Darwin Núñez

To już nawet szkoda komentować. Ja naprawdę chciałbym napisać coś pozytywnego o Darwinie, a później taka sytuacja i znowu człowiekowi ręce opadają.

1 polubienie

Wstrzymajcie konie do końca spotkania…
Jak skończy się na remisie wtedy wyciągajcie baty.
Bo jeszcze bramkę dzisiaj strzeli i komentarze mogą się szybko zestarzeć.

P.s wykrakałem :joy::joy::joy:

6 polubień

5 polubień

I cooooooo !!! Jechać po nim do końca sezonu ??? !!!
Brawo !!!

2 polubienia

Chłop co przyszłość przewidział

2 polubienia

Darwinek, mordo moja kochana :heart_eyes:

3 polubienia

Ależ my a przynajmniej ja na to czekam. Na tyle stwarzanych mu sytuacji będzie strzelał, pytanie na ile spotkań wystarczy skuteczność na poziomie 30%.

Serio to rozkraczenie się przy piłce nazywacie genialnym podaniem do Salaha? XD

1 polubienie

Impotenci dalej narzekają na człowieka który ma timing, utrzymanie przy piłce i wszystko co potrzeba i czasem marnuje setki. Hanys to w ogóle jest jakiś odklejeniec. Tego się czytać nie da.

13 polubień

Dobra, zamknąć mordy. Przy pierwszej bramce duży udział, bo to on rozegrał Diaza i potem uratował nogą piłkę dzięki czemu Salah wywalczył rzut karny, a teraz bramka. Rozumiem mieć niesmak po tym przestrzeleniu po podaniu Salaha, ale tu znowu genialnie <3 potem porównajcie Gakpo, który może i ma większą skuteczność, ale do ilu mniej sytuacji dochodzi i jak brakuje wiatru z przodu. Według mnie jeśli Salah zostanie na przyszły sezon to właśnie ze względu na jego świetne zrozumienie z Darwinem.

5 polubień

Wolę 30% ze 100 niż 100% z 10ciu.

5 polubień

Dobry mecz Darwina. Bardzo ładna bramka, trudna do wykończenia. Paradoksalnie lepiej skończył trudniejsza piłkę niż patelnie od Salaha. Grunt, że kolejny mecz z golem. To na pewno buduje jego pewność siebie.

4 polubienia

Powoli chłopak zaczyna grać na miarę oczekiwań. Do tych wszystkich którzy tak zjechali Kloppa że wydał tyle kasy na “urugwajskiego Carrolla”- kogo byście kupili na 9tke? Mbappe i Haaland są nieosiągalni. Lewy ma 35 lat a Bayern zapłacił grubo ponad 100 baniek za 30 letniego Kane 'a. Osinheim z Napoli zagrał jeden bardzo dobry sezon i już się pojawiły głosy, że chcą za niego 130 mln. Nie łatwo znaleźć klasowego środkowego napastnika. Uważam, że mimo początkowych trudność Darwin będzie dobrą inwestycją.

8 polubień

Mbappe nie chce grać na 9. Domagał sie non stop , żeby do PSG kupili 9.

No dobra, a jak pójdzie do Realu są rok to gdzie będzie grał. Na lewym ataku gra Vinicious

Polacy już mają taką naturę do narzekań i krytyki. Nic nowego :slight_smile:

Uratował się tą bramką, bo zawody raczej kiepskie. 1/6 wygranych pojedynków na ziemi, 1/3 w powietrzu, 78% celności podań, dwie zmarnowane sytuacje.

2 polubienia

Jak nie ma nic sensownego do zakupu to się nie kupuje nic, albo inwestuje w ŚPD i ŚO za te pieniądze :slight_smile:

Kolejne dobre spotkanie Darwina. 2/3 dzisiejszych bramek zespołu przy jego wielkim udziale. Czekam na kolejne mecze z udzialem Urusa

2 polubienia

Eee tam patrząc na statystyki to w tych najważniejszych ma jednego gola i pseudo asystę.

Patrząc na grę poza statystykami był jednym z lepszych na boisku.

Kolejny występ na plus i teraz dać mu odpocząć w pucharze.

4 polubienia

Ale to bardzo dobrze. Bo w takim razie u nas przy Darwinie i Salahu v2.0 (wersja z mikrowszczepem od KdB) będzie się czuł jak rybka w wodzie na tej lewej stronie która ewidentnie odstaje czysto jakościowo od prawej :rofl::rofl:

Ja tam się nie dziwie, że niektórym papę z dachu zrywa jak widzą kolejną sytuacje jak tą po podaniu od Salaha. Bo to wręcz niewiarygodne. Z tym, że po gościu widać taki potencjał, jakiego nie ma żaden z pozostałej relatywnie młodej trójki napastników. Chłop gdyby miał chłodną głowę to mógłby być prze kozakiem na miarę gruboustego Norwega ale nie będzie raczej bo tej głowy pewnie nic nie naprostuje. Natomaist myśle, że z jeden może dwa sezony na poziomie Haalanda może zrobić a potem przeplatać je z sezonami przeciętnymi czy tam umiarkowanie dobrymi.

1 polubienie