznego napastnika, że wszystko będzie kończył. To nie jest też napastnik pokroju Lewandowskiego czekającego na 10-tym metrze na dobrą piłkę i banalny strzał. I bardzo dobrze, bo takiego gościa tutaj nie potrzebujemy.

Fajnie, że Bielsa prowadzi Nuneza w kadrze. Darwin sporo może na tej współpracy skorzystać. Nawet Bamford pod skrzydłami Bielsy wylądował w kadrze. To mówi samo za siebie.

Darwin chwalił sobie współpracę z Bielsą, Darwin mówił, że przed zgrupowaniem sporo rozmawiali, Bielsa mu tłumaczył wiele rzeczy.
Oby te zgrupowania reprezentacji były z korzyścią dla Nuneza.

Czyli codzienne treningi z Lijndersem, to nie powód jego dobrej formy a dwóch meczy w kadrze?

Nadal martwi, że Darwin nie dowozi liczb.

@LiverpoolJestCzerwony, asystować to może pomocnik. Napastnik uważany, przez część osób, za najlepszego na świecie powinien jednak strzelać w bramkę, a nie w słupki, bramkarza czy obok bramki. Darwin chyba wyczerpał amunicję w meczu z Newcastle.

@The_Normal_One_II, wymagajmy czegoś od napastnika, a nie podniecanie się dwoma asystami. To nie jest rola Darwina. On ma strzelać celnie w ten prostokąt, a to mu średnio wychodzi.

Asysty to nie są liczby? W takim razie co?

@Hanys nowoczesna 9 tak samo strzela jak i asystuje. Wystarczy zobaczyć ile asyst dawał Benzema i Lewandowski. To żadna reguła że napastnik ma tylko strzelać. Bardzo dobrze, że też bierze udział w kreowaniu akcji i potrafi czasem zagrać lepiej ustawionemu zawodnikowi niż na pałę strzelać.

O zdrowe myślenie Cię nie posądzam, ale ostatnie dwa zdania to całkowicie absurd i bzdury. Nikt nie uważa tutaj Darwina za najlepszą 9, tylko że ma potencjał na bycie topową 9. Wyczerpał amunicję? Człowieku dopiero sezon się zaczął. Zejdź na ziemię.

EDIT: Jego rolą jest przede wszystkim pracować dla drużyny i ułatwiać jej wygrywanie meczów. Także asysty to też część tej pracy, więc jest za co go chwalić bo nie jest zawodnikiem typu Jota, który jedynie dokłada nogę do siatki, a robi coś więcej. Darwin jest bardzo kompletnym napastnikiem i z tego wynikają te asysty.

9 polubień

XD?
3 ostatnie mecze to 3 asysty i 2 bramki, a to nawet nie były pełne mecze.

6 polubień

Wciąż uważam transfer Nuneza za lekki niewypał ale nie widziieć LICZB w postaci asyst i goli w tym sezonie to już jakiś wyższy poziom ślepoty (bez urazy).

6 polubień