Diogo Jota

Oby nasz Portugalczyk odszukał dziś swoją skuteczność :grinning:

Diogo poza skladem Portugali dzisiaj z powodu kontuzji

Uraz mięśnia.

Diogo powinien sobie posiedzieć na ławie następny mecz. Gdyby nie bramki, które strzelił to w zasadzie jest bezużyteczny. Nie absorbuje obrońców, żeby Salah i Mane mieli więcej miejsca z przodu. Nie rozgrywa, nie przytrzyma piłki, nie odegra. Szkoda, że jest nasza jedyna sensowna alternatywa za Firmino…

Ja wole ogladac Diogo niz Mane

No to smutek chlopaki bo przez nastepny miesiac bedziemy ogladali obu

Widzę znowu zaczęły się płacze i znęcanie nad Sadio, to jest bdb skrzydłowy, cały czas potrafiący zrobić różnice, bramki strzela, asystuje. Z Atletico zagrał bdb spotkanie, zreszta ten sezon ma udany, może nie jest w rewelacyjnej dyspozycji ale psioczyć na niego jest nie do końca sprawiedliwe. Ja osobiście doszukuje tak słabych wyników w defensywie która jest straszna, ofensywa swoje robi bo strzela, problem leży w tym ze dużo tracimy

1 polubienie

Masa płaczków, więcej wiary w zespół :wink:

Pozdrawiam wszystkich

Wszystko sie zgadza, poprostu chcialbym zeby Klopp naprostowal jego proby wymuszania fauli bo to jest mega slabe. Jakby sie skupil na utrzymaniu pilki a nie na szukaniu kontaktu co mu wogole nie idzie, mielibysmy duzo wiekszy pozytek i moze wrocilby do swojej formy.

Ja wolę oglądać Mane i Jote. Byleby nie było w składzie bezużytecznego Firmino

Właśnie mecz w WH pokazał JAK BARDZO BRAKUJE Firmino w składzie.

1 polubienie

Oglądałeś Liverpool sezon temu kiedy wypadł Jota i grał Firmino? Przecież to była tragedia. Jota gra w kratkę, ale przynajmniej raz na trzy mecze tego gola strzeli.

Widzę że nadal są użytkownicy którzy nie rozumieją gry Roberto Firmino, ludzie to jest pracuś który odwalą czarną robotę w ofensywie tworząc wolne obszary Mo i Sadio, jego zadaniem nie są bramki.
Wracając do poprzedniego sezonu, powiedz mi kto z naszych chłopców nie miał spadku formy, jedynie Salah swoje strzelał ale tez można było się do nie niego o nie jedną rzecz przyczepić.
Bobby to skarb, fakt czasami potrzeba nam rasowej 9 żeby weszła w 50/60 minucie kiedy leży skuteczność lub trzeba przebić się przez mur defensywny, ale na Boga, Bobby to grajek którego chciało bym mieć większość menadżerów w swoje drużynie

5 polubień

Lubie Firmino, ale zawsze mnie zastanawiało czemu nigdy nie pojawiły się żadne plotki transferowe o jego potencjalnym odejściu (jak to było w przypadku Kutango, Mane czy Mo) do Barcy, Realu czy innego PSG. Czyżby nie widzieli jego talentu do tworzenia przestrzeni, pressingu na wysokości pola karnego czy gracji którą prezentuje ubrany w obrus? :smiley:

Aha to teraz wartość i przydatność zawodnika mierzymy jego zainteresowaniem przez inne drużyny?
Coraz to ciekawsze tezy zaczynaja wypływać na forum

Ja nie podwazam jego wartości, jestem natomiast ciekaw czemu nigdy nikt nie zarzucał na niego sieci ani nawet nie spekulowal na jego temat skoro każdy menago by go chciał w swoim zespole.

Piłkarza ofensywnego rozlicza się po liczbach. Nawet jeżeli Firmino nie odpowiada za strzelania goli tylko pełni rolę harmonizującego nasz atak to powinien mieć spokojnie 10 asyst w lidze co sezon. Wszyscy mówią, że dużo pracuje, ale ja nie widzę, żeby po meczu był spocony

Osobiście uważam Kloppa ze eksperta i fachowca i uważam ze lepiej zdaje sobie sprawę z umiejętności Firmino niż internetowi eksperci

1 polubienie

To sobie przeglądnij statystyki Firmino.

Wiele teorii na tym forum juz bylo, ale tej, ze pilkarz po meczu nie jest spocony = malo pracuje na boisku jeszcze nie widzialem. xD

5 polubień