Diogo Jota

Marne szanse. Zagryzał zęby z bólu jak go znosili. Zresztą samo to, że go znosili nie wróży dobrze. Straszna szkoda, bo miał najlepszy okres w karierze. W takich sytuacjach sobie myślę o czerwonej dla Jonesa i osobach, które uważały, że skutek faulu powinien wpływać na decyzję o karze - czyli co, czerwona dla gracza Brentford?

Fakt, że był w stanie wstać i jeszcze kawałek przebiec daje nadzieję na to, że to nie zerwanie.

Trzymajmy kciuki, chłop był niesamowity w ostatnim czasie.

1 polubienie

VVD też dał radę zejść o własnych siłach.

To nie jest niestety wyznacznik.

7 polubień

Ja ze zerwanym ACL mogłem biegać po prostej bez przeszkód.

1 polubienie

Mógł też najpierw naderwać, a później przy jakimś skręcie dołożyć i poszło

Piszą na Twitterze, że chodził Jota teraz w tunelu- kamera miała go pokazywać.

1 polubienie

Nie dawaj złudnej nadziei :pray:

Jakieś nowe doniesienia w sprawie naszego Midasa?

Przeczytałem na X taką opinię:

Czyli krzyżowe może nienaruszone…oby.

Klopp: “It doesn’t look great for either of them (Jota and Jones)."

Także no, lepiej się nastawmy na kilka tygodnii bez tych dwóch zawodników.

Jaki jest cel przekazywania takich “rzetelnych” informacji dalej? Jakies zdjecie? Jakas wypowiedz?

ja grałem 1.5 roku w piłkę z zerwanym. Mój kolega gra od roku w piłkę i kosza i nie ma żadnych dolegliwości

PCL to też jest krzyżowe, tylko tylne. Może nie jest to tak tragiczne jak przednie, ale problem jest taki, że wiadomo jak powinno przebiegać przednie i jak je zrekonstruować, natomiast tylne tak troche po omacku robią - chyba, że coś sie w ostatnich 5 latach zmieniło w tym temacie.

Pierwsze doniesienia mówią o 2 miesiącach przerwy Diogo…

Bardzo dobra wiadomość jeśli się to potwierdzi. Chłopinie groziło nawet 9 miesięcy…

No dobra każdy by chciał żeby nic mu nie było, ale kto w to wierzył? Chyba każdy wiedział co mu groziło i niewiele osób myślało że będzie inaczej.

Może jeszcze zdoła zagrać w tym sezonie w kilku meczach jak dobrze pójdzie. No i wystąpi na Euro. Oby te jego poświęcenie się zaprocentowało zdobyciem ligi.

3 polubienia

Dwa miesiące to nie taka tragedia biorąc pod uwagę jak to wyglądało. Przyda się na końcówkę sezonu. Dużo zdrowia Diogo.

No naszukałem się trochę jego tematu :smiley:
chciałem tylko napisać, że Jota to zrobił to co robi najlepiej - na sporą część meczu zniknął, pojawił się i strzelił bramkę. Oczywiście bardzo upraszczam, bo wiadomo że świetnie pressuje i dobrze wychodzi na pozycję, ale jego zdolność do strzelania bramek jest fenomenalna.

2 polubienia

Dobrze, ze wrócił. Będzie bardzo potrzeby na te ostatnie mecze. Dziś bramka zabijająca mecz.

Super, że Jota strzelił dzisiaj bramkę. Widać wpływ zarówno jego, jak i TAA po powrocie. I z każdym kolejnym meczem stopniowo powinno być lepiej.

Jedyny na którego nie narzekam że go nie widzę przez większość spotkania bo wiem że zaraz coś może strzelić. Idealnie się wkleił i świetnie wykończył. I za to mu chwała. Bardzo mi go brakowało.

Jota z minuty na minutę grał coraz lepiej. W pierwszej połowie wyglądał fatalnie, w drugiej jeszcze już przed golem grał lepiej. Myślę, że on powinien skończyć sezon na napadzie razem z Gakpo, który co prawda nie prezentuje nic ciekawego, ale przynajmniej nie traci idiotycznie piłek

Diogo znaczy gol :blush:
Bardzo go lubię gdyż to sympatyczny gość a na boisku cechuje się wysoką inteligencją ( tak pamiętam ten strzał w obrońcę na linni bramkowej😬) i ma ten instynkt kilera.
Ponadto ma tą specyficzną przypadłość wysokiej klasy napastników a więc znikanie na polu gry i nagłe pojawianie się by strzelić bramkę! :sunglasses:

Prowadź maestro do tytułu mistrza Anglii :red_circle::muscle:

2 polubienia