Darwin Núñez

Co? Darwin nic tam nie zrobił, to rywal poślizgnął się na krowim łajnie, bo graliśmy na pastwisku, a nie na boisku.

Po 6 meczach 3 gole i 2 asysty. Nieźle jak na zawodnika non stop hejtowanego na tym forum :slight_smile:

5 polubień

Cóż, jak widać hejt już Darwina nie opuści aż do końca. Czasem jak to czytam zaczynam się zastanawiać, czy nie odpuścić sobie forum zanim przejdę tym toksycznym pesymistycznym nastawieniem do każdego elementu gry drużyny.

Ty jesteś jakiś odklejony? Pewnie ostatnio jak odzyskał piłkę, po czym padła bramka to też przeciwnik się przewrócił o własne nogi, a Darwin miał szczęście, że mu się udało prosto podać do kogoś od Nas.

4 polubienia

Jak radzi sobie Darwin Nuñez do tej pory w Liverpoolu:

  • Świetnie
  • Bardzo dobrze
  • Dobrze
  • Przeciętnie
  • Słabo
  • Bardzo słabo
  • Fatalnie
0 głosujących

Poprzedni sezon: przeciętnie z przebłyskami. Dobry start, ale potem się pogubił.
Obecny sezon: wg mnie coś na granicy Dobrze/Bardzo dobrze. Nie jest Salahem ani Szoboszlaiem, ale daje i tak sporo drużynie będąc na boisku. Pracowity i próbujący non stop być pod grą, wychodzić do podań nawet jak kilkukrotnie mu nie zagrają (bo świetnie próbuje wg mnie wychodzić za obronę do podań siejąc spory zamęt w szeregach przeciwników przez co LS i Salah mają dużo łatwiej grać).

Średnia wyjdzie więc “Dobrze”.

1 polubienie

Prosiłbym o odebranie głosu na forum takim trollom jak Hanys. Jest to kibic innej drużyny premier league, który przychodzi tu i próbuje siać ferment. Prośba do adminów.

Forum jest dla wszystkich.
Może od razu wprowadzić testy znajomości historii Liverpoolu, dopuszczające do aktywnego korzystania ze strony?

Co do Nuneza - podoba mi się coraz bardziej jego współpraca z Mo, na teraz optymalne zestawienie ataku to Salah + Darwin + Diaz/Jota/Gakpo.

6 polubień

Czemu tak uważasz, w sensie ze to kibic innego teamu? Bo z tym, żeby odebrać komuś głos nie mogę się zgodzić, nawet jakby był kibicem innego klubu. Z drugiej strony dziwne, ze nie ma tu żadnych kibiców innych drużyn, trochę to mówi o naszym forum

Serio na siłę się czepiasz tego Darwina.
Jego wykończenie nadal nie jest najlepsze, ale przy ogólnej dobrej grze to serio jest hejt na siłę, a nie normalna krytyka.

25 polubień

Bo jak typ go krytykuje nawet po dobrych meczach, jadąc po nim na ślepo to jest prowokacyjne trollowanie.

Nie, to jest opinia do której ma prawo. Do tego służy forum dyskusyjne. Blokowanie kogoś zajeżdża cenzurą.

A że opinie Hanysa są wg mnie średnio rozsądne i czesto odklejone od rzeczywistości to inna sprawa. Darwinowi można co nieco zarzucać, ale ostatnio jest efektywny i obok Salaha daje drużynie najwięcej w ofensywie.

Bardzo prosto walnąc populizmem i wrzucić wszystkich do jednego wora. Jeżeli odnosisz się do mojego komentarza odnośnie statystyk to pokaz gdzie pisze w analogicznej sytuacji jak Darwin nie strzelił? Tak jak 25 % z głosujących uważam, ze póki co Darwin jest transferem co najwyżej przeciętnym. Osobiście jednak bardzo się cieszyłem jak każdy z jego bramek przeciwko Newcastle i wierzyłem, ze w pełni się odblokuje. Wczoraj przez cała pierwsza polowe kopał się po czole z jakimiś Austriakami i strzelił karnego, sorry ale oczekuje od niego więcej, wierze ze stać go na więcej, a nie będę zakłamywać ze to był jego wybitny występ, jakie miał oczywiście w presezonie czy w meczu ze Srokami.

1 polubienie

Na prawdę macie straszne problemy z tymi Hanysami i innymi podobnymi. Wystarczy olać i nie reagować, a nawet nie czytać tylko omijać jego posty, a gościa moment nie ma na forum jak straci zainteresowanie.

Co do Darwina - fajny, dobry grajek w formie. Ciągle się rozwija i będzie z Niego wielka pociecha. Nic tylko wspierać i kibicować, a będzie gracz pełną gębą jak wszystko pójdzie w dobrym kierunku. Niech spokojnie się rozwija i umacnia zrozumienie z drużyną.

1 polubienie

@navyblue My bardzo wnikliwie obserwujemy ruch na forum i pilnujemy tego, by REGULAMIN był przestrzegany. Nie jest, natomiast, łamaniem REGULAMINU pisanie głupot (nawet tych największych i najbardziej irracjonalnych).

Uspokoję Cię, jednak, że pewni użytkownicy doskonale wiedzą, że “przeginają” i czasami ewidentnie testują naszą tolerancję na swoje wybryki - wtedy my reagujemy adekwatnie do sytuacji.

Przypomnę też, że na forum można skorzystać z opcji “ignoruj użytkownika” - wtedy nie będziesz widział jego postów :wink:

Teraz proponuję wszystkim zakończyć już wątek poboczny o użytkownikach piszących głupoty i przejść do meritum tematu, jakim jest Darwin Núñez :slight_smile:

5 polubień

Zastanawiam się jak to jest możliwe, że zawodnik, który rozegrał 90 minut i miał gola, i asystę oraz brał czynny udział przy każdej naszej akcji nie został wybrany zawodnikiem meczu, a został nim Salah, który wszedł na 15 minut i strzelił gola po pięknym wywalczeniu piłki przez Nuneza. Rozumiem gdyby był wynik 1:1 i Salah strzela gola na 2:1 to byłoby wytłumaczalne, ale to był gol na 3:1 w 88 minucie, gdzie wynik już był ustalony.

13 polubień

To to jeszcze nic. Dalej znajdą się tacy co sądzą, że zagrał słabo.

11 polubień

Zdrowo się uśmiałem z tego obrazka :rofl:

Może faktycznie jestem zbyt surowy dla Darwina i za mocno po nim jadę momentami.

I cyk setka z dwóch metrów, 2-1 i spokój… a nie czekaj :grimacing:

1 polubienie

Irytujący piłkarz strasznie…

2 polubienia