Diogo Jota

No i jest

Bardzo mnie cieszy ta bramka

Po pierwsze, że może wróci do swojej formy

Po drugie, nie będzie już tego argumentu o braku bramki od roku :wink:

1 polubienie

Szczerze to nie rozumiem ludzi którzy by chcieli Portugalczyka sprzedać… Odchodzi Firmino a Jota jest naprawdę solidnym zawodnikiem, jeden z niewielu jakościowych zmienników w naszej kadrze. Owszem miał słabszy okres ale trzeba wziąć pod uwagę jak długo pauzował

8 polubień

Co za gość, nie ma dla niego straconej piłki, walczy cały czas, brawo Diogo.

Może w końcu, po całym sezonie, na ostatnie mecze będziemy grać z prawdziwym napastnikiem w składzie, który potrafi wykończyć akcję? Kto wie?

Ciekawe kiedy będziemy mieli wreszcie ambitnych właścicieli? Może to jest bliżej niż dalej? Kto wie?

9 polubień

Czas żebym się zrewanżował :sweat_smile::sweat_smile: ale odrazu mówię, że nie widziałem jakiej klasy to bramka. No więc:

:sunglasses::sunglasses::sunglasses: Jednak coś ten Darwin umi :joy:

Edit@ Dnia 17.04.23 owszem :wink:

Nadal 2-1 dla Jory :sunglasses:

@LiverpoolJestCzerwony zabładziłeś i pomyliłeś wątki, czy zaczepki szukasz? :thinking:

Czemu wy nawet po 6:1 musicie się wykłócać. Obaj są dobrzy. To tylko w pomocy mamy dziurę która jakoś narazie łata dobra dyspozycja Jonesa i jako taka fabinho. Henderson powinien już odejść w lato

Jaka kłótnia? Przecież to było w sympatycznym tonie…

Zgadzam się, że obaj są dobrzy. Natomiast Jota w moim mniemaniu zamienia się bardziej w ŚPO/LPO

Genialny występ, oby luz z jakim grał po strzelonym golu mu pozostał do końca sezonu.

Cieszy powrót do strzelania goli Diogo. Oby zaczął nawalać jak za najlepszych lat!

Jeszcze z 3-5 dobrych meczy zagra i znowu kontuzja :stuck_out_tongue: Mam wrażenie, że u niego często tak wygląda. Wraca po kontuzji gra słabo kilka meczy, potem odpala, kilka meczy dobrych i znowu problemy ze zdrowiem. Oby tym razem sie to zmieniło :smiley:

Jota jak utrzyma ta formę to będzie strzelał jak wcześniej.
Mam nadzieje, ze nikomu na gorze nie przyjdzie do głowy idiotyczny pomysł ze sprzedażą

1 polubienie

Ja bym chciał Jotę zobaczyć w pomocy. Uważam że nie potrzebny nam Mount gdy mamy Diogo.

Ma tą czutkę. Może i nie wysoki ale dziś dwa razy się pojawił znikąd i dwie bramki

I to jest kawał zawodnika - instynkt, technika i wykończenie, totalna klasa.

1 polubienie

Ciuu ta druga bramka jaka ładna

Cieszy mnie widok jego powrotu do formy i pokazania, że wcale nie nadaje się sprzedania :wink:

Można powiedzieć, że powrót po kontuzji ma udany. Wraca dobry i skuteczny Jota. Brawo, pokazuje, że jest to mocny punkt zespołu.

2 polubienia

Nie ma to być ofensywne, po prostu mnie to rozbawiło, bo to totalnie wygląda jak 2 konta tej samej osoby wybaczcie XD

2 polubienia

Nie wiem czemu ale od poczatku jakoś tak Go lubię i bardzo kibicuje :blush:

Dobrze że zaczął strzelać bo ostatnie tygodnie wyglądał kiepściutko

1 polubienie